27. květen 2018
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
DISKUSE K ČLÁNKU

kajman1: Při tom sa ta paní před smrtí chtěla rozloučit z přítelkyněmi .Tedy s mojí manželkou a ještě s kolegy manželkou. Moje zrovna mela službu a nemohla smůla .možno mohla ještě žit. Stejne tomu jejímu to druhe manželství s tou milenkou nevyšlo opustila ho

(13. 02. 2018 13:48)

kajman1: Při tom sa ta paní před smrtí chtěla rozloučit z přítelkyněmi .Tedy s mojí manželkou a ještě s kolegy manželkou. Moje zrovna mela službu a nemohla smůla .možno mohla ještě žit. Stejne tomu jejímu to druhe manželství s tou milenkou nevyšlo opustila ho

(13. 02. 2018 11:45)

kajman1: Je je fakt že kdysi jsem měl kolegu v práci a on byl takový vetroplacha sama ženská. Doma mel manželku dvě holky a židlí si celkem fajn .Do časů než si našel ženskou a následný s ni havaroval.Ona na tým byla dost zle dokonce mela i následky (to mu tvrdila)a manželka mu dala nůž na krk bud ona a děti nebo ta druha .No a na sváteční cestě když tu milenku věž tak se stala ta havárie. No a manželka to už nedala psychicky .poslala děti k babičce a pověsila se ve sklepení. Jeho nenapadlo ani jít ji hledat až za dva dni ji tam našla sousedka.

(13. 02. 2018 11:35)

Monikay:Maminky je mi moc líto, vypadá jako fajn paní a že chce fotky třeba z divadla chápu, aby si ten jeho život mohla promítat alespoň takto. Dotyčný kterému je zle bohužel už nemyslí na to, co to udělá s rodinou.

(13. 02. 2018 09:39)

kajman1: Jak ze matka nemá fotky od syna?to se nestíhali nebo co divné .matka vosku pokud byla ve styku a nim rodinou vnoučaty musela tušit. Nebo se nestíhala s nikym

(13. 02. 2018 08:08)

ljubaa:Pokud chce někdo spáchat sebevraždu, tak to obvykle nikomu neříká... jednou mi říkal kamarád, co má známého, co trpí depresemi, že pokud to na člověka přijde -nemá v tu chvíli nic jiného v hlavě, než že chce umřít.... a bohužel někomu se to povede...

(13. 02. 2018 11:13)

nicnezpravda:Má fotky..tady šlo že chtěla fotky z představení divadla které pochopitelně neměla..je to různé.. někdo po smrti příbuzného chce fotky jiný naopak ne..

(13. 02. 2018 09:17)

Dnešní horoskopy