25. únor 2018
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
DISKUSE K ČLÁNKU

petrmetr:ty baby jsou fakt mimo realitu a podívejme jak mají nasetreno jen skudli fnukaji a pak o to prijdou

(08. 02. 2018 11:34)

Mamba:JE to dost smutný,a takový lidi by se měli věšet za ciferník do průvanu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bohužel i přes množství varování,kampaní apod., hodně seniorů prostě naletí!!!!!
Jedna paní mi kdysi povídala o jedné známé seniroce,kterou takhle chtěli také okrást nějakí hajzli,jenže měli smůlu Ona jim nenaletěla a hlavně,ve chvíli kdy chtěli do bytu se postavila mezi dveře její vnučka,a jakmile to tehdy pánové uviděli,šup pryč

(08. 02. 2018 10:59)

jana999:ono to máte těžký, dneska se dá na počítačích vyrobit kde co, mě taky přišla výzva, že budou měnit plynoměr, který je na chodbě a že musím být doma, protože to musí zkontrolovat i v bytě, samozřejmě tam bylo vše telefonní kontakty atd.tak jsem se podívala na webové stránky našich plynařů a nikde jsem tam ten telefon ani toho člověka nenašla, tak jsem zavolala na kontakt výměny plynoměrů a pán mi oznámil, že na naší adrese žádné soukromé byty nedělají, že je to podvod až když jsem mu přečetla jméno technika který měl přijít, tak teprve přišel na to, že je to od nich a ted toto chtějte po starých lidech. Proč nemají na svých webových stránkách, kde na jaké adrese co budou dělat a kdo to bude dělat, aby si to lidi mohli zkontrolovat bez toho, že někam musí volat a nějaké průkazky, opravdu si myslíte, že já poznám jestli není průkazka falešná a ten starý člověk už vůbec

(08. 02. 2018 11:21)

Dnešní horoskopy