27. květen 2018
Svátek slaví Valdemar, zítra Vilém
DISKUSE K ČLÁNKU

Nely: Zdá se mně to nebo se v poslední době vyrojilo nějak moc těchhle případů?Ani nechci myslet na to,kolik zas... mnoziren tady ještě funguje a neví se o nich.Chtelo by to upravit zákon!😧😧😧

(08. 02. 2018 08:10)

DWEI:Jak je možné, že to došlo tak daleko a jak jsem se dozvěděla, tak se týrání pejsků několik let neřešilo?????????? Ty lidské bestie snad nemají mozek!!!!!!!!!

(08. 02. 2018 06:57)

y1xcvbnm:Zajímalo by mě , zda se veřejnost doví jak byli ti dva " chovatelé" potretání, jak zaplatí výlohy za ty psíky, nakapsovali se dost za množení a prodej štěńat, tak a´t vše zaplatí !!! Do vězení by patřili oba ale to se jistě nestane , nikdy se nedovíme jaký trest za toto dostali a jestli vůbec dostali

(08. 02. 2018 05:36)

bibijana:Místní prý několik let na množírnu upozorňovali.Nedovolené podnikání,neplacení daní,žádné očkování, žádné placení poplatků za psy,všechno to Jiřině prošlo.Trestuhodná nečinnost finančního a živnostenského úřadu,veterinární správy a obce.Veterináři vybíjejí zdravé chovy v případě ptačí chřipky a afrického moru.Jeden chovatel holubů líčil,jak veterináři v doprovodu policie přijeli usmrtit plynem,což je hrozná smrt, jeho zdravý chov poštovních holubů.Prý to bylo jak v akčním filmu a vůbec se s tím nepárali.Množírny-přes hranice pendlují nemocná,nakažená zvířata,nikdo, ani celníci to neřeší.Žádný pas,očkovací průkazy,prostě, je to všechno jedna velká hrůza.Pořád se z toho nemohu vzpamatovat,útěchou je mně soucit druhých lidí.Mám ale strach,aby se tito chudáčci nestali předmětem dalšího obchodování.

(07. 02. 2018 18:25)

Hela1: starosta odepise, ze to není v jeho pravomoci, bude to házet na ostatní. Musel o tom všem vědět a ostatní hygiena. Policie měla taky pomáhat a chránit.
Snad se pejsci ze všeho zlého dostanou a budou žít lepší život

(07. 02. 2018 17:29)

batul:Jsem moc zvědavá, jak budou tito starší manželé potrestáni. Nechce se mně věřit, že vedení města Kamenice nad Lipou nemohlo nic dělat již daleko dříve. Jsou Ti manželé Š. co bydlí v Jungmannově ulici duševně zdraví ? Myslím si, že určitě ne. Takové krásné městečko a co se tam děje. Množírny by se měly striktně zakázat a jinak platit za překročení zákazu opravdu vysoké pokuty.

(07. 02. 2018 16:17)

ellyane:Psala jsem starostovi Kamenice nad Lipou, jak je možné, že přes spoustu stížností on a zodpovědné osoby za 8 let nic neudělali, jsem zvědavá na jeho odpověď...

(07. 02. 2018 16:34)

Monikay:Hodná paní co založila tento spolek

(07. 02. 2018 16:14)

silen:...měli by tam teď k těm blechám a do těch hoven zavřít ty majitele množírny, aby si to taky užili, hajzlové!!! Holt, žijeme v krvavé džungli, kdy pro peníze jsme schopni těch nejhorších zrůdností a prasáren!!!

(07. 02. 2018 15:52)

y1xcvbnm:myslím že ti dva to doma měli podobné , jejich domácnost musí vypadat podobně jako ty klece,

(08. 02. 2018 05:38)

ellyane: Dobrý den všem,
pejsci ožili, je vidět jak jsou šťastní, poznávají nepoznané....

(07. 02. 2018 15:46)

Dnešní horoskopy