22. září 2018
Svátek slaví Darina, zítra Berta
DISKUSE K ČLÁNKU

TomasV:1987 Při výkonu služby na hranici tragicky zahynul kapitán SNB MILAN KAKAČKA z oddělení OSH Jablonné v Podještědí. Spadl z věže ?

(18. 03. 2018 21:35)

TomasV:Lenka byla moje spolužačka, dobře se učila, byl to myslím poslední ročník VŠCHT ... Byli jsme pak na výslechu u StB ... Pak jsem se dozvěděl, že to chtěli hodit na nějaký horolezce. Já jsem si myslel, že to udělal jistý trenér boxu, co trénoval známého boxera, z PS Hřensko, co byl následně převelen. Prý tam následně spadl i nějaký StB z věže, když kontrolovali, kdo byl přítomen v té době v Hřensku. Ale důkazy, po těch letech to je potíž ... Blesk to určitě nebyl. Z výpovědí vím, že se před tím s někým pohádali v hospodě ...

(18. 03. 2018 20:56)

Mily:Dobrý den Tomáši.Mohl by jste se mi prosím ozvat.Trochu se tímhle případem zabývám.Pocházím z Děčína,jsem horolezec a některé vêci co píšete jsem nikdy neslyśel. milanpolak.1@seznam.cz

(23. 03. 2018 10:11)

sachmat:Každopádně to byl někdo kdo projevoval homosexuální a navíc sadomaso sklony, jestliže článek obsahuje pravdivé info.

(18. 03. 2018 20:55)

Monikay:dnes už se asi vyšetřovat nic nebude, navíc podezřelý je prý po smrti...

(18. 03. 2018 17:02)

brano34:Největší problém je víc než laxní přístup policie (tehdejší V která radši všechno někam odložila, časem se na všechno zapomělo a paní Havlové dodnes doporučují ať si vraha svého syna vypátrá sama, což se jí povedlo. Přišla s panem Straussem na následující fakta: Odpoledne 29.6.1987 hlásí pohraničník Dvořák incident na Pravčické Bráně na OSH Hřensko. Vyjíždí tří členná hlídka. Pohraničníci Jaroslav T. Ladislav F.a Stanislav Křížek, který je ten den v záznamu služeb OSH Hřensko, ale i po tak dlouhé době dnes okamžitě tvrdí že měl ten den dovolenou... Trojice mladých je pravděpodobně na cestě na Mezní Louku. Smrt obětí byla určena na 29.6. 1987. Při nálezu lebek byl přítomen Ladislav F. 29.6.1987 a následně byla změněna trasa hlídek OSH Hřensko aby se záměrně vyhýbala místu nálezu... V roce 1988 vyráží z Plzně dvě dívky. Jsou spatřeny na Jalůvčí a odpoledne jim p.Dvořák prodává pohledy na Pravčické Bráně.Od té doby je nikdo neviděl. V roce 1995 se vyšetřuje pokus o vraždu prostitutky z Prahy a podle popisu a podobizny jsou tři svědci, kteří tvrdí že poznávají Ladislava.F. Nevím jak Vám ale mě to celé nepřijde jako úplně chabá kostra, na který by se nedalo něco postavit.Celou osobnost Ladislava F.už charakterizují jen jeho kolegové z té doby jako divného až úchylného. Nevím jestli chce policie ČR přinést odhalení na zlatém podnose, ale fakt že svou práci v tomto a ne jenom v tomto případě hodně odbyla, tak jako v případě dodnes pohřešované vysokoškolačky a folkové zpěvačky Pavlíny Braunové, tak to už "vyšetřovatelům" nikdo nevezme.

(18. 03. 2018 14:08)

Alef:Krátce po vraždě v roce 1987 tam na místě kdosi důkladně zametal stopy, takže neexistuje žádná možnost jak opatřit jakékoliv hodnověrné důkazy. S důkazy bylo manipulováno i později, namátkou mohu vzpomenout nález brýlí Ing. Pavla Plška na již důkladně prohledaném místě činu - dva roky poté. Odtržené paže s částí lopatky, vyšetřováním vyhodnocené coby školní atrapy raději nekomentuji...

(18. 03. 2018 13:35)

tomas136:Hranice s NDR a Polskem nehlídala před rokem 1989 Pohraniční stráž. Ta byla jen na hranicích se SRN a Rakouskem.

(18. 03. 2018 13:27)

radelin:V okolí se také později našli lidské ostatky a také oblečení či batohy!

Dokážete alespoň jeden článek napsat bez chyb? Odpovím si sám. NE

(18. 03. 2018 12:22)

hurybury:Podle všeho prej měli svazane nohy . Tak měli je svazane nebo je neměli svazane ? Tá pani muže mit pravdu, ale se svazanyma nohama by nikdo neuzavřel že to byl blesk.

(18. 03. 2018 12:00)

jmeno...:Zas taková slátanina to není...Blesk ten článek jen přepsal... opravdu se tak stalo..najděte si více info...

(18. 03. 2018 10:48)

hurybury:Kdyby měli svazane nohy ,nikdy by policie neřekla kulovy blesk . A je jadno jaka policie jestli husakova Havlova nebo Babišova. To zas někdo vymyslel pěknou ***inu.

(18. 03. 2018 10:05)

panchovilla:Dneska nejde ničemu věřit,KSČ kryla svoje lidi,takže je to možný,na druhou stranu je to možná zase součást propagandy,aby nám ukázaly,jak se dneska spravedlivě žije.Zajímala by mě objektivita vyšetřování.

(18. 03. 2018 09:46)

mislivec:Jo pohraničníci, elita komoušskýho lampasáctva.

(18. 03. 2018 09:21)

dartwader: To je slátanina

(18. 03. 2018 08:15)

Mali.b:...a navíc s hrubými chybami.....
V okolí se také později našli lidské ostatky

(18. 03. 2018 08:33)

Dnešní horoskopy