21. únor 2018
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
DISKUSE K ČLÁNKU


-FBI-:Bas - krycí jméno DRAHOŠE, prezidentského kandidáta >TO SE DOZVÍDÁME VĚCI !

Ale o tom se mlčí , nyní se řeší "umírání a rakovina p.prezidenta" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bas - krycí jméno DRAHOŠE, prezidentského kandidáta.Tak tento blbec by u nás chtěl dělat prezidenta. Proč raději neodtáhne do Asie nebo Afriky za muslimáky, když si tak váží islámu,viz videa na youtube..?!!
Podle dochovanych zápisků kpt. StB ing. Jana Šandy, 2. správa (12.odbor, 3.oddělení - viz Cibulkovy seznamy, str.27), řídícího důstojníka Drahoše, také viz ÚSTR: Drahoš byl v roce 1985 získán Státní bezpečností pro spolupráci, záminkou k jeho získání byla jeho záliba v pedofilii a nezletilých chlapcích..!!!!!!!!! Protože byl důvěrníkem StB, nemusel vstoupit do KSČ stejně, jako i jiní konfidenti StB, jeho řídící důstojníci ho poslali v roce 1985 na roční stáž do SRN. Jeho svazek byl skartován v prosinci 1989, krycí jméno Drahoše - "Bas", patrně proto, že zpíval ve sboru mladych chlapců, někdo tvrdí, že "Akademik". Drahoš svým kolegům kradl nápady, proto má několik spoluautorství na různých patentech, existují svědectví: "Buď budu uvedený jako spoluautor nebo nebude žádný patent." Pražskou kavárnou,potažmo rozvracečem Sorosem byl vybrán pro snadnou vydíratelnost a poslušnost. Lidé z tvrdého bolševického jádra Charty mají k dispozici kopii jeho skartovaného svazku StB. Sluníčkáři ho chtějí vykreslit jako moudrého, národ spojujícího vědce, takového novodobého Masaryka.SMĚŠNÉ!!!
Strčte si laskavě celého Drahouše do pr.de.le!!
Tolik za všechny Lopaty,Venkovany,Vidláky,Lůzy a vůbec plebs pro kavárníky a podplacené přisluhovače světového rozvraceče Sorose.
Jo pokud zvítězí Zeman,je jasné,že se bude psát ,že volby zmanipulovalo Rusko !!!

(21. 01. 2018 13:10)

Dnešní horoskopy