19. červen 2018
Svátek slaví Leoš, zítra Květa
DISKUSE K ČLÁNKU

Monca182:Marcela je hodně silný příběh..a přežít ztrátu dospělého dítěte navíc když zemřelo tak tragicky..není jednoduché a myslím, že Marcela potřebovala pomoc dobrého terapeuta..já sama za sebe jí obdivuji...ale chápu jejího syna,že se na ní zlobil...

(17. 01. 2018 04:41)

maarcy:Tak nevím, jestli paní Marcelu litovat nebo odsuzovat... Většinu ze svých debaklů si vlastně zavinila sama, tím nemyslím smrt dcery či úraz exmanžela. Docela mě zarazilo vystoupení syna - asi ví, proč se odstěhoval, pokud tedy má matka na pivo a cigarety či dokonce na automaty, tak nejspíš má z čeho žít a nepotřebuje žádnou sbírku - něco jako pro dobrotu na žebrotu...

(12. 01. 2018 14:04)

rentierskej:neznám úplně celý příběh..., ale tato dáma si ve svém životě prošla opravdu peklem.
může redakce zprostředkovat nějaký účet, kam lze této ženě finančně přispět?
rád bych jí finančně pomohl; možná nebudu sám (a určitě si to "holka" zaslouží)!

(12. 01. 2018 11:59)

Hela1:Paní Marcela má ještě syna a měla by žít pro něho, její syn se sám postavil na vlastní nohy, našel si bydlení, chodil do práce, teď studuje maturitu.
A její syn by zase měl navštěvovat maminku, která je po mozkové mrtvici, a jak bylo v dokumentu napsáno pobírá dávky hmotné nouze, z práce jí propustili...to nemá nárok na invalidní důchod? Vždyť šla s chodítkem??
Prožila si peklo po smrti dcery, a další peklo přišlo když její syn byl v nemocnici, Marcela se ocitla na psychiatrií, dluhy - exekuce, mozková mrtvice, exmanžel přišel o nohu, druhý přítel zemřel.
Paní přejí už jen to lepší v životě

(12. 01. 2018 11:48)

amaliana:Víte s invalidním důchodem to je těžké, já třeba byla doma s dětmi, pak jsem byla doma kvůli manželově babičce a jeho dceři, dohromady 11 let, když jsem nastoupila do práce, po roce mě srazil řidič na přechodu a ujel, chodím o berlích, do práce se vrátit nemohu, invaliditu mám uznanou, ale chybí mi 3 roky, tolik bohužel doplatit nelze a ani už na to nemám, rok jsem žila z úspor než jsem se odvážila požádat stát o pomoc v nouzi, takže je možná v podobné situaci.
paní MArcelu lituji, je to chudák ženská, co si prošla peklem. Snad se vše v dobré obrátí.

(18. 01. 2018 14:09)

Dnešní horoskopy