24. leden 2018
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
DISKUSE K ČLÁNKU


carmin:dluhoš nástupce havla. podporuje terorismus,podřezávání krků svázaných lidí,válečné zločiny mašínů ,usa, nato, podporuje příchod milionů islámských teroristů do eu i do čr jako většina kandidátů ,je to havlofašistická špína

(12. 12. 2017 10:31)

vaber:Drahoš 27milionů, je jasné komu bude sloužit a čí zájmy bude hájit, dobrý důvod proč ho nevolit

(12. 12. 2017 08:43)

repelos:Drahoš? akademická loutka,za komoušů studoval v Hanoveru i se stipendiem za naše.Přitom byl nutně donašeč STB,jinak by se tam nedostal.


Pražská kavárna plánovaně masíruje před volbami voliče,v domnění,že občané jsou stádo bůvolů.
Vše z jediného důvodu-dosadit na hrad trapnou loutku,která bude souhlasit se zaplavením republiky černým morem.
Rádoby světapáni ,židovské ku.rvy zpoza oceánu počítají do r. 2020 s 20 miliony kusů černého dobytka a zrušení a zničení evropských států.

A bude hůř,krysy vylézají z děr.
Plánovaně masírují před volbami voliče,v domnění,že občané jsou stádo bůvolů.
Vše z jediného důvodu-dosadit na hrad trapnou loutku,která bude souhlasit se zaplavením republiky černým morem.
Rádoby světapáni ,židovské ku.rvy zpoza oceánu počítají do r. 2020 s 20 miiony kusů černého dobytka a zrušení a zničení evropských států.

(11. 12. 2017 13:41)

repelos:I když pan Hannig nemá šanci,udělal na mě obrovský dojem-v rozhovoru s tím blbcem Štruncem.
S noblesou odpálkoval jeho kavárenské léčky a co s týče názorů na vše,//migrace atd.//velice rozumné a věcné.Ale je to slušný člověk a mezi ty hyeny se asi nehodí.

(11. 12. 2017 13:22)

bohatymrdnikatel:Hannig tam vypadal jako idiot, ale on je idiot a žvanil. Jde mu jen o prachy! Proto furt kandiduje někam a vždy bezúspěšně. Prostě v hudbě o něj není zájem, tak se "objevitel Zaňákový" snaží, kde co urvat!

(14. 12. 2017 23:25)

-FBI-:Jak začala FALEŠNÁ revoluce? To se komouši STB dohodli, že ukončí svoji oficiální činnost, protože situace už byla neudržitelná a když by nepadli po dobrém, bylo by to po zlém. Proto zosnovali tyátr pod názvem "sametová revoluce" a jako křoví použili naivní DEBILNÍ studentíky, kterým vsugerovali, že revoluci spustili oni. Došlo jim ale, že ve vedení země by měl být někdo, kdo bude lehce ovladatelný,ZKORUMPOVATELNÝ, nebude chytrý, ale přes to všechno bude známý a v souvislosti s pádem komunismu i jakýmsi "hrdinou!". Z kupky ožralých disidentů spolupracovníku STB se nejvíce nabízel právě ožrala -práskač Havel a také to svůj účel splnilo. Sice jen na chvilku, ale splnilo. Ovčí stádo opěvovalo ožralého chartistu a jeho zvolení do čela státu a v pozadí se zatím formovaly šiky nenasytných lobistů, číšníků, kantýnských a veksláků,MEGAZLODĚJU , kteří v pravý čas rozpoznali, že se blíží doba, kdy bude platit plavidlo, že kdo urve nejvíc, ten vítězí. No a podle toho to také dopadlo. Máme demokracii, nevládnou komouši (jediné pozitivum), nefungují velké fabriky, stoupá schodek státního rozpočtu, zlodějům se vrací majetky, které sami nakradli, vraždí se pro dvacetikorunu, lidé se nenávidí, hrozí nám napadení islámisty, protože už nelezeme do zadku rusákům, ale lezeme do zadku nejzadluženější zemi světa, která vyvolává bojové šárvátky po celém světě a libuje si v násilí. Paradoxně kdo nechce pracovat tak nemusí, ale ti kdo pracují ho musí demokraticky živit a velcí lumpové a loupežníci jsou demokraticky nepotrestaní za svoje činy. To je demokracie po česku!HNUS-HNUS-HNUS!!

(11. 12. 2017 10:03)

Jakk:Drahoš vybral na kampaň 27 milionů od Sorosových pohunků, protože to je vítač který jim jde na ruku!

(10. 12. 2017 15:18)

franta15:Drahošovi nepomůže ani 100 milionů, které mu pošlou politici nebo strany, protože ten člověk je přímo antipolitik a totálně naivní člověk. Všem je to jasné, jeho sponzoři-politici chtějí právě takového člověka. Který bude už předem souhlasit s tím, co budou politici chtít dělat. On jim nezkříží jejich plány, ani nemůže protože na žádnou věc nemůže mít svůj vlastní názor. Kromě Zemana a Topolánka není žádný kandidát schopný reprezentovat názory našeho státu a hlavně, názory našich občanů /když ho právě oni zvolí/. To samé platí i o kolotočáři. Je to jakoby byli zahrádkáři, kteří žádnou zahradu nemají a ani se o toto téma nezajímají a přitom zahrádkářům radili, směšné!!! Oni si snad myslí, že máme poslouchat šílenosti, které si vymyslí Brusel a jsou schopní připustit, že migranti "musí" mít přednost před vlastními občany. A myslí si, že my je "musíme" proto volit. Lidi, vzpamatujte se dokud je ještě čas. Voliši ČSSD taky spoléhali na svoji stranu a kam ji rady Kalouska přivedli? K totálnímu pádu a kdo teď bude ČSSD zachraňovat? Mohli s ANO pohodlně posouvat náš stát a nás občany k lepšímu životu, místo toho budou ANO házet klacky pod nohy a padnou příště i s Kalouskem. A možná i s ODS- skrze zásadového Fialu...

(10. 12. 2017 11:45)

1912:miliony vám budou k čertu nikdy nepřinesli nikomu štěstí

(10. 12. 2017 05:44)

tatazdenekk:Se Zemanem v čele, jdeme do pr.dele. Zeman už si výská, bude z nás kus Ruska.

Ale některým pitomcům to pořád ještě nedocvaklo, že?

(09. 12. 2017 17:29)

balika:Tobě to nedocvaklo. Západ je v p.r.d.e.l.i!!!

(09. 12. 2017 17:44)

radar666:I když peníze hrají dnes hlavní roli skoro ve všem, myslím ,že Drahošovi,ale i Horáčkovi budou platné jak zmzlému zimník ! Tady jde o to ,co máte v hlavě a nikoli ,kolik máte na kontě! A ti dva výše jmenovaní již dostatečně národu ukázali,o co jim ve skutečnosti jde.Jednomu sluníčkáři jde o to,aby zde mohl vítat migranty a druhému o vlastní ego.Zájem o stát jako takový je u nich podřadný a svým arogantním vystupováním to dávají dnes a denně najevo.Ať si pan Drahoš nabouchá ty svoje vyžebraný miliony pětikilem někam a zůstane tam kde je, a agent Horáček ať si jde za svoje hazardní prachy někam za roh nafackovat.Opravdu takové lidi na nejvyšším postu nepotřebujeme !

(09. 12. 2017 10:38)

hnnn:

(10. 12. 2017 14:53)

repelos:Běžte se laskavě vy.sr.at s těma vašima pi.čo.vi.nama!! S těmi žabomyšími spory v zatuchlém českém rybníčku, v posr.aném navrch protektorátě.


O tom že se nad celou Evropou stahují černá mračna držíte tlamu!
V Rajchu se rychle šíří kriminální muslimské gangy-"Osman-germany.
Jsou tam teritoria,které se zcela vymykají kontrole státu.

Denně!! okolo 100 trestných činů,od znásilnění až po neuvěřitelné napadání něm.policie.


A ke všemu ten kripl Sobotka jako premiér v demisi zradil občany a pozval k nám černé písečné opice.

(08. 12. 2017 12:32)

fotrpjotr:Drahošovi to stejně nepomůže,pan Zeman bude opět vítěz,ale mohl by ty vybrané peníze darovat Zemanovi na oslavu jeho vítězství.

(08. 12. 2017 10:54)

deratizater:Volba je jasná chuďas Hannig na hrad, ten nemusí být nikomu vděčný za volební almužnu a může prosazovat vlastní názory.Copak třeba solární baron Topolánek má mravní hodnoty na tuto funkci nebo Drahoš kterého podporují pofiderní miliardáři?

(08. 12. 2017 09:48)

bohatymrdnikatel:Už je mi to jasný, tak ty jsi hannigův poskok (tajemník zadarmo) - ten osvětovač z televize, co???

(14. 12. 2017 23:28)

deratizater:a to jsem ještě zapomněl na veksláka Horáčka .

(08. 12. 2017 09:55)

reposlava:Žádná černá kuže a guma ,atrapa člověka,muslimsky šrot a odpad nemá v ČR co dělat.Máme tu dost zavšivenejch cigošů!!!!!!!!!!!!!
Muslim není člověk ale nepovedeny ODPAD!!!!A odpad se má likvidovat!!!!!!!

(08. 12. 2017 04:16)

VincenzoMakaluzo:Nojo,tendle Drahoťák ňák jede,ale stejně mu to bude nakonec k ho**unu,páč bude rát,gdyš ho nechaj dělat přetsedu akonrát tak f JéZéDé.

(07. 12. 2017 20:18)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy