18. prosinec 2017
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU

jasquirrel:zdravim...vidim,ze se tu diskuze rozproudila
takze,vzkaz pro tonyku..dakrat predem upozornujes,ze jsi nebyl a nejsi komunista...ty srandisto..ze jsi si vyjizdel s rodinkou na zapad bez problemu,jak pises?
to svinstvo o kterem jsem psala,jsi si prelozil podle sveho..nemyslela jsem tim neporadek/na hnoji moje rodina urcite nezila jak pises/
bylo to mysleno jinak..vsechno bylo za komunistu ..za hubicku''jak pises..samozrejme ze bylo..oni totiz tady tutu zem vedli podle hesla,,dej stadu nazrat za levny peniz a bude klid''..to ,proto jidlo a vse k zivotu usilovne dotovali a zadluzovali se kvuli tomu cim dal vic...to neni z me hlavy,to jsem vycetla o vlade komunistu v nasi zemi..tady byly zadluzene i male miminka za tuto cenu,aby bylo vse levne...pamatuji,na ty neustale fronty na vse,na banany,pomerance,kde se se mnou prodavac prehadoval a nechtel mi prodat o jeden banan vic...vse bylo na urcite kusy...NE DEKUJI,TAK UZ TO ZPATKY NECHCI!!Proc je ted vse drahe a porad drazzi?Protoze ted si musime splacet dluhy za ty projedene komunisticke roky,to je cele

(08. 12. 2017 13:25)

xiioma: Podle Zemana je vláda bez důvěry plnohodnotná. Hmm. Co dodat? Další projev stařecké demence kombinované s drastických úbytkem mozkových buněk v důsledku alkoholismu.

(08. 12. 2017 09:31)

kalina107:předpokládám , že seš expert na povinnosti prezidenta , premiéra an Ústavu . Na kterém ministerstvu nebo soudu pracuješ , trubko ? Neopakuj zvratky po stejných pitomcích jak seš ty . Je to trapné , směšné a na úrovni IQ idiota Kašpare .

(08. 12. 2017 09:42)

rego:kadina107: Strachy podělaný rudý dobytku, tak kdy už mě dokážeš, jaký jsi frajer. A hlavně nikoho nepoučuj, ty zas-rané a tupé hovvado!

(08. 12. 2017 10:27)

Rakosnick:jen další prasnice ke korytu

(07. 12. 2017 21:22)

ivopatta:Ministryně práce, která netuší co jsou starobní důchody. Odpovím za paní Jaroslavu Němcovou: Starobní důchody jsou dividendy z investic do výchovy dětí (definice). Proč je státní důchodový systém v problémech najdete podrobně zde: (http://slideplayer.cz/slide/13563954/ )

(07. 12. 2017 19:28)

squirrel:nechci aby moje deti zili v takovem komunistickem svinstvu,v jakem jsme museli zit my,moje generace...s jakymimi nasledky? tak ja odpovim...v porodnici se mmnou po porodu narikali mlade maminky,jejich deti mely oboustrane rostepy rtu a patra,nikdy jsem nic strasnejsiho nevidela,...byli jsme z jednoho mesta,potkavaly jsme se v poradnach.Ja mela velke stesti v tom,ze jsem svemu doktorovi neuverila a nechodila na dest ,zdrzovala jsem se radeji doma a me dite bylo zdrave,az po triceti letech jsme se dovedeli pravdu jak to ve skutecnosti bylo...komunistum nezalezelo na zdravi lide...jen at neni panika

(07. 12. 2017 16:55)

tonyka:squirrel:Předem,nebyl jsem komunista,nejsem komunista,nevím o čem píšete,kde jste žila,v jakém svinstvu,asi na hnoji,ale já a moje rodina s dětmi nic takového špatného nezažila,naopak,nikdo nám neubližoval,nájem za hubičku,potraviny za hubičku ,zdravotnictví za hubičku,do práce musel každý,tak že,žádný pracák a plno cikánů,na západ jsme jezdili,já nevím kde jste žila a na co si stěžujete,lžete aby jste byla zajímavá?!!!!

(07. 12. 2017 22:26)

kalina107:to jsou ubožáci nasazení aby po 28letech strašili komunisty , i když jejich oblíbenci jsou stokrát horší . Obelhávají je , podvádí a okrádají , samozřejmě všechny občany , v řádech miliard a tady ti duševní chudáci se jich zastávají . To ukazuje jaké mají IQ , když musí jenom opakovat co jim někdo nakuká . Svůj názor rozhodně nemají . A divím se , zejména ženám , že podporují ty , kteří chcou za každou cenu válku a už teď posílají žoldnéře vraždit do států po kterých jim nic není . Např. co udělal ČR Africký stát MALI ?

(08. 12. 2017 09:49)

squirrel:tento clanek vysel v dubnu 2016 v Blesku ..prakticky reklama na tu knihu..Ja byla zrovna tehotna a muj gynekolog mi tvrdil nic se nedeje,neni na nasem uzemi hlasen zadny radioaktivni spat...komunisti nemuzou jit do vlady...jsou to lhari a mysyifikatori,nezalezelo jim na lidech a jejich zdravi .. Černobyl hodnoty vnějšího ozáření zvýšil až třikrát po dobu tří měsíců a lidé u nás dostávali navíc dávku až půl milisievertu. S jakými následky, to nelze říci, vše je hodně individuální. Po třech měsících šly hodnoty dolů,“ popisuje inženýr Trnka. Právě on si málem zadělal na průšvih.

Sloužil na JE 1. května, a když zjistil, že spad má hodnotu 300 becquerelů na kubický metr vzduchu, navrhl v Třebíči »pro jistotu «« zrušení prvomájového průvodu. „Při hodnotě 100 becquerelů se už doporučuje nosit ústní roušku,“ vysvětluje.

Se svojí snahou samozřejmě neuspěl. Směnový inženýr – ředitel chodu JE – musel v té době dvakrát denně hlásit naměřenou úroveň radiace operačnímu důstojníkovi SNB (tehdejší policie – Sbor národní bezpečnosti) a na ministerstvo vnitra do Prahy. Po několika dnech se hlášení podávala i Institutu hygieny a epidemiologie.

„Od nás šla všechna data tak, jak byla, bez úprav nebo zkreslování,“ zdůrazňuje Rostislav Striegler. „Jak se s nimi pracovalo dál a jak byla tlumočena veřejnosti, jsme ovlivnit nemohli.

(07. 12. 2017 16:47)

zdenek43:Koaliční smlouva mezi ČSSD, hnutím ANO 2011 a KDU-ČSL na volební období 2013–2017

bla....bla....

a pak......

Důstojné důchody, podpora rodin s dětmi, boj proti chudobě a sociálnímu vyloučení

Sloučíme II. a III. pilíř. Zastavíme vyvádění prostředků z průběžného důchodového pilíře. Dáme podnět k sestavení odborné komise v gesci ministerstva práce a sociálních věcí a ministerstva financí složené z delegovaných zástupců koaličních stran, opozice, zástupců tripartity a odborníků z řad ekonomů, demografů a sociologů, která připraví úpravy zdanění práce a důchodového systému s účinností od roku 2017 tak, abychom zajistili výplaty důstojných penzí, posílení principu zásluhovosti, narovnání transferu mezi rodinou a společností a zastropování věku odchodu do důchodu.

TAKZE NAM SOUDRUH-StBak z a s e lhal .....aby se dostl k moci 2013 tak klidne zrusil to co zacalo f u n g o v a t ........ a po 3 letech chce ZNOVU???? ZAVADET toooooooooo co slozite R U S I L ......

(07. 12. 2017 16:30)

zdenek43:zase blabol ......Budoucí ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová (ANO) po setkání s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech uvedla, že hovořili mimo jiné o důchodové reformě ,,,,,na většině témat se podle Němcové shodli......

Ta by měla oddělit peníze z důchodového účtu od státního rozpočtu.

to je blabolllllllll........ takze p r a v i c e ODS to udelala a soudruzi-pratele z CSSD + soudruh-pritel Milos ZEMAN a jeho pratele byli Z A S A D N E P R O T I ...........důchodového spoření vznikla v českém důchodovém systému k 1. lednu 2013 a skončila k 31. prosinci 2015. Tvořila tzv. d r u h ý pilíř české důchodové reformy...........

11. 2014 - Praha – Vláda oficiálně odsouhlasila plán ohledně zrušení takzvaného druhého pilíře důchodového systému......... Vláda Bohuslava Sobotky (29.01.2014 - trvá)

a kdoooo se taktezzzzzzzzzzzz postaral o z r u s e n i .......Ing. Andrej Babiš

Andrej B a b i š - od 29. ledna 2014 do 24. května 2017 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí.....

(07. 12. 2017 16:23)

Dnešní horoskopy