18. prosinec 2017
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU

squirrel:mlade maminky..clanek,ktery byl otisten v Blesku o tom,ze zemrelo male miminko po ockovani redakce okamzite zlikvidovala s toho duvodu,ze pod nim bylo napsano spousta prispevku proti negativnimu vlivu ockovani hexavakciny u miminek..pokud by jste si ty prispevky chtely precist.. napiste si prosim presne ten nazev do google..,,Sabrinka (†5 měs.) umřela dva dny po očkování: Drsný vzkaz odborníků!'' tak presne se ten clanek jmenoval..jsou tam fakta

(07. 12. 2017 14:15)

maxon:Vážení.Já si myslím že tohle by měli pozůstalí dotáhnout až do Štrasburgu.Jinak se u našich soudů a soudců spravedlnosti nedočkají.Už jen to jak jim to dlouho trvá,přitom viník je jasný.Ale peníze dokáží nemožné.Celý soudní tribunál bych poslal za pozůstalými ať jim to řeknou do očí.

(07. 12. 2017 13:47)

rada42:Těch osm mrtvých se musí obracet v hrobě - tady něco smrdí...

(07. 12. 2017 13:21)

benst:kurzové sázení, velmi spolehlivé informace,.-.

http://vitosen.blogspot.cz/

(07. 12. 2017 11:55)

kukuku:Kdyby ten člověk příkaz nedal, byl by nejspíš na druhý den na pracáku.

(07. 12. 2017 11:55)

moiaza:Plnou vinu nese člověk, který dál příkaz k vysouvání mostní konstrukce a nezajistil, aby v té době byl zastaven provoz, nebo aspoň rychlostně velmi omezen. Šlendriánství, nezodpovědnost. Byla hrubě porušená bezpečnost práce. Museli si být dobře vědomí, že je teoreticky možné spadnutí mostu. A on skutečně spadl. Nikoli teoreticky.

(07. 12. 2017 11:23)

moiaza:Co jste čekali od mafie? V našem státě nikdo za nic nemůže. Když se politikům něco nepovede, nikdy nikdo za nic nemůže. Když se jim zcela náhodu zázrakem něco povede, to je slávy na půl roku. Jsme státem " já nic, já muzikant."
Jedinné co u nás spolehlivě funguje, jsou mafiáni. Pokud Havel chtěl kapitalismus, v čele s mafiány, tak se mu to dokonale povedlo.

(07. 12. 2017 11:18)

milofr:HNUS, HNUS, A ZASE JEN HNUS, tohle už přece není jen tak, tady se musí něco velkého stát aby se to změnilo, grázlové v talárech nám tady předvádí pěknou šaškárnu, já kdybych tam měl někoho v tom vlaku tak v první řadě by to nedopadlo dobře se soudcem a postupně by šli všichni ti "NEVINNÍ"

(07. 12. 2017 11:03)

starypes:Být tím soudcem, tak se jdu oběsit na semafor do Studénky.

(07. 12. 2017 10:56)

janinax:Čemu se divit že,jsme přeci v Čechách tak to soudy u nás fungují suprově.Jde vidět že z těch kteří tam zahynuli nebyli nejbližší co o tom rozhodly NEVINNÍ!!Chce se mi z těch co jsou u soudu zvracet A těch případů je o čem soud rozhodne takto nesmyslně

(07. 12. 2017 10:35)

trkic:Ne že by to nějak souviselo, ale manažer Vw dostal v Americe 7 let za krytí podvodu s emisemi. A u nás za 8 mrtvých a 100 zraněných pasažérů nikdo nemůže? Je vidět, že to vyčištění soudů a policie od mafie dosazené ods a socany bude trvat hodně dlouho.

(07. 12. 2017 10:19)

jsem.tu.taky:Kdyby tam zahynul, někdo z rodiny těch, co rozhodují o výši trestu, tak to by byla jiná. Mně tam někdo z rodiny umřít, tak jdu a vyřídím si to

(07. 12. 2017 10:14)

simeone:Všichni kteří jste s rozsudkem nespokojeni, ted aspon vidíte, co jste si v 89.vycinkali. Mně se taky spousta věcí nelíbila, ale naivní jsem nebyl.

(07. 12. 2017 10:01)

kecal:A čekal snad někdo něco jiného v tomhle státě a s touhle justicí! ! !

(07. 12. 2017 09:59)

kukuku:Když před pár dny předseda parlamentu Vondráček prohlásil větu "až budou soudy a vyšetřování v tomto státě nestranné (k případu Babiš)" ... tak se na něho sesypala celá soudní generalita, co si to dovoluje naznačovat - přitom řekl to, co si myslí (kromě právníků a vyšetřovatelů) každý, kdo se zdravým rozumem podívá na řadu konkrétních případů a jak skončily.

(07. 12. 2017 10:27)

Dnešní horoskopy