21. leden 2018
Svátek slaví Běla, zítra Slavomír
DISKUSE K ČLÁNKU


: No tak preletl jsem tu pasáž o zdravotnictví , to je fakt tragédie ten novinař , neví která bije a neco plácne Elektronizace účtu ve zdravotnictví je již dávno , jenom proste e recepty se prosazují na sílu , jde o cinklou zakázku , která je fázi polotovaru , někdo ma obrovský zájem to spustit .. v Německu je to nepovinné , proč asi stát chce získávat data , která jsou u pojistoven ?? Mimochodem plně vybavenou ordinaci jsem měla dávno predtim , nez stat o tom neco věděl

(09. 12. 2017 22:42)

lalia:Bože, bože to je pracovitosti našich vlád!V Praze nechali spadnout lávku a hodně mostů je spadnutí,teprve teď je to probudilo.Bože.ta práce není vidět.

(09. 12. 2017 12:20)

zzdenda:Pozerala som včera TYDEN s prezidentom Zemanom. Klobúk dole, má obrovský prehľad, rozumné názory. Treba si jeho otvorenosť vážiť.

(08. 12. 2017 08:13)

moiaza:Chudáčci, vždyť vy nemáte tušení, kdo vlastně řídí náš stát. Není to vláda, ani Babiš. Všichni jsou obyčejné loutky, které řídí nejmocnější lidé doma i za hranicemi naší země. Bankéři a majitelé největších peněžních ústavů rozhoduji o tom, kam budeme směřovat. Ty loutky ve vládě jen plní jejich rozkazy. Ale vy se tady klidně urážejte, nadávejte a plivejte. O této pravdě nemáte ani potuchy.

(07. 12. 2017 20:10)

squirrel:Tento clanek vysel v Blesku jako reklama na knihu ,,Kolik skutecne prislo radioaktivity k nam""..ovsem komunisti lhali a mystifikovali obyvatele,ze tu zadny spad radioaktivity nebyl..v te dobe jsem byla tri mesice tehotna!!
29. dubna před třiceti lety odešel inženýr Miroslav Trnka (62) ze své směny v jaderné elektrárně Dukovany (JE) jako obvykle. Kolem druhé odpoledne absolvoval každodenní kontrolu na přístrojích měřících ozáření a prošel turnikety. Jako jeden z posledních.
Lidé na odpolední už branou neprošli. Oděvy jim kontaminoval radioaktivní spad z Černobylu, který vybuchl 26. dubna a přístroje jejich vstup zablokovaly. „Dalo by se říci, že svítili,“ s úsměvem říká Miroslav Trnka, specialista na jadernou bezpečnost. „Nic životu nebezpečného to nebylo, jen vybočení z velmi přísných norem.“
Vedení JE vyhlásilo 30. dubna pohotovost. Už den předtím proběhla na dozimetrickém oddělení porada o rizicích. „Bylo jasné, že se radioaktivní spad dostane i k nám,“ doplňuje doktor Rostislav Striegler (55), vedoucí laboratoří útvaru radiační ochrany. „Otázka zněla, v jaké koncentraci a jak nebezpečný může být.“
Kolem JE Dukovany je dvacetikilometrová tzv. zóna havarijního plánování, pokrytá monitory, odběrovým zařízením a dalšími přístroji v monitorovacích stanicích kontrolujících radiační situaci. Vyhodnocení vzorků z nich mělo prioritu. „Zjistili jsme, že radiace na filtrech detektory zahltila, detektory ji nebyly schopné absorbovat,“ říká pan Striegler. „Radiace měřená na filtrech byla o několik řádů vyšší než za normální situace, kdy se měří pouze radiace z přirozeného pozadí. “
30 let od Černobylu: Igor Kostin fotil na místě už 11 hodin po výbuchu!
30 let od Černobylu: Igor Kostin fotil na místě už 11 hodin po výbuchu!
Norma je v této souvislosti velmi důležité slovo, míra jejího překročení totiž může znamenat i smrt.

(07. 12. 2017 16:18)

squirrel:zdravim.. xiioma..ta knizka by se mela jmenovat JAK SE STAL Z GAUNERA PREMIER ZA POMOCI TLACENKY PREZIDENTA REPUBLIKY
Je to opravdu smutna zakezitost,co se u nas v politice deje..ONI si mysli,ze jim vse projde co si umanou,to je cele.To ze se s nich ve svete smeji a politicke deni u nas sleduji jako ,,dobry estradni porad''je vubec nezajima

Verim,ze Zeman uz dalsi volebni obdobi neuhaji kvuli svemu spatnemu zdravotnimu stavu a premier dopremieruje a pujde si sednout,tam kam patri

(07. 12. 2017 14:38)

janadruhou:Soudem uznany lhar Zeman jmenoval premierem stihaneho slovenskeho agenta STB ktereho podporuje KSC(M) a japonsky polonacek ktery strasi lidi cizincema kteri k nam nechteji.
Tenhle stat jde diky te "slusne a poctive pracujici" casti do haj.zlu.
Snad uz tam pristi rok bude misto toho ruskeho svaba nejaky normalni clovek

(07. 12. 2017 14:33)

Franta Dolf: Prezident Lihoš Zeman

(07. 12. 2017 14:29)

benst:kurzové sázení, velmi spolehlivé informace..

http://vitosen.blogspot.cz/

(07. 12. 2017 11:52)

xiioma:Doporučuji přečíst si knihu "Boss Babiš" - lze ji i stáhnout.

Dozvíte se, jaký je Babiš gauner a jak je pro získání moci a peněz ochotný spojit se s kýmkoliv a v případě potřeby ho pak i nechat zabít (František Mrázek).

V knize jsou podrobně uvedeny jeho různá svinstva a i když je kniha bestseller a hodně se kupuje, tak lišák Babiš raději dělá, že o ní neví. Dobře ví, že kdyby zažaloval autora třeba pro "pomluvu", tak by u soudu autor všechno dokázal a Babiš by měl v politice velké problémy - i když je mi jasné, že jeho primitivní voliči by ho podporovali, i kdyby jim zabil babičku.

(07. 12. 2017 11:10)

socan68:Bureš prý chce makat každý den. Předpokládám, že zejména na dalších budoucích dotačních podvodech. Kamarádi komunisti spolu s neonacisty mu to umožní tím, že ho ochrání před vydáním policii a k soudu.

(07. 12. 2017 10:26)

repelos:Debata na ČT24.Pozvaní mezi jinými kretén Farský,*** Pospíšil ,blbec Chvojka.A jen z nich lítaly nenávistné slinty.
Kde je nějaká vyváženost?? platíme na "veřejnoprávní " podrazáky obrovské částky ročně.
Na co je "Rada pro vysílání"??Kdo tam vůbec taková hovada jako je Šarapatka a spol.dosadil?

(07. 12. 2017 09:13)

repelos:Noví aktéři– nová politická konkurence, to jest v případě České republiky ANO, SPD a Piráti, doplněná o případnou spoluúčast komunistů, na rozdíl od předchozích pokusů, reálně schopna sestavit fungující a moderní vládu bez účasti tradičních stran – pak tyto strany představují velmi nepříjemné konkurenty pro „demokratický“ blok v čele s pazdrátem a zlodějem Kalouskem.

Je nutné je vzájemně rozeštvat. Ono se to už děje. Napětí mezi SPD a Piráty je viditelné. A škodlivé a zbytečné. Rozbít tento potenciální konkurenční blok, za asistence médií, přihlouplých uštěpačných poznámek o zrádcích, zaprodancích, nenápadných a drobných manipulací, je v tuhle chvíli velmi důležité. Je důležité tyto strany odradit od vzájemné poklidné spolupráce, na úrovni stran i jednotlivců. A předně, od spolupráce s Babišem.

(07. 12. 2017 09:01)

rego:Makat Bureši? Tak až budeš kopat hrob tomu hovvadu Miloušovi, tak napiš a přiložím ruku k dílu a ještě přidám betonový kvádr na pohřbeného tvora!

(07. 12. 2017 09:00)

repelos:Placená hovada jako rego + 10 dalších nicků sprostě uráží prezidenta.Tuto diskusi je nutno učinit ADRESNOU.
!!!!

(07. 12. 2017 09:17)

modern:Jo, jsem pro. Alepoň budem vědět, kdo seš - typuju invalidní důchodce, rudá filcka závislá na státu. Jo a abych nezapomněl - Zeman je tuplovanej debil. A víš proč ty hnido rudá: Protože je demokracie a i blb jako ty má právo na názor a to i v anonymní diskuzi. Jestli máš rád udavačský fízlování, tak si dej bacha, abys na něj sám nedoplatil.

(07. 12. 2017 12:18)

rego:repehnus: A blbe, ty neurážíš Farského, Pospíšila a Chvojku? Ty a tobě podobní už měli dávno viset!

(07. 12. 2017 09:55)

rego:repehnus: Souhlas a věř mě, že si pro tebe speciálně dojdu, rudý hajjzle!

(07. 12. 2017 09:52)

bac-bum-bac:haha pravicový nácek zase perlí

(07. 12. 2017 10:54)

rego:bac-bum: To nic nemění na podstatě mého příspěvku a ty raději zalez do hrobu, prosekturo!

(07. 12. 2017 13:40)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy