18. prosinec 2017
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU

squirrel:dodatek...chtela jsem k tomu clanku o te holcicce co zemrela dva dny po ockovani pridat jeste takovy muj osobni pribeh o Cernobylu..ovsem uz vidim,ze tam naskocila redaktorka Blesku dajka 123 a hned se snazi zlehcit muj clanek o tom,ze komunisti nam lhali o tom ze tu byl na nasem uzemi radioaktivni spad a priznali to az po triceti letech ...davam to totiz do souvislosti s tim ockovanim,jak zase lzou o tom,jak je ockovani a specialne hexavakcina bezpecna...dajka 123...nevis o cem pises...proste za kazdou cenu reagovat nejak... co tim myslis,ze to neni dobry priklad..jako to,ze nam gynekologove lhali o tom radioaktivnim spadu...mila zlata,co jsem napsala jsou fakta,my v te nemocnici totiz byly z jednoho mesta,takze jsme se znaly a o sobe vedely,chodily jsme spolu po porodu do poradny s detma...ta mlada pani,ktera porodila ve stejny den jako ja a jejimu detatku rostla jen hlavicka a ne telicko a zemrelo..mi rikala,jak jezdila v tehotenstvi s rodici na chalupu a byla hodne venku na slunci,to je cele...komunisti nam lhali ,jen at neni panika mezi lidmi a ted lzou zase o te hexavakcine,to je cele
Business farmaceukologickych firem to je to proc se lze a lze..a jak se porcuje ,,medved'' tak se maji dobre doktori i politici...z lidi delaji pokusne kraliky

(07. 12. 2017 15:45)

squirrel:mlade maminky..clanek,ktery byl otisten v Blesku o tom,ze zemrelo male miminko po ockovani redakce okamzite zlikvidovala s toho duvodu,ze pod nim bylo napsano spousta prispevku proti negativnimu vlivu ockovani hexavakciny u miminek..pokud by jste si ty prispevky chtely precist.. napiste si prosim presne ten nazev do google..,,Sabrinka (†5 měs.) umřela dva dny po očkování: Drsný vzkaz odborníků!'' tak presne se ten clanek jmenoval..jsou tam fakta

(07. 12. 2017 14:14)

benst:kurzové sázení, velmi spolehlivé informace.

http://vitosen.blogspot.cz/

(07. 12. 2017 11:50)

mandat:Vendula ma snad ted jine jmeno.Parazituje na nadaci , zije si v luxusu a nikomu to nevadi.Mela by pracovat a sama davat take neco na nadaci.Ona jen vybira penize a sama neprispeje ani haler.Lidi vzbudte se.

(07. 12. 2017 11:30)

fromoutofnowhere:je smutne, ze dobrovolne prispievame na nieco, co by malo byt povinnostou statu. keby sa nekradlo, bolo by na pristroje a nemuseli by existovat taketo nadacie.

(07. 12. 2017 10:12)

klanica: Mne spis zarazi,ze tzv.prezidentka Vendula,cely zivot nepracuje a svuj prijem si vybira z Kapky,kterou financuji sponzori i obycejni lide.Takze ji vlastne plati,ona zije za cizi a jeste si hraje na VIP.Copak to nikdo nevidi?To neni,jako Aneta,a jeji Bila pastelka pro nevidome.Ona se zivi hudbou a zpevem,ale tato Pizingra?Ci jak se za cele roky po Svobodovi ruzne jmenovala.

(07. 12. 2017 10:00)

fromoutofnowhere:ona supluje stat. hoci by vobec nemusela. a tie ksichty co vysedavaju v parlamentnych laviciach a platis ich aj ty, tí ti nevadia? mne ano

(07. 12. 2017 10:10)

tomik007:To spise ovcane ted supluji Karla Svobodu

(07. 12. 2017 10:58)

illyria:Po přečtení titulku jsem nabyla dojmu, že Vendula Svobodová má dítě jménem Kuba a ten už měl dvakrát leukémii... Proč je ten titulek tak zavádějící? Styď te se!

(07. 12. 2017 09:54)

priserka:Ti novináři jsou h.o.v.a.d.a, že jim není hanba napsat takový titulek.

(07. 12. 2017 08:29)

Dnešní horoskopy