22. červenec 2018
Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor
DISKUSE K ČLÁNKU


moiaza:Modré straky se těžce chytají. Jejich rychlost přeletu je neskutečná. Už kradou tu, za chvílí jinde a chytit je, to chce nervy.

(13. 10. 2017 11:56)

zdenek43:...... no anooooooo - - - jinak mame jineho soudruha - - NEJEDLÝ:Nejedlý, místopředseda Strany práv občanů, pracuje jako poradce prezidenta Miloše Zemana. “ JEHO LUKOIL JE V LIKVIDACI.... Firma od státu odebrala a řádně zaplatila palivo v ceně přes 272 milionů korun. Zpět však dodala (a od státu dostala zaplacený) nový petrolej jen za 134 milionů.
CHYBI 138 milionu korunnnnnnnnnnnnnn
138 milionu minus 0,5 milionu za likvidovane S.R.O minus 27,5 milionu minus 0,257 milionu TAKZE CISTY VYVA RRRRRRRRRRRRRRR , , , , 109,7 milionu korun
TAKHLE SE TO DELAAAAAAAAAAA
++ Zařídil Nejedlému diplomatický pas, pak z něj Zeman udělal poradce...2015
Když ministr zahraničí Jan Kohout v prosinci 2013 souhlasil s vystavením diplomatického pasu pro prezidentského poradce Martina Nejedlého, věděl už, že do konce jeho úřadování v Černínském paláci zbývá jen několik týdnů. V lednu 2014 nastoupila vláda Bohuslava Sobotky a Kohout jako člen kabinetu Jana Rusnoka musel odejít. Krátce nato se však stal členem oficiálního poradenského týmu Miloše Zemana, ve kterém sedí i Nejedlý.
+++V archivu tiskových oznámení prezidentské kanceláře je zdokumentováno, že Kohout se na vlastní žádost sešel se Zemanem necelé dva týdny před svým odchodem z ministerstva......
Diplomatický pas podstatně zjednodušuje přeshraniční pohyb. Jeho držitel se může spolehnout na bezproblémové odbavení bez čekání a prohlídek zavazadel i při cestování do zemí s vízovou povinností. Diplomatický pas však nezaručuje imunitu, ta se podle Vídeňské úmluvy o diplomatických stycích vztahuje pouze na členy zastupitelských misí.
...Roman Vaskuj..Byl by tak osvobozen od spotřební daně z minerálních olejů. Velkou část paliva ale firma údajně využila jinak, byla prý smíchána s naftou a prodána čerpacím stanicím pro využití v silniční dopravě. Škoda byla odhadnuta na 160 milionů korun.

(13. 10. 2017 11:51)

sores:Další co se vyplatí nebo ze sebe udělá živou mrtvolu jako do.by.tek Janoušek co málem zabil a zdrhnul. Prachy znamenají svobodu a zákony přestanou existovat!!!

(13. 10. 2017 11:03)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 10. 2017 10:27)

Dnešní horoskopy