19. říjen 2017
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
DISKUSE K ČLÁNKU

an.manchester:no pane Petar, ona se uci, treba se tu geografii a zemepis douci, poskytla lidem info co neni asi az tak pravdive, ale to zle dnes kde kdo a novinari - ti lzou dle toho kdo je vlastni a bulhar je jeden z nej lharu, neco na tom vzdy co napisi je pravda nekdy vic procent nekdy mene...media maji velkou moc oblbovat a manipulovat ...spatne ale bezne..ne kazdy oblbuje, jak kdo samozrejme a kde...

(13. 10. 2017 06:56)

Petar:...by to v Ceske republice byl patrne tanec u tyce nekde v nonstopu u jiznich hranic. Na nic lepsiho, zda se, pri vasem zoufalem nedostatku novinarskeho talentu uzitecna nejste.

Pevne verim, ze na vas clanek uz nikdy nenarazim
Hodne stesti v jinem oboru a sbohem

(13. 10. 2017 05:44)

Petar:Vazena pani, ci slecno redaktorko Krenkova,
ackoliv soude podle toho, co jsem prave cetl musi byt pro vasi osobu i vyraz novinarske nedochudce prilis velkym komplimentem. Soude podle tohoto paskvilu totiz neumite napsat cokoliv, co by se dalo jako clanek alespon vzdalene oznacit. V nasi branzi se tomu rika lazy writing. Ja tomu rikam ostuda zurnalistiky. Vy jste snad ani nemohla precist knihu. Clanek takoveto urovne neni dustojny ani pro bulvar, ba snad ani jako trapny pubertalni vylev na facebook.
Odhlednu-li od ostudne formy slohu, pak vezte, ze ve sve pateticke honbe za svym bulvarnim slintem jste selhala i ve dvou zakladnich a banalnich principech zahranicni novinariny. Temi jsou verifikace informaci a druhou alespon elementarni znalost geografie popisovane oblasti.
Ubezpecuji vas, ze Cartagena neni ostrov, nybrz mesto. Navic ostrov Tintipan, ktery je ve skutecnosti onou destinaci, se nenachazi severne, nybrz zapadne od kolumbijskeho pobrezi.
Ovsem pouziti nechutneho stereotypu o ostrove plnem kokainu, znaci nejen naprostou ignoranci, ale buranstvi, mentalni zaostalost. V teto oblasti jsem stravil radu mesicu a ujistuji vas, ze ani jeden z vami zminenych ostrovu (a to vcetne neexistujiciho ostrova Cartagena) plny kokainu neni. Je to urazlive pro mne, natoz pro ne. 90 % Kolumbijcu s kokainem nema nic spolecneho, coz je procenutelne mene, nez u linych vymetacek prazskych vecirku, mezi nez se budete soude podle vaseho pisemneho projevu pravdepodobne radit.
Kolumbie je zeme, ktera nabizi fantastickou prirodu a uzasne pratelske lidi zkousene tezkym osudem, o kterem se vam ani nezdalo. Timto cejchem trpi, prave kvuli primitivum, jako jste vy. Stejne jako by se, kdyby se o Praze ve svete psalo jako "ostrove" plnem alkoholiku a levnych prostitutek.
Mam radu pro vaseho nadrizeneho. Dat vam na hodinu vypoved. A vy si prosim uvolnete misto nekomu nadanejsimu a jdete pracovat nekam, kde budete alespon zanedbatelne uzitecna. Podle vasich meritek stereotypu by to v C

(13. 10. 2017 05:40)

a-z-:Nikde jsem to v last minute nenašel.

(12. 10. 2017 18:41)

ov21:mám dojem že $899 za noc opravdu neni 100k

(12. 10. 2017 18:35)

Dnešní horoskopy