22. září 2018
Svátek slaví Darina, zítra Berta
DISKUSE K ČLÁNKU

hurybury:Prachy ty nesmrděj nikdy https://www.lidovky.cz/prali-spinave-penize-firma-necesaneho-zeny-zavratne-zbohatla-uz-v-prvnim-roce -1h6-/zpravy-domov.aspx?c=A150626_161115_ln_domov_hm

(16. 10. 2017 11:33)

blabolimtakytak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 10. 2017 08:16)

blabolimtakytak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 10. 2017 08:08)

giorgino:Tak jsem teď zastřelil jednu holku, její rodiče a malé dítě jsem probodal nožem. Tedy už 270 vražd. Cíl splněn.

(30. 09. 2017 16:07)

giorginoxxx:Vidím to takto, jako když sázkovky vypisují kurzy. Sázím na někoho z okolí, koho Lukáš dobře znal, ale druhý měl nějaký motiv.

60% na obviněného to hodil nějaký kamarád nebo nekamarád z okolí, buď pro peníze, nebo z nějaké pomsty a tak. dobře znal obviněného, nebylo těžké to na něj hodit, co se týče důkazů.

10% vražda na objednávku, pachatel objednán následně samonými vyšetřovateli - například kamarád - případně psachatel objednán velkou rybou a vyšetřovatelé ovlivněni finančně, za všímm stojí velká ryba. velké peníze mají moc, peníze mohou motivovat i kriminalisty, platy policistů jsou jen 20 tisíc. kamarád se mohl zmínit v hospodě kamarádovi z policie a tak dále, že mu někdo říkal, že když na někoho hodí vraždu, budou v balíku. prostě prachy, rosvítím se v hlavě vražednám žárovička. svědci už pak mohou být ovlivněni třeba vydíráním (smrt aj.). pak by musel mít někdo motiv poškodit nepřímo otce a/nebo matku, neboť rodiče jsou také velká ryba. žralok zaútočí na verlybu.

10% vražda na objednávku velkou rybou, vyšetřovatelé a svědci ovlivněni vydíráním např. smrtí a tak (udání či taková a taková výpověď = pachatel či spolupachatelé svědka zabijí, znáte to, pušku na 100 metrům koupíte za pár korun). stejně jako v prvním případě zam tím stojí velká ryba.

10% obviněný byl 3-4x v kadeřnictví, věděl, kde má oběť peníze, pro pár korun to udělal (dluhy či pervitin aj.)

10% jiné

(29. 09. 2017 16:59)

hurybury:A v tom jses probudil a měl jsi ruku v nočňáku .

(29. 09. 2017 21:08)

giorgino:No vidíš a teď jdu zastřelit další 3 lidi. Do 17 hodin to stihnu. A možná se i pomočím. ;)

(30. 09. 2017 15:24)

giorgino:a víš že jo? a druhou rukou jsem čapl pistoli a zastřelil jsem sousedku. ;)

(30. 09. 2017 14:58)

giorgino:P.P.S. Případně pachatel mohl být na zakázku nejspíš z okolí. Otázka je, kdo měl motiv, aby si s tím dal pořádnou práci?

(29. 09. 2017 14:17)

giorgino:P.S. On ten rozsudek je maso, vše do sebe zapadá. Moc dokonalé. Podle mě pachatel měl několik možných cílů, kde to na Lukáše hodit. Kadeřnictví zrovna napadalo ten den. Je tam i ten faktor, že pro kadeřnici nemohl přijet manžel, protože zrovna měl auto v opravě, tak paní půjde domů 10 minut po svých. Čas na to, aby kadeřnici nikdo nenašel a ona umřela, po hodině jí našel syn. Pachatel měl spoustu informací jak a co Lukáš zrovna plánuje, zároveň informace o místech, které nejspíš navštívil dřív, pěkně mu/jim to pálí. Paní kadeřnice neumřela, buď si pachatele pamatuje či nepamatuje, každopádně přežití se nehodí pachateli. Mohl jí podplatit, ale to je slabé, spíš vydírat smrtí jí případně i blízkých. Stejně tak mohl vydírat lidí z kriminální policie. Potom bych se domníval, že kdo udělal zfalšované pachové stopy, dotyčného znal. Policajt se možná v euforii sexu zmínil milence a nebo , což vyšlo najevo, avšak pachatel jí vydíral smrtí, a proto nepřišla k soudu. Jako pachatel se nabízí někdo z okolí bydliště, jak Lukáš bydlel u prarodičů poblíž místa činu. Od policie jej nejspíš znali, dokonce oni se ho bojí včetně milenky policajta.

(29. 09. 2017 14:14)

giorgino:No vidíš a já tomu nevěřím. V dokumentu se píše, že kadeřnictví navštívil 3-4x. Takže tam jednou zas musel jít. A kdyby se to nestalo v kadeřnidří, stalo by se to jinde. Místo je jen, že se to hodí tomu, kdo to na něj hodil, prostě to odnesla ta kadeřnice, která by to sama nenaplánovala, maximálně může být podplácení a/nebo vydírání smrtí. Sama od sebe by to nenaplánovala na sebe těžké ublížení na zdraví, to by její psychiatrický posudek vypadal jinak. Ani ostatní z rodiny jako syn nesedí, ležela tam cca hodinu, to by takovej hnus skoro smrt neměla, krátký interval možná. Já bych to viděl na někoho jako Lukášův osobní nepřítel či msta/pošpinění rodiny,neboť průser k průser sedá. Motiv mohl mít i jeho kamarád gamble a hodit to na něj pro peníze, to projde na někom, kdo tu a tam dluží a jel/jede v pervitinu. Ten den moc geniální na vraždu, ta posloupnost. Lukáš pustí slovo z huby, přihlásí se jako svědek, ty rukavice, nebyl to červenec. A teď ty potenciální zfalšované pachové stopy a tak...

(29. 09. 2017 13:43)

pokrok:O tom žádná, on byl poslední kdo tam přišel .
Kdyby té paní nic neudělal jak řekl a odešel,-
tak ta paní by po něm zavřela a šla domů - kdy byla již oblečena
a klíče měla v zámku - čeho Nečesaný když vstoupil do chodbičky
využil a za sebou zamkl aby mohl "pracovat "
-protože věděl,-
že po něm už nikdo nemůže do kadeřnictví přijít,-
kdy se na ni študáček - gympláček usmál,-
z pod zad vytáhl "poleno" a z hlavy kadeřnice si udělal basebalový míček!
Po akci navštívil její kabelku na které zanechal pachové stopy -
bicí nástroj -pálku s březovou rukojetí umyl
a hadry které byly v kadeřnictví -
což je vidět na obrázku stáhl svoje otisky bot až ke dveřím dveřím.
Kdyby ji ztřískal polenem- jistě by si ho nevzal sebou domů a muselo by se najít . Ale to nikde nebylo !!!!

A PROČ si Nečesaný ke kamarádovi SCHOVAL své kožené rukavice ?
Protože na nich byly jeho pachové stopy !!
A pak,-
kdyby to neudělal Nečesaný - pak by musel už ve dveřích narazit
na stejného gaunera, uživatele drog a bijce který by měl plno dluhů
který by odpovídal popisu Nečesaného !
A to nemohl - protože kadeřnice kdyby ji Nečesaný neztřískal -
by po jeho odchodu hned zavřela!
Zavřel on Nečesaný protože kadeřnice po jeho odchodu coby posledního "zákazníka " zůstala ležet na zemi v kaluži krve!
A pak, kadeřnice nemá sklony ke lhaní - což potvrdili odborníci
a ani důvod důvod proč lhát!!!! A u Nečesaných pochopitelně lže celá rodina, která dělá všechno proto, aby jejich syn a vnuk, nešel tam,-
od se neměl vůbec vracet - tedy do vězení !
Pokud tento nový soudce má spravedlnost v krvi a nebude úplatný
a nenechá se Nečesanými zkorumpovat
pak Nečesaný za svůj hrozný čin musí jít zpět do vězení si zbytek trestu "odsedět"!

(27. 09. 2017 16:28)

giorgino:pokrok, tak jsem si to pročetl, díky za dokument. Ty myslíš, že to udělal opravdu Lukáš?

(26. 09. 2017 00:24)

giorginoVrahXXX: 

(24. 09. 2017 18:22)

giorginoVrahXXX: Pro koho ten plevel? Ha, že by mě někdo podplatil?

(24. 09. 2017 17:35)

hurybury:Nikdo iě nepodplatil . děláš to ze zoufalství .

(24. 09. 2017 17:49)

giorginoVrahXXX: Nejlepší ale bylo obětem vyřezávat žíly a pléct z nich krvavou pomlázku.

(24. 09. 2017 17:24)

giorginoxxx: Jo,no,jen 265 vražd,ale už mě to nějak nebaví.Asi udělám pokrok a nebudu pokračovat,přece jen na elektrické křeslo nemám chuť. ;)

(24. 09. 2017 17:06)

hurybury:Děláš vše aby ses na něj dostal .

(24. 09. 2017 17:44)

hurybury:Pro koho to tady zapleveluješ?

(24. 09. 2017 17:17)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy