22. září 2017
Svátek slaví Darina, zítra Berta
DISKUSE K ČLÁNKU

Deilen:Jistě, že se paní bránila. Nevím, proč by jí měli odsoudit. Je jí skoro 70 let a stejně jenom bránila to, co jí bylo nejdražší - svůj život. Být v její kůži, asi bych se zachoval úplně stejně.

(17. 09. 2017 01:29)

taktone:Volala policii až potom co ho bodla??? Já bych policii nevolala ale pohřbila ho. Zku.rvy.syn co mi v noci vleze do baráku živý nemá odejít. Ale jak znám naše soudy a zákony tak ženskou zavřou za vraždu. V ČR mají vrazi a zloději ochranu slušný člověk bohužel ne.

(15. 09. 2017 08:38)

adalberta:Že se nestydíte za takový nadpis- Paní ubodala. Pani zloděje bodla, aby se zachránila, ale ubodává, tzn., že zasadí několik vztekem řízených ran nožem, jen vrah.

(15. 09. 2017 08:08)

FrndaKrnda: Deb.ilní Bleskáči, 1x píší Jarmila, pak v popiscích fotek Ludmila tj. pro dem.enty z redakce zřejmě šumafuk. Prznit byste paní jméno fakt nemuseli!!!

(15. 09. 2017 00:24)

janadruhou:No, nevim jestli je to hrdinka. Podle me je to spis chudak zenska co na stara kolena nekoho zabila. Je mi ji spis lito nez abych ji oslavoval jako hrdinku...

(14. 09. 2017 21:55)

donecek:janadruhou: Potom je na čase, aby jste i Vy na vlastní kůži a těle zakusila nějaké to třímetrákové české vyžrané prase, a ono by sem Vám potom dámo v hlavince i rozsvítilo!!!
Ta dáma nikoho nezabila, ale poslala jednoho z mnoha českých hajzlů tam, kam už dávno patřil!!!
Takže opravdu je mi Vás líto, místo té hrdinky která tomuto národu ukázala, jak na šmejdy...

(15. 09. 2017 13:33)

deratizater:Pokud ten lupič byl cikán tak to holka nebude mít v dalším životě jednoduché.Oni jsou velmi mstiví a početní příbuzní budou na ní přádat hony.Pokud je tomu tak tak by ji měli policajti dát ochranku

(14. 09. 2017 20:34)

vochomurka:nutná obrana co to je? to je smyčka v soudnictví, kdo posoudí, jak se cíti člověk co má strach o život

(14. 09. 2017 19:52)

moiaza:Co by ji mělo hrozit? V našem Kocourkově je možné všechno. Vždyť naše zákony chrání především lumpy, gaunery a vrahy. Já bych ji dál vyznamenání.

(14. 09. 2017 19:26)

zenina: Paní fandím,doufám,že to brzy odloží jako sebeobranu.Už by dávno mělo být dané zákonem,že útočník nebo zloděj bere veškeré riziko na sebe, je to jeho problém. On tam vlezl a napadený v té hrůze rozhodně nemůže přemýšlet,jestli se náhodou nebrání moc.

(14. 09. 2017 19:23)

carmin:výsledek havlofašistického zla puče 1989
násilí agrese, vraždy, chudoba, nezaměstnanost , bezdomovectví

zrůdy puče zla 1989 chtěly svobodu krást, okrádat, vraždit, podvádět ,vykořistovat a zotročovat , oni ji získali ,gratuluji

Promrzlá byla takřka na kost, protože na pracovišti bylo 9 stupňů. Jak mohla pracovat 11 hodin, když je standardní pracovní doba 8,5 hodiny? Podepsala prohlášení, v němž souhlasila s přesčasy. To je prý ve firmě také obvyklé. Agenturní pracovníci - zpravidla již zmínění cizinci - pracovali třeba i třináct hodin.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Smrad-az-se-obraci-zaludek-Devet-stupnu-jedenac tihodinova-sichta-pod-rvouci-nadrizenou-Sasa-Uhlova-poznala-jak-se-maka-v-drubezarne-pana-exministra -503964

Občan Snowden dokument cz
https://www.youtube.com/watch?v=I_bfGiL0HmM&t=1s

CETA schválena parlamentem ,co to znamená? další vlastizrádné chování poslanců ,předání moci do rukou korporací, a žaloby za ušlé zisky
http://www.rukojmi.cz/clanky/4556-dohoda-ceta-schvalena

výsledky kapitalismu astronomický nárůst násilí, vražd, přepadení znásilnění, korupce ,korupce se stala systémem, astronomický nárůst gamblerství ,alkoholismu, vraždy malých dětí, včetně zabíjení novorozenců, vznik nezaměstnanosti, bezdomovectví ,chudoby ,otrokářství, neproplácení přesčasů,šikana v zaměstnání, chudoba ,politické vraždy,vyhazování lidí ze zaměstnání za politické názory, vraždy bílých koní , a brutální záměrný úpadek základních morálních hodnot

tak se lidem žilo na západě :
Britská vláda přiznala, že desítky roků testovala na milionech nic netušících britských občanech bakteriologické zbraně
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9415-britska-vlada-priznala-test-bakteriologicke-zbrane

(14. 09. 2017 19:14)

ivoadIIer:Vlády ČSSD podporují zloděje. Viz zamítnutý zákon ODS o zákazu výkupu kradených kovů.

(15. 09. 2017 08:23)

abcdefghijkl:Bingo

(14. 09. 2017 22:32)

mrdounberlusconi:tak by měli skoncit všichni h.a.jzlove mate mou podporu babco super

(14. 09. 2017 19:08)

Bobrman: Bravo babčo.ten šmejd nesl kůži na trh a narazil.jestli to nebude nutná obrana,tak potěš pán bůh.

(14. 09. 2017 18:44)

prycsnima:HRDINKA
HRDINKA
To je absolutní babka hrdinka,nereagoval bych jinak.
Doufám že dostane státní vyznamenání za zabránění vraždy(svojí).
Nelepší bylo jak posledně píchla baba znásilňovatele rybičkou přímo do srdce(chcípnul hned).
Jó v ČR to obohatitelé nebudou mít tak lehké jak s blbkama v Merkellandu

(14. 09. 2017 18:43)

a-z-:Chlap chtěl vobodat důchotkyni a nějak se to zvrtlo.

(14. 09. 2017 18:38)

kryssa:V krátké době dvě ženy se ubránily.
Jedna měla již druhý den od policie dáno že je to nutná obrana a tato ......
Řekněte mi kdy to bude nutná obrana v mém domě.
Kdy se změní pravidla pro zloděje a pro obránce.
Co to máme za paskvil v trestním zákoníku.
Nevyšlo to náhodou taky z Plzně jako naši "slavní" právníci a soudci.
Rád bych věděl za jak dlouho přijeli sepisovači a chrániči.
A chtěl bych prosím vědět zda ta paní dostala pomoc od psychologa.

(14. 09. 2017 18:24)

nika70:Paní bude mít tuhý kořínek, vypadá celkem v pohodě. Mě by odvezli rovnou do blázince ;)

(14. 09. 2017 18:33)

Nezadat:Jestli to byl ROM,tak je mě ji líto.Šabatová se postará o její uvěznění za rasismus.

(14. 09. 2017 18:15)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy