21. únor 2018
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
DISKUSE K ČLÁNKU


matno:Na stejné lafetě vezli i prezidenta Gottwalda, ne?

(12. 12. 2017 18:32)

rentierskej:porovnávat t.g.m. s opilcem, lhářem a nevzdělaným gaunerem havlem je naprostý nesmysl.
za t.g.m. jsou vidět výsledky i dnes. zato po havlovi zůstal jen smrad a neštovice.

(14. 09. 2017 21:27)

carmin:stovky sedláků a dělníků demokrati postříleli na ulicích ,proč vám to havlofašiostické bestie zatajují ?

život v prvorepublikové čr byl hnus pro většinu lidí žádné pohádky jako havlistických seriálech ,

milion nezaměstnaných rekordní počty sebevražd, chudoba a korupce kam se podíváš ,hnusný život otroků v první republice

a havel ? nenáviděná prolhaná *** propagovaná tímto zrůdným zločineckým režimem zla ,obelhal národ, zaprodal ho fašistickému zlu usa

Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu, od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků... Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl věnovat práci dramatika.

Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme. Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. ... http://www.zvedavec.org/klasika/2009/05/3128-projev-na-ktery-se-nezapomina.

(14. 09. 2017 19:21)

VincenzoMakaluzo:Nojo no,von tatíček Masarik mjel snat slavnějšý fůnus neš tenkrát ten René Hajdrich.Syce dědek umjel rajtovat na kobile,ale naďál se taki heskejch pár prasečyn.

(14. 09. 2017 18:47)

henryj:Všechno špatně,oba byli pomýlení ale lid to chce.HAVLA přikulovače měli z té lafety vystřelit.Co dodat???Máme se dobře,dobře nám tak!!!

(14. 09. 2017 18:24)

zdenekk_informatik:Ale chrchlák Havlů si lafetu nezasloužil. Tomu měl ještě když chrchlal dát lafetou po té jeho blbé hlavě a po smrti mu ji měli vrazit do pr.dele.

(14. 09. 2017 16:59)

pepen.:Škoda, že Masaryk a svita okolo něj pomohli k rozvratu Rakousko Uherského mocnářství, aby ukojili svoji touhu po korytech a moci, mohli jsme být dneska moderní demokratický stát ve svazku s Rakouskem.

(14. 09. 2017 16:56)

cenda48:titulkáři, naprosto špatně ! Toho gaunera Havla vezli stejně jako Masaryka, malý rozdíl na pohled, významově však rozdíl kolosální.

(14. 09. 2017 14:43)

honza54:jak můžete srovnávat milovaného inteligentního pana Masaryka s ožralým zkorumpovaným Havlem

(14. 09. 2017 14:33)

georg7:Arcigrazla havla meli jako kotelnika vezt na lopate ! Ozralec to vsechno nastartoval !!!

(14. 09. 2017 14:15)

ivoadler:Masarykem pokračovala monarchistická tradice v naší republice. Masaryk byl demokraticky zvolený monarcha a na tuto tradici vědomě navázal Havel: vezli ho na stejné lafetě jako Masaryka. Ale to je jen jevově stejné. Podstatnější je jeho neodvolatelnost z funkce, vyzdvihování jeho osoby, které hraničí až s uctíváním. Takový Zdeněk Mahler se z TGM může pos rat. A není sám. To jsou rysy, které bychom měli hodit na smetiště.

(14. 09. 2017 13:57)

modern:Promiň, ale seš mimo. Pan Zdeněk Mahler Masaryka málem pamatuje a náklonnost starého člověka ku starým časům, které v mnohém byly bezpochyb lepší, než ty dnešní je logická. Na smetiště dějin bychom měli spíš hodit současnou sprostotu a politické hulvátství a lhaní. A tu Masarykovu neodvolatelnost jsi našel kde? Na stará kolena setrvával ve funkci jako již velmi nemocný člověk spíš z donucení a také proto, že všechna ostatní řešení by v tu dobu nebyla příliš vhondá pro republiku.

(14. 09. 2017 14:32)

modern:PS: monarchistický rys vládnutí si spíš hýčkal Masarykův nástupce Beneš - ten tak konal mhohdy cíleně, narozdíl od TGM, který naopak věděl, že je třeba se tohoto patosu zbavit a naopak zdůrazňoval demokratický princip, ač se nejméně dvakrát pohyboval i na hranici tehdejší ústavnosti - ale je třeba připomenout (extra pro Pitomce, co hledají pararelu se Zemanem), že ústava byla tehdy věcí novou a stále se dopňovala - respektive vytvářela.

(14. 09. 2017 14:40)

Dnešní horoskopy