26. září 2017
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
DISKUSE K ČLÁNKU

Profesor:No Jyrka rozhodně není můj šálek kávy, ale myslím si, že by Margarita se asi nejlépe měla u Zuzany P. Ale soud asi rozhodne v prospěch Petry K.

(14. 09. 2017 11:22)

defakto:... nařízení střídavé péče se musí posuzovat individuálně , každé rozvádějící manželství má jiné podmínky. V případě Paroubkových , by to neměl být problém .
Margarita je už dost velká aby to všechno pochopila , všichni bydlí v Praze takže ani nebude muset měnit školu. Bude mít zázemí u otce i u matky .
Polovina dětí dnes pochází z rozvedených rodin , tak co má bejt ?
Nakonec Paroubková utekla od muže a vzala mu dceru , Paroubek se jenom brání , napřed se snažil všechno urovnat , když to nešlo a Paroubková požádala o rozvod musí taky bojovat o své práva a o svou dceru.

(14. 09. 2017 09:06)

mislivec: Paní Zuzana žije velký a příběh na úrovni antycké tragœdie. Držme jí palečky, aby jí její podivné machynace s cizím dítětem vyšly. Bude to totiž nevyčerpatelný zdroj článků a zábavi!

(14. 09. 2017 08:51)

subrosa1976:Do vztahu dvou lidí nikdo nevidí, mnohdy ani oni samotní. Paní Zuzana musí podle mého názoru hodně trpět a musí Paroubka hodně milovat, jinak by toto v životě nepodstoupila. Dělá to vše jen pro něj, on jí má také svým způsobem rád, ale zdaleka ne tak hodně, jako ona jeho, on je totiž šílený sobec. A paní Petra se chová prapodivně, věděla koho si bere, koho rozvádí, s kým má dítě a že by teď začala mít takový to nepřekonatelný odpor je dosti zvláštní, asi hledá sama sebe!!

(13. 09. 2017 20:24)

adalberta:Petra je statečná, kdo by tohle vydržel, nepřerazit Zuzaně obě nohy?

(13. 09. 2017 18:59)

balika:Čobolácká ludra může být ráda, že ji nepřerazila paní Zuzana obě nohy již před 10 lety.

(13. 09. 2017 19:47)

xsedmikraska:Vážně nechápu, proč je tady potřeba urážet Zuzanu Paroubkovou! Svým chováním v minulosti a nyní se projevuje naprosto nekonfliktně, velkoryse. Její rozvod neprovázely tahanice o majetky! S Paroubkem má syna, dětem jejího syna bude Paroubek děda, dobré důvody proto, aby s nim udržovala přátelský vztah. K nikomu se nikam necpala. Kdyby ji Petra do očí sdělila, že si ji nepřeje, respektovala by to. Do těchto rozvodových tahanic ji vtáhla Petra svým prohlášením, že její přítomnost byla jedním z důvodů, proč se rozhodla pro úprk z manželství. Nelze tedy Zuzaně vyčítat, že se snažila obhájit. Že nehýří energii a mluví pomalu? Je po operacích a má zdravotní potíže. To je potom těžké hýřit energií. Na mne nepůsobí jako někdo, kdo má z této situaci radost, naopak, jde vidět, že soucítí s malou Margaritkou.

(13. 09. 2017 18:30)

adalberta:To je hodně naivní názor, že by Zuzana respektovala Petru. Žila příliš dlouho s Paroubkem, je stejná, respektuje pouze jeho, a to buď pod pohrůžkou, anebo se nechá uplatit, jako tentokrát, aby šla proti Petře. Zuzana a Paroubek jsou stejní buldozeři.

(13. 09. 2017 19:10)

leninka:Tři pacosi, zavřít je do blázince. Chudák malá holčička, co z ní může být?

(13. 09. 2017 16:41)

VincenzoMakaluzo:Laso,Ripačka pude vot válu a Zuska,gdyš má tejť tů novou tajly,tak prej se jý začly znova nalejvat pupence a dostala i krámi,tak že bi prej mohla tu Márgret i dokojyt.A samozřejmje,gdyš je Paribas fut jak plemenej bejk,tak bi mohlo bejt třeba eště i ňákí dalšý bejbi.

(13. 09. 2017 14:19)

rc.boct:No jasně, citrooon.

(13. 09. 2017 14:26)

citrooon:Petra Pinocchio Kováčparoubková se přesně řídí radama svých právníků-dělat ze sebe co největší chudinku....jinak mě fakt baví tady ty kecy, jak se Petra zamilovala jó byla zamilovaná do peněz a moci vepřový hlavy Paroubka...Paroubek je ho.v.ado, ale zlatokopka Petra je vychcaná jak díra do sněhu, dobře jí tak.Alimenty 140 000,-, ať odtáhne s holou pr.d.elí s kterou přitáhla

(13. 09. 2017 14:08)

vytrznice:Zuzano je mi z vás špatně, vím že vám uražená ješitnost nedá spát, ale cpát se k soudu a mstít se vyhrůžkami jak bude vychovávat Petřinu dceru....chce se mi zvracet. Tohle se vám vrátí

(13. 09. 2017 13:59)

zdenek43:Paroubkova partnerka: Na muži je nejvíc sexy mozek.... joooo to se psal rok 2007 .... a 10 let ...... a je ve jinak - tak nejak CESKE....
ČSSD Jiří Paroubek ..... Petra Kováčová prozradila , co na Paroubkovi obdivuje......
....atraktivní mladou ženu zaujme člověk, který není právě symbolem mužské krásy?
Pro mě je na muži nejdůležitější intelekt. Pokud ho nemá, budu si s ním klidně povídat v kavárně, ale nemíním s ním trávit celý svůj volný čas. Na to jsem náročná. Nejvíc sexy na muži je mozek.
+++ Průměrné manželství v Česku trvá 13 let, rozvede se téměř polovina párů
Nejčastějším důvodem rozvodu jsou rozdílná povaha, názory nebo zájmy. Častým důvodem je i nevěra.
Podle zjištění statistiků nezdarem končí přibližně každé druhé manželství. V roce 2014 úhrnná rozvodovost dosahovala skoro 47 procent, o rok dřív 48 procent. Nejvyšší byla v roce 2010, kdy se rovnala přesně 50 procentům. Rozpadala se tak polovina svazků.

(13. 09. 2017 13:53)

rc.boct:mazde stará Paroubková se ponížila už jak četla projev o machrovi Jiřím co jí sepsal Můj Jiří. Obě ex jsou na Jiřím umlčovány, to je třeba si uvědomit.Obě na něho moc vědí. Jiří byl, je a bude šmejd.

(13. 09. 2017 13:51)

mazd:Jak se může p. Zuzana tak neskutečně ponižovat?To je naprostá rezignace.

(13. 09. 2017 13:33)

rc.boct:Zuza je dobrák co poslouchal toho blba jako hodinky. Kopnout do zadnice by ho měla za to jak se k ní choval. Zuza je opuštěná a je ráda za kde co. Kdyby je Blesk neprásk trpěla by nevěry jako celý jejich manželství, tak Jiří voš***vá další a další. Ještě chybí dořešit horskou chalupu co upsal na Zuzu jako pro nemocný děti. Která tam trčí bez života a ještě okradl horaly o pozemky. Vypovídali nedávno na kameru k tématu.

(13. 09. 2017 13:56)

mixer: Naprosto přesně.Až na to "Zuza je dobrák".Spíše oba stejní.

(13. 09. 2017 14:00)

rc.boct:Blbec dobrák. Že umí jazyky je jiná věc, to je dar. Všimni si jak se podobá dnes Jiřímu , nabiflovaná.

(13. 09. 2017 14:20)

mixer: Reaguji,ale pořád se to háže níž.Máš pravdu

(13. 09. 2017 14:48)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy