26. září 2017
Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš
DISKUSE K ČLÁNKU

sidneyfoster:Biojídelna ? Už se těším na pohádku o poblitém princátku.

(10. 09. 2017 03:31)

hahapch:oprava. kolik dětí ve školkách ráno propláče....dítě se vyvíjí a získává od matky její láskou, péčí, lásku samo, cit, úctu k ní k rodině, pocit bezpečí, dítě je štastnější a veselejší

(10. 09. 2017 02:06)

hahapch:Chudáci děti zbytečně jim krátí dětství, i když je to školka je tam réžim jako na vojně a povinnosti co se vše musí naučit, čtyřleté dítě by mělo být s mámou, tátou, sourozenci a hrát si, užívat si dětství, škola od pěti let je moc brzo, nedivím se že někteří děti to psychicky nezvládnou a začnou hysterčit, plakat, bránit se že to nechtějí a chtějí domů, to je podobné jako u nás když matky kvůli práci nacpou dítě do školky spíš před školky ve dvou letech, ještě že zrušily jesle, to bylo až šílené, na co mají matky dítě když svou mateřskou péči hodí na druhé, dítě má mít mateřskou lásku kterou v těchto letech potřebuje, jen se přesvěčte tí ráno propláče i celé hodiny ve školkách že jej máma nechala tam kde být nechtějí, jsou psychicky zrazeni, odstrčení, získají nedůvěru a odpor k rodičům že je nebrání a nenechají u sebe, když jsem viděla děti za oknem tolik plakat, volat a prosit o maminku at se vrátí zpět pro něj trhalo mě to srdce, nejraději bych matce rozbila hubu at se věnuje dítěti když jej má a ne jít do práce dítě strčit cizím lidem, dříve se matky věnovaly dětem a muži chodili do práce, ted jsou pro všechny nejdůležitější peníze a potom to tak vypadá dítě bez citu, ohledu, úcta k rodičům, agrese a jak přibývají roky je to horší a horší, už se to nenapraví, nepomůže žádná výchova, mělo by se uzákonit že dítě půjde do školky nejdříve ve čtyř letech a škola v sedmi,

(10. 09. 2017 01:58)

mixalca:Děkuji za zajímavý článek , ráda si přečtu o královské rodině .

(09. 09. 2017 21:53)

mrdounberlusconi:zadny skolak ale predskolak chodi se od peti let do skoly! je ve skolce!

(09. 09. 2017 13:37)

kukuku:Za prezidenta Novotného přišla se mnou do 1.třídy spolužačka v uniformě používané ve školách našeho velkého sovětského vzoru. Bylo to strháno jako totální ruský nesmysl - a ejhle: englické princátko to potkalo také.

(09. 09. 2017 13:08)

mrdounberlusconi:zase ty stejne hadry na sobe .. baletak začínající g a y

(09. 09. 2017 12:29)

jany:to mi prijde adekvatni, britske skoly myslim dobre dbaji o rozvoj deti a je fajn, ze ho neucej doma jako nejake ty bio polednice v cechach. ze maji "luxusni" jidelnu mi prijde v proakdu, proc do nich cpat podradne sproste jidlo

(09. 09. 2017 09:11)

petrmetr:to neznáš britske fagany v noci to lita venku vozrali zdrogovani jsou nevychovani to ha j z lo ve a toto male p-r c a tko george to treba pozna az dospely a zdravotnictvi to je pod uroven co se tyce p-catka a jeho rodiny joo tam mají odborniky ..

(09. 09. 2017 13:41)

Dnešní horoskopy