19. srpen 2017
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
DISKUSE K ČLÁNKU

zdenecek:no, já se klidně přihlásím, že se mi všechnopárty a šíp líbí,není moc takovejch pořadů v nynější době- nikoho neuráží, není nenávistnej, neshazuje , někdy se i zasměju. Ale to není k obsahu článku, jenom reaguju na ty výlëvy těch, co vědí, že to je megakravina trapácká a stejně na to čuměj. Ale pokud někdo před divákama řekne hlavní hvězdě pořadu, že jí to nešlo / režiser musí vědět, že to je slyšet a že tam jsou lidi/, tak to je faux paus neomluvitelný. Přitom oba dva se v komentáři situace držej naštěstí zpátky a neházej po sobě bláto.

(17. 08. 2017 13:24)

lalia:p.Bursík,nehaňte pořady p.Šípa.Já se na ně vždy těším,jsou milé,jemné.Šíp si dovede udělat legraci sám ze sebe,takových je málo,je snad jediný.Jen ať nás ještě dlouho baví.

(14. 08. 2017 13:20)

bursik:nekolikrat jsme psali do CT ohledne trapneho Sipa,zacina to sakem o 3 cisla vetsim, spinave boty a pak vypadky textu .to je vse super protoze program je predtoceny ale na tyty zive byl nemozny !! A jednou jsme mu nechali vydelat na zivo s Nahlovskym a to bylo skvele -oba ,vubec neosidili prazdninove hostovani ,vtipni a profi.Krasy nepobral maly ,pajda ,ale sarmu plno to v TV je ztraceno.V rade sedi exoti Fibingerova a spol a podle toho to cele je

(14. 08. 2017 09:55)

plebejec:Měli by zrušit celý "slavný" pořad, trapárnu, která už nic nového nepřináší. Furt dokola 3 hosté, jakoževtipkování, popichování, nuda.

(13. 08. 2017 21:00)

stalinovapravakoule:pan Šíp mi může políbit pr*del

(13. 08. 2017 14:38)

rego:stalin: S žádostí jdeš pozdě, blbe. To prý dělal předloni, letos by ti mohl nach-cat do tlamy!

(13. 08. 2017 15:37)

arne100:To nemůže Tv ten pošad zrušit vždyť je to jenom fraška.Jednou jsem ho viděl a to pouze 5 minut ty jeho žvásty se nedají poslouchat. Na druhou stranu jaký ředitel a jeho předražený management není schopný ho už konečně vyrazit.

(13. 08. 2017 13:46)

jote:Diskuse je obrovská, mnoho lidí se vyjadřuje, ale vůbec ne k tématu, snad jen proto aby mněl v diskusi nějaký canc a viděl svůj login. Mně by zajímalo /Šíp požádal o zmenu režiséra/ to jako v ČT lze, tuten režisér mi nejde pod vousy, chci nového, to neexistují smlouvy, že ten a ten pořad režíruje ten a ten a nikdo jiný, režisér může přijít už mi to nebaví najděte si jiného, protagonista pořadu - toho režiséra si strčte někam, už s ním dělat nebudu, to doopravdy lze

(13. 08. 2017 13:05)

rentierskej:karel šíp byl vždycky HŇUP a tím také zůstal.
jeho plky jsou nudné i trapné zároveň.

režisér se na šípa může vybodnout; šípovy pořady jdou dávno do kytek.

(13. 08. 2017 12:53)

tramping:rentierskej :: Tak si pusť PRIMU s tím debilním Honzou KRAUSEM a pořadem "uvolněte se prosím" a takovýho chcípáka jsi asi ještě neviděl !!! Ten KRAUS je naprosto vytlemený prase s žabým smíchem a Šípovi nesahá ani po kotníky !!

(13. 08. 2017 20:42)

jote:Je zajímavé, že na ty nudné, trapné plky se dívá přes půl milionu lidí a patrně Vy také, jináč by jste nemohl vědět, že ty pořady jsou nudné atd.

(13. 08. 2017 16:58)

rentierskej:půl milionu z 10 mil.?! hmm, tak to je dost bída.
já se tedy na šípa rozhodně nedívám. (to, že je šíp nudný hlupák, vím už ve svém věku několik desetiletí). a dle diskuse můj názor koresponduje i s dalšími. šíp je několik let pouze na facku.

(13. 08. 2017 19:51)

666provas:Kdejaký rozumbrada tvrdí že je v lidech strašná zloba a nenávist..! No a divite se? V politice sama krysa zlodejska od Topolánka přes Sobotku po Kalouska a všichni s nima tam. Stále se zdražuje, co podnikatel, to nanažrané hovado bez citu! Všude lež, násilí... omladina nezná nic jiného než fety a chlast a pařby a nataženou ruku! Je to zženšilé a hnusné. Všude samej buzerant a lesba. Faleš kam se člověk podívá! Stát nařizuje hovadiny a trestá ty co trestat nemusí a ty co by trestat měl, nad těma drží ochrannou ruku! Vládne arogance moci ať už v médiích, nebo úřadech. KDE JE POKORA A SLUŠNOST vy kriplove z Blesku a všichni všude ? A pak se divte obyčejném člověku že je znechucen a nenávidí...Všude vládne korupce a bezcitnost! CHCIPNETE VŠICHNI, VÁLKU NA VÁS A MOR!

(13. 08. 2017 12:39)

bohuslav-sobotka:

(13. 08. 2017 16:09)

rego:666: Co se týká krys, hovad a kriplů, tak splňuješ všechny jejich vlastnosti. A jakožto obyčejný blbeček-komunista buď rád, že můžeš pindat na Plesku a že už dávno nevisíš na kandelábru!

(13. 08. 2017 14:53)

arne100:666provas.Máte můj souhlas Čt je na dvě věci a to zde nebudu psát na co každý si to domyslí

(13. 08. 2017 13:53)

franta15:Pravdu mají ti, kterým se už Šíp zajídá. Ono nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Šíp umí být komik a má na víc. Jenže-nikdo to možná po něm nechce. Když chce přidáno tak si nikdo nedovolí mu nepřidat. Mohl by udělat -vymyslet zase jiný pořad, který by táhl 10 a víc roků a táhl i diváky. Prožil toho tolik a ještě asi úplně všechno nevíme a oživení by mohl být i pořád s bývalým kolegou a perfektním klavíristou a hudebníkem. A ČT by ho pustila i do archívu, abychom si připomněli to, že ČT kdysi uměla dělat sama svoje úspěšné programy. Teď nedělá nic a skrze censuru se z ní NIC
nedozvíme. To se musíme dívat na Slováky, ti ví všechno co my nevíme. Skrze censuru ze strany státu bychom měli odmítnout platit poplatky. Ať to zaplatí stát, který z nás dělá blbce. ČT v televizi mít nemusíme, máme tam 50-100 lepších kanálů, které nás nestojí vůbec NIC anebo skoro NIC. Jako vždy mám zase pravdu!

(13. 08. 2017 12:07)

rentierskej:šíp umí být komik?!
a proč to tedy ještě NIKDY nepředvedl?!

(13. 08. 2017 12:55)

rego:renti: Blbe, jak víš, že TO nikdy nepředvedl? Tak na něj neustále nečum, ty vypatlané a tupé hovvado, z vložky soudružky Švorcové!

(13. 08. 2017 14:58)

rentierskej:když něco neumí, nemůže to ani předvést, že?!
a jinak je fajn, že jsi se v příspěvku popsal, (máš vážně ránu)!

(13. 08. 2017 16:35)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy