14. prosinec 2017
Svátek slaví Lýdie, zítra Radana
DISKUSE K ČLÁNKU

janakveton:Bylo by na čase, aby Všechnopárty skončila. Jenže si nemyslím, že se tak stane. Pan Šíp sice klade naprosto stupidní otázky a vypadá jako že neumí snad ani do pěti napočítat, ale jistě si umí spočítat, o kolik by přišel, kdyby skončil. A to jistě nedopustí! A v ČT se jistě najdou tací, kteří ho podrží, ať už z jakéhokoliv důvodu.

(02. 12. 2017 19:35)

zoert@...:co sem ten idiot sere video se Šípem když nefunfguje? Co je trohle za iduiota? Lidská blbost a vesmír jsou dvě veličiny které jsou nekonečné a pan chytrý je toho důkazem¨

(20. 11. 2017 18:39)

lynx:Šíp se v té své senilshow zesmešňuje kontinuálně. Nevím, kdo by ho dokázal zesměšnit víc, než on sám. Bez ohledu na kvalitu jeho přísedících se na tu trapnost nedokážu dívat. Mnozí by si pozornost určitě zasloužili. Už to z jeho strany dávno není hra na blbečka, která mu přinesla nezasloužený profit. Už je to prostě realita. Nerozumím tomu, že se na ty jeho bláboly dokáže vůbec někdo dívat.

(19. 11. 2017 12:14)

funebrak:Světoznámý režisér z TELETELE. Za chvíli bude mít soudruh Dvořák v ČT všechny svoje hvězdné kámoše z megahvězdné Nóvy.

(29. 09. 2017 17:51)

brum: Nic ve zlém,ele nebýt to "umělci",ale někdo jiný,tak jsou dávnou v důchodu.A bez roupů,protože by měli co dělat ať z důchodu vyžijou.

(23. 09. 2017 09:36)

Eddo: přesně tak,lidem se líbí, když moderátor dělá ze sebe idiota,a on je uvěřitelné neb to nehraje

(17. 09. 2017 21:46)

radek0075:Ten pořad se mi líbí. Především kvůli hostům, kteří bývají dobře vybráni, nechodí tam "nikdo" a za další Šíp si nehraje na hvězdu večera. Nechá domluvit. Což je vzácnost.

(05. 09. 2017 17:53)

maja19501211:Predstavte si, že by pan Šíp prestal používať za každým slovom -jako a -jakoby-. Všechnopárty by bola aspoň o 10 minút kratšia...

(21. 08. 2017 08:29)

zdenecek:no, já se klidně přihlásím, že se mi všechnopárty a šíp líbí,není moc takovejch pořadů v nynější době- nikoho neuráží, není nenávistnej, neshazuje , někdy se i zasměju. Ale to není k obsahu článku, jenom reaguju na ty výlëvy těch, co vědí, že to je megakravina trapácká a stejně na to čuměj. Ale pokud někdo před divákama řekne hlavní hvězdě pořadu, že jí to nešlo / režiser musí vědět, že to je slyšet a že tam jsou lidi/, tak to je faux paus neomluvitelný. Přitom oba dva se v komentáři situace držej naštěstí zpátky a neházej po sobě bláto.

(17. 08. 2017 13:24)

velitelka:Souhlasím s vámi,na každý pátek se těším,Šíp je nejlepší.Má smysl pro humor a nikoho neuráží.Jeden z mála pořadů,kdyse zasměju.

(25. 08. 2017 08:23)

rentierskej:JEDNOOKÝ JE KRÁLEM MEZI SLEPÝMI...

(28. 08. 2017 16:43)

lalia:p.Bursík,nehaňte pořady p.Šípa.Já se na ně vždy těším,jsou milé,jemné.Šíp si dovede udělat legraci sám ze sebe,takových je málo,je snad jediný.Jen ať nás ještě dlouho baví.

(14. 08. 2017 13:20)

bursik:nekolikrat jsme psali do CT ohledne trapneho Sipa,zacina to sakem o 3 cisla vetsim, spinave boty a pak vypadky textu .to je vse super protoze program je predtoceny ale na tyty zive byl nemozny !! A jednou jsme mu nechali vydelat na zivo s Nahlovskym a to bylo skvele -oba ,vubec neosidili prazdninove hostovani ,vtipni a profi.Krasy nepobral maly ,pajda ,ale sarmu plno to v TV je ztraceno.V rade sedi exoti Fibingerova a spol a podle toho to cele je

(14. 08. 2017 09:55)

plebejec:Měli by zrušit celý "slavný" pořad, trapárnu, která už nic nového nepřináší. Furt dokola 3 hosté, jakoževtipkování, popichování, nuda.

(13. 08. 2017 21:00)

stalinovapravakoule:pan Šíp mi může políbit pr*del

(13. 08. 2017 14:38)

spartan:Já si myslím, že ji spíš můžeš políbit ty jemu, protože na rozdíl od něj jsi asi zatím nic nedokázal, co?

(22. 08. 2017 22:16)

rego:stalin: S žádostí jdeš pozdě, blbe. To prý dělal předloni, letos by ti mohl nach-cat do tlamy!

(13. 08. 2017 15:37)

arne100:To nemůže Tv ten pošad zrušit vždyť je to jenom fraška.Jednou jsem ho viděl a to pouze 5 minut ty jeho žvásty se nedají poslouchat. Na druhou stranu jaký ředitel a jeho předražený management není schopný ho už konečně vyrazit.

(13. 08. 2017 13:46)

jote:Diskuse je obrovská, mnoho lidí se vyjadřuje, ale vůbec ne k tématu, snad jen proto aby mněl v diskusi nějaký canc a viděl svůj login. Mně by zajímalo /Šíp požádal o zmenu režiséra/ to jako v ČT lze, tuten režisér mi nejde pod vousy, chci nového, to neexistují smlouvy, že ten a ten pořad režíruje ten a ten a nikdo jiný, režisér může přijít už mi to nebaví najděte si jiného, protagonista pořadu - toho režiséra si strčte někam, už s ním dělat nebudu, to doopravdy lze

(13. 08. 2017 13:05)

rentierskej:karel šíp byl vždycky HŇUP a tím také zůstal.
jeho plky jsou nudné i trapné zároveň.

režisér se na šípa může vybodnout; šípovy pořady jdou dávno do kytek.

(13. 08. 2017 12:53)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy