21. září 2017
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
DISKUSE K ČLÁNKU

honza54:snídat tak jsem se z Františky poblil

(06. 08. 2017 05:33)

opencard:Skřet a mutant Zdenekk musí vybouchnout vzteky a utrpením ze zavisti ! Úspěšný Babiš, miliardář, krásnou ženu, budoucí premiér... Kalousek bude v base, TOP09 na smetišti dějin..

(31. 07. 2017 11:25)

blabolimtakytak: Ano, rovněž jsem měl, přestože musím uznat, že Monika je atraktivní žena, a mám pocit, že stylizace je ,kolotocarska'. Dost evokuje nápadnou podobu se Štikovými, Kočkovými... A výběr zpěváka M.Davida tyto pocity jen umocňuje.

(31. 07. 2017 09:20)

bohuslav-sobotka:Lidi zeptám se vás.. Debatovali by jste v životě někdy s bacilem a vysvětlovali mu něco? 100% ne, že? Tak pojďte přestat reagovat a psát si tu a odpovídat bacilu jménem zdenekk, ignotus, socan68, paryzanka_michel, informatik,jorka rego atd...Je to jen jeden bacil.. Skutečně. On na to čeká! Když si tu skřet bude psát sám se sebou tak ho to omrzí. Nejlepší je ignorace na všechny jeho kydy, stejně to nikdy nemá hlavu ani patu..

(30. 07. 2017 15:28)

1pravda1:Zajímavé šaty, o trošku menší - ale je možné, že špetku přibrala, ale ten bílý závoj, ačkoliv sám o sobě dobrý, bohužel zakrýval krásné šaty víc, než bylo třeba. Závoj byl příliš dominantní, lepší by byl jen po zadeček a dělal by zajímavou odhalenost - neodhalenost. Stahovací prádlo by se také hodilo, ale střih šatů prádlo vylučoval.... přesto krásná nevěsta, krásná svatba a ženich opravdu super oblečen!!! Vlasy Moniky a její líčení bylo krásné, to se povedlo.

(30. 07. 2017 14:22)

junkiexl:Frantisko, chapu, ze se bojite o misto, ale to pak je lepsi mlcet. Timto clankem jste u mne ztratila veskery kredit, uz ty vase recenze nemuze nikdy brat vazne. Zacinam chapat, proc vas lidi tak nesnaseji. A to nezmizi tim, ze pod vasimi clanky zrusi diskuzi.

(30. 07. 2017 14:08)

bursik:andrej libas jako dabel,obleceny jako na pohreb . Ona selka mohutna s obr kytkou orchidei ,ale pocasi to Jim teda vyslo !

(30. 07. 2017 17:27)

prycsnima: Francko a co říkàš na outfit Muslimákú co vyvrazdují Evropany?Měli pro vraždění dobrý oděv?
Když podřezávaj lidi v sámožce a nebo jdou střílet na Diskotéku.A co by měli obléci když jdou se sekyrou na cestující ve vlaku?

(30. 07. 2017 13:45)

hejhej:Francka fritizuje a sama se obléká jako strašidlo.

(30. 07. 2017 13:38)

an.manchester: Ona at je happy jedno vdava se v bile ci ne. On jako politik? Vidim Ego lide obycejni ti ho nezajimaji.Az bude u nas mzda jak zapadni pak mu rekneme ze je King.. zatim to vypada na byvaleho pana udajne stb..

(30. 07. 2017 12:18)

an.manchester: Myslim, ze Monice je uplne jedno, zdali ji nekdo kritizuje. De fakto at je happy. Co do Babise mam nazor, ze stb svou moc nikdy jak vidno neztratilo. Pro me bude supr az jako politik vydobyde pro lidi mzdy zapadni a lide prestanou zivorit. On vyuzil mezer podfouknul udajne radu veci.. Viz jeho Capi hnizdo podobne Orlimu? Zadna vize jen Ego.. Nazor, zalezi z jakeho uhlu pohledu se lide divaji..

(30. 07. 2017 12:13)

tummy: Máte úplnou pravdu, první co mne napadlo je, že je Monika těhotná.
Závoj a bílé šaty bych si v jejím věku také odpustila.
Moc se mi líbily, šaty její dcery i barva je krásná.

(30. 07. 2017 11:40)

Max512: Proboha, kolik jste všichni novináři dostali zaplaceno, že to tak vychvalujete???Doufala jsem že aspoň Františka napíše pravdu.....ty šaty jsou dle mého nevkusné jak od kolotocu, přesně jak píše diskutující přede mnou. ..

(30. 07. 2017 11:14)

IvetaM: šaty od izraelské návrhářky Pniny Tornai jsou určené vysokým a velmi štíhlým ženám. Monice by slušely, kdyby zhubla a trochu posilovala ruce, vystouplé břicho a dekolt. Takto vypadal model příliš ordinérně. A dlouhý závoj po 40 je dost přes čáru. Františka by také měla zmínit, že na svatbu nechodí ženy v bílé. Na této se to mezi hosty bělalo. Je to znak buranství, nevkusu, ignorance a neznalosti etikety. Ale to vše si tyto dámy za peníze nekoupí.

(30. 07. 2017 08:49)

mikimi: Asi Frantiska videla jine saty. Ja vidim prezdobene az kolotocarske, nepadnouci pres telo, deformujici prsa. Nevesta v nich vypada jak tehotna a vubec ji neslusi. Pritom je to hezka zenska, cekala jsem neco vkusnejsiho.

(30. 07. 2017 08:08)

Dnešní horoskopy