19. září 2017
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
DISKUSE K ČLÁNKU

1912:toho itala kopněte do pr..dele a vyhodte z té televize děs se na něj dívat

(17. 07. 2017 04:32)

animka:Onder si to zaslouží. Za to jeho pusinkování, ochmatávání s Kuchařkou, plyšáčkování atd... Co čekal? Je dobře že ho partnerka kopla někam. Zasloužil si to.

(16. 07. 2017 16:00)

zednik:V české televizi bude učit italský kuchař české děti italsky.
Teď už jen zbývá maličkost - aby se sám kuchař naučil česky.

(16. 07. 2017 12:08)

rentierskej:a proč?
vždyť v česku ani ex-ministr financí, súdruch CHUJ burešů neumí česky! (a jak mu někteří zoufalci fandí)!

(16. 07. 2017 15:26)

blankaflexi:Ridi je velký fešák nedivím se Hunčárové,že ,,podlehla,,jakou má povahu to nevím ale jako pár jim to moc sluší PODMĚREČNÝ chcípáček Onder musí pěkně zuřit že ho nevzali ani do přiblblého pořadu HLAS...co by tam chtěl dělat vždyť neumí vůbec zpívat!! Ale pozor prý je hodně mstivý ! A to je vlastnost vzrůstem malých chlapů !!!!!!!!!!!!!!!

(16. 07. 2017 11:29)

sores:Na televizi se už prý mladí vůbec nedívají pouze starší a důchodci! A dělají dobře!! Ty pořady jsou pod úroveň myslícího člověka, hlavně přes jejich dvouměsíční dovolenou kterou má televize každý rok!! Samé opakování hodně starých filmů a pořadů které se fakt hodí jen pro důchodce a nemyslící! když natočí film, tak chudý někde u lesa nebo ve starém baráku.Prachy by ale čeští herci chtěli takové jako mají ti ve vyspělém státě. Jsme holt česká žebrácká sebranka,tedy většina určitě. Herci a politici si žijí nad úroveň.

(16. 07. 2017 11:26)

aIIina: Vůbec nevím kdo to je a čím naší zemi proslavili, že se o nich píše.

(16. 07. 2017 11:05)

bohuslav-sobotka:Na TV zasadně nekoukám,mam ji pouze jako monitor k PC taže jakekoli debility mě nezajimají

(16. 07. 2017 09:30)

xaria:no už to tak vypadá, že je ředitel kámoš s Ridim že a jestli si Ridi myslí, že je nějak oblíbeny tak to asi neeeee ještě by mohli zařadit pořad s rustinou, angličtinou,a čínstinou, nicméně na dopoledne to není spatny nápad ale ne s kucharem s pořádným ucitelem

(16. 07. 2017 09:03)

janast:Zvláštní tah. Třeba bude mít ten pořad s italštinou dobrého scénáristu a režizéra, že to bude koukatelné. Pokud by to měla být Ridiho invence, tak opravdu nevím... ČT se dává posledních několik let do divných projektů. Například nechápu financování druhé řady seriálu První republika, když už první řada byla velkým zklamáním. Ty poslední díly byly ta k hrozně přitažené za vlasy, že jsem byla naštvaná, že jsem se na takovou hloupost tolik hodin koukala... A navíc to i všichni platíme.

(16. 07. 2017 08:17)

moiaza:Ani mě to nepřekvapuje. ČT klesla na úroveň Novy a Primy. Od doby, kdy ČT vede Dvořák, nedá se ČT poslouchat. Je dost dnů, kdy televizi vůbec nepouštíme. To, co provádí z ČT Dvořák, nedá se jinak nazvat, než likvidace veřejnoprávní televize. Proto dostal prostor i Ridi. Jen ho vidím a je mi špatně.

(16. 07. 2017 08:07)

Dnešní horoskopy