20. září 2017
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
DISKUSE K ČLÁNKU

malavelka:Tahleta "přání" budou asi ozvěnou celého jeho života. Co dodat.Snad jen, že nic není náhoda.Alew fakt je, že bohužel moc z řady nevyčnívá, a to je na tom to nejhorší.

(17. 07. 2017 13:57)

666provas:Zdechni!

(17. 07. 2017 09:40)

adalberta:Tak mu přeji zdraví, jaké si zaslouží, mistr. Jen aby si neuhnal další nemoce, když se tak přepíná, nebylo by divu, vypadá to, že si zdraví vůbec neváží, stejně jako práce doktorů, kteří mu pomohli. Zaměřil se chudák jen na prachy, pod taktovkou své semetriky.

(17. 07. 2017 02:03)

VincenzoMakaluzo:Depák,tadle Ívanka to je hvjezda jak s Hulliwůdu.Dyk von je Čárlí taki pišnej jak páf,že mu povyla takoví dvje muzykáloví pryncezny.

(17. 07. 2017 00:47)

kozinozka:Gott už nebude vědět co z děvčat bude a jak dobře je vychovával. Možná by Dominika byla žádoucí jako jakási druhá matka, protože Ivana je povrchní a opravdu dobře to asi nepovede. Myslím, že se dají čekat problémy.

(17. 07. 2017 14:07)

bohuslav-sobotka:Gotte a Ivano,tak já vam Gotte i té tvé hnusné ochechulce nosaté přeji z plneho srdce a to UPŘÍMNĚ jen samé nemoce (raka),trápení,neštěstí a smrt.Děkovat mi nemusiš zombie,stačí mi tve utrpeni.Hezky den khokote

(16. 07. 2017 20:17)

allahakbar: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 07. 2017 21:51)

bohuslav-sobotka:Gotte a Ivano,tak já vam Gotte i té tvé hnusné ochechulce nosaté přeji z plneho srdce a to UPŘÍMNĚ jen samé nemoce (raka),trápení,neštěstí a smrt.Děkovat mi nemusiš zombie,stačí mi tve utrepeni.Hezky den khokote

(16. 07. 2017 20:09)

sores:bohuslav-sobotka:ty nemůžeš být psychicky v pořádku, něco tak hnusného někomu přát!také Gotta nemusím ani jeho ženu,ale nic nikomu nedělají neubližují tak proč ta nenávist. Věř, že se to obrátí proti tobě a ty nemoce dostaneš Ty. něco tak kanálního přát může jen nesvéprávný chudák který není při smyslech!!!

(16. 07. 2017 17:19)

bohuslav-sobotka:Sebestředné hovado Gott ,které si neuvědomuje,že to kolem něho lítá a culí se mu do ksichtu jen proto,že čekají že z toho něco kápne,nebo očekávaji prachy,nic víc!!!Uplně je v těch držkách ve VŠECH videt a cítit tu hnusnou faleš,bléééééé..

(16. 07. 2017 17:05)

bohuslav-sobotka:Gotte a Ivano,tak já vam Gotte i té tvé hnusné ochechulce nosaté přeji z plneho srdce a to UPŘÍMNĚ jen samé nemoce (raka),trápení,neštěstí a smrt.Děkovat mi nemusiš zombie,stačí mi tve utrepeni.Hezky den khohote

(16. 07. 2017 16:59)

drakulina:To velké břicho nevěstí nic dobrého...

(16. 07. 2017 12:39)

malavelka:To je pravda, měl by se více celkově kontrolovat, ale možná je to už i jedno, a tak je lépe si užívat života, seč to ještě jde.

(17. 07. 2017 14:02)

mrdounberlusconi: asi mele z posledního tak proto všude vleze

(16. 07. 2017 12:46)

steelheart:Ivana ho drží zkrátka - ale ani jí se to nevyplatí a on si taky měl držet glanc a ne nechat sebou manipulovat - holt stáří a nemoci jsou zrádné, síly docházejí, bojí se samoty - zřejmě dostal nůž na krk

(16. 07. 2017 12:16)

georg7:Rika se " Stari = Moudrost " u dedka je to obracene , je cim dal vic blbejsi !

(16. 07. 2017 06:54)

rentierskej:říká se, že:
S VĚKEM PŘICHÁZÍ MOUDROST; OVŠEM U NĚKTERÝCH PŘICHÁZÍ STÁŘÍ SAMO!

(16. 07. 2017 15:33)

patt21: Méně je někdy víc. Na to pan Gott zapomíná.

(16. 07. 2017 06:08)

hahapch:Hrůza fakt jako starý dědek bezdomovec neupravený a to na sebe vždy dbal, co má tu b.....u už to není vůbec on Karel Gott zmizel v den kdy se oženil s ní, je jak putka co poslouchá co řekne a rozkáže, zakáže b.....a, kamarády celoživotní hází za hlavu, vlastní dceři nezvedne telefon ani na narozeniny a co celoživotně vyzpíval shrábne ona, měl to spravedlivě rozdělit má čtyři dcery né dvě co rozmazluje až hrůza a ty starší dvě celé roky tajil, nevěnoval se jim a ještě se soudil, těm by měl vše vynahradit, jsou to jeho vlastní děti a né nacpat to vše cizí babě co si jí vzal na pár let před hrobem, ona to má moc dobře vymyšlený, nedivím se že se ozvala Dominika že to není spravedlivé a má pravdu, měl vše rozdělit na čtyři díly dcerám a manželce nic může být ráda že jí živý nic nedělá válí se doma a at je aspoň jedna pravda že si jej pro peníze nebrala tak na co jí něco dávat za péči pomoc by mu pečovatelka přišla levněji, ke všemu už se obohatila i tchýně nový barák je na ní, Kájo ty jsi hrozný B...c co jen se s tebou stalo ach jo, aspoň na ty narozeniny ses měl dát do gala obarvit vlasy a oholit se at jsi aspoň trochu jako dřív!

(16. 07. 2017 03:47)

mrdounberlusconi:hahapch ropuchaninka vypada jak r o pu cha

(16. 07. 2017 06:59)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy