25. duben 2018
Svátek slaví Marek, zítra Oto
DISKUSE K ČLÁNKU

Terule:A co se tyce zavreno o nedlich jak nekteri pisou, to je taky pekna hovadina. Co kdyz jste cely dny v praci a tesite se na vikend jak nekam zajdete se svym pritelem, se kterym se nevidate kvuli praci a ono bude zavreno a budete cumet venku na lavicce kdyz bude mrznout treba, nebo se nudit doma. Nebo budete mit vyroci svatby a budete to chtit oslavut a vyjde vam to na nedeli, kdy bude zavrino a nebudete moct jit ani na kafe 😄 at zije zastarala doba. nevim co bylo lepsiho na dobe, kdy v kramu meli horcici, chleba a toaletak a jeste otevreno 2x do tydne, ze tady vetsina z vas pise jak to bylo lepsi. A kdyz neco zapomenete koupit, tak se budete uzirat hlady protoze jste si prosadili volno. Mimo to spousta lidi prahne po praci o svatcich, protoze maji priplatky a kdo chce domu, tak vetsinou se prihlasi nekdo kdo by to vzal rad. Myslim si ze zavirani velkych obchodu je fiasko aspon pro lidi jako jsem ja bez auta a s celiakii.

(02. 04. 2018 18:20)

Terule:Tak to je sice hezky, ze nekteri neumrete hlady, ale co si mame koupit podle vas my s celiakii u vietnamcu? A hlidat jetsli bude kdy zavreno abysme stihli nakoupit predem je taky ***ina, proste je to omezujici. My treba nikdy nenakupujeme kvanta aby se to pak vyhodilo, ale nakupujeme podle chuti treba po ceste z prace... a mimochodem at si kazdej zajed do Nemecka jak tady chytraci pisou, co lidi co nemaji auta? To sevam to keca co?

(02. 04. 2018 18:13)

y1xcvbnm:Kdyby zavřeli obchody na všechny 4 dny nic se nestane, copak někdo chodí nakupovat každý den ty přeplněné košíky co lidi nakupují te´d budou jen jíst a nebo co nesní vyhodí. Život snad není jen o nakupování

(31. 03. 2018 19:52)

fionora:Proboha, aby někdo náhodou nezemřel hladem.

(30. 03. 2018 16:13)

kombucha:A co jako,chleba vydrží,něco je v mrazáku,případně si napíšu,co potřebuju koupit a udělám to včas.Ježíš,dříve to taky šlo a to i bez sobot a nedělí a nikdo hlady neumřel.Lidi mají hodně krátkou paměť a jsou moc rozcapení.

(23. 03. 2018 17:13)

kajman1: Kocurkovo!Zavřel by jsem všechny obchodní na každý svátek! I k tomu všechny neděle! Však nikdo než dýchne hlady každý má plné lednice mrazaky .tak ať si prodavačky odpočinu .

(23. 03. 2018 13:37)

horalysa:Zdenekk si zajde koblihy nakoupit den předem a mi je to jedno. Doma máme zásoby na pár dnů. Hlady nezemřeme. Náším koníčkem nejsou markety.

(23. 03. 2018 13:23)

vrsrvrsr:Kaufland by měl zavřít definitivně a zmizet z českého trhu...

(23. 03. 2018 13:05)

Kosmas:?????

(23. 03. 2018 14:52)

105105:Tady už to není o tom jestli nakoupíme nebo ne, ale o tom, že za mně rozhoduje někdo jestli můžu nebo ne nakoupit podle své vůle a ne jako kašpárek na niti, podle zvůle a fantazie mozků, kteří se chovají jak bozi, likvidují svými rozhodnutími jednu vesnici za druhou, všichni nemají supermarkety za ***í, takže tady si nenakoupíte od pátku do pondělí,

(23. 03. 2018 12:38)

Gottwald: Vážení tak si zajeďte nakoupit do Německa, Rakouska....jo oni tam mají zavřeno a do ***...i v sobotu a v neděli taky....jak je to možné. Proto že jen u nás si dovolují nechat otevřeno, zavírat u nás v sobotu a neděli je proti podnikání.......

(23. 03. 2018 12:11)

jardavozembouch:No Booože, lidi toho nadělají ze zavřených krámů. Když vidím ty narvané vozíky, tak si říkám, jak můžou zrovna o svátcích sež.rat třikrát více, než v běžný den. Přežerou se, dostanou žlučníkový záchvat, pob.lijou se a budou pronásledovat slepice, páč se přetláskali vajíčky. Brrr. Nikdy mne svátky neinspirovaly k tomu, abych nakoupil místo do košíčku do tří vrchovatých vozíků. A co jsem viděl dnes v Globusu, kam jsme zajeli pro pár věcí, bylo neskutečné. Nechci to vidět příští týden. Hlavně potom ty zmuchlané vraky aut, jak do sebe budou nervozní šoféří drkat na parkovištích

(23. 03. 2018 12:03)

Kosmas:jarda: Přesně!

(23. 03. 2018 14:55)

soorry:Co potřrbují koupit o velikonočním pondělí?? nic, chlapi po šmigrustu mají nakoupeno dost. Zbytek rodiny je přežraný, tak snad by potřebovali projímadlo. Popití chlapi aby s karábáčem prolézali obchody, no jen na otravu. A´t se proberou z opice, doma v kruhu rodiny. další by bylo, přijít do obchodu s výslužkou, jak prokázat, že zrovna tohoto zajíce dostali od sousedů a nevzali ho v obchodě. zavřít obchod a bude klid.

(23. 03. 2018 11:06)

odetka: No a?

(23. 03. 2018 10:58)

majojo:A můžete mi vysvětlit důvody, proč si podle bulváru tupí zákazníci nedokážou nakoupit předem a v případě, že něco minou, Vietnamec na rohu to zajistí? Tak ať si supermarkety klidně mají zavřeno, jejich ztráta.

(23. 03. 2018 10:53)

adamice:Nejen v Kauflandu. Tak proč ten přihlouplý titulek?

(23. 03. 2018 09:30)

anisamri: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 03. 2018 10:41)

oxygene.p:Snad tenhle nesmysl vláda zruší a každý obchodník si bude moct otevřít jak chce. Pokud by měli být zavřený všechny obchody , pak je to ok , ale proč jen obchody nad 200m2? Mimoto je pravdou , že prodavačkám díky odborům tímhle klesly reálně platy , protože za svátky meli 100% navrch a když se dneska zeptáte prodavaček , tak většina z nich by právě kvůli těm 100% navíc byla raději v práci.

(26. 12. 2017 16:24)

dobraduse:Prodavačky mají mít pořádně zaplaceno za práci v týdnu a nemusí se mámy a babičky od dětí dřít pro pár šupů, víme. Stejně všechny zisky jdou do zahraničí a oni z toho nemají nic! Mělo by být zavřeno nejen o svátcích, ale každou neděli! Správně neděle je od slova nedělat a odpočívat!

(23. 03. 2018 14:30)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy