24. leden 2018
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
DISKUSE K ČLÁNKU

oxygene.p:Snad tenhle nesmysl vláda zruší a každý obchodník si bude moct otevřít jak chce. Pokud by měli být zavřený všechny obchody , pak je to ok , ale proč jen obchody nad 200m2? Mimoto je pravdou , že prodavačkám díky odborům tímhle klesly reálně platy , protože za svátky meli 100% navrch a když se dneska zeptáte prodavaček , tak většina z nich by právě kvůli těm 100% navíc byla raději v práci.

(26. 12. 2017 16:24)

jardavozembouch:to je tragédie pro frontové bojovníky ))))) před svátky dva narvané vozejky na osobu, 24.12. jeste pro jistotu vzali dalsi ctyri narvane vozejky a pak budou po svatcich hekat na pohotovosti se zlucnikem a "damy" skuhrat, ze pribraly stopadesat kilo. ja se o vanocich nikdy nespravil, pac telo je zvykle na urcite mnozstvi jidla a vic proste nepobere. tlustosi by si meli do mestske dopravy kupovat dve jizdenky, aby se vesli

(26. 12. 2017 14:29)

taktone:názor zkurwy.syna

(01. 01. 2018 03:51)

zkratik:ty jo,tak dlouho zavřeno.Zajimalo by mě,kolik lidí umře hlady

(26. 12. 2017 13:09)

Hela1:koukni do popelnic

(26. 12. 2017 15:14)

Hela1:Neotevřou a chudáci firmy nemají žádný zisk
Jídlo a pití doma máme, užíváme klid a pohodu.

(26. 12. 2017 12:47)

105105:Neotevřou, aspoň budeme moci koupit obsušené nakrájené salámy, sýry co byly připraveny k prodeji, a přečkaly v lednici,ale co bude Silvestr tak se to prodá, prodavačky budou odpočaté, s úsměvem, připravené na menší odměny, protože byly menší tržby, poslanci bez újmy, protože ať plácají nebo neplácají nesmysly mají furt a stále
stejně, obyčejný člověk je pro ně nula.

(26. 12. 2017 09:58)

subrosa1976:Zákon o zavírání obchodů je další debilita, kdo ho podporoval je magor a zase jenom magor!! Svátky kterých se to týká jsou nepřehledné a neznám jediného člověka, který v tom systému má jasno. Navíc je hovadina do toho motat metry čtvereční. Hodně z Vás argumentuje Německem a tím, že se hlady neumře, ale o to přeci nejde!!! Za prvé Německo je ekonomicky před námi stále dvacet kroků, může si to dovolit, my bohužel nee, pořád patříme ve světě mezi chudáky, co si musí přepočítávat každou pizzu, za druhé zaměstnanci v obchodech si práci vybrali dobrovolně a věděli o směnách, pokud to někdo dělat nechce, může jít dělat něco jiného, jsou i jiní směnaři, kteří musí být v práci kdykoliv, třeba i o svátek. Takže za mě úplný totální nesmysl!!!

(23. 12. 2017 21:20)

dvix:Chudacku zakazali ti o svatku chodit dokola v obchodaku? Prodavacky maji take rodiny a na svatky by meli mit volno.. ale to takovej idiot jako ty nepochopi protoze proc by TEBE meli omezovat.. nehlede na to ze by jsme nebyly 20 kroku za nemeckem kdyby se tu vsechno neprodalo zejo ;) co by jsme chteli kdyz tu 70% lidi maka na nemce a jejich vydelky odtekaji do zahranici ;)

(26. 12. 2017 13:54)

jardavozembouch:vetsinou na svatky maji sichty svobodni a nezadani. pokud si vezme o svatcich sichtu vdana pani od deti, tak bud ma doma problem s manzelem, detmi, nebo je manzel line pero a nechce se mu delat na dluhy, ktere si spachali minule vanoce, nebo harantum musi poridit nejnovejsi ipad ci podobny nesmysl, ktery po vanocich vyjde z mody a bude novejsi, a samozrejme drazsi.

(26. 12. 2017 14:33)

janapi: Tak Vy osobně již tu lysohlávku nepapejte...co sem pletete Německo? Dříve bylo také zavřeno nejenom o svátcích-ale pravidelně i v neděli a někde i soboty-nebo ty měly zkrácenou dobu otevírací...nebyly žádné velké lednice doma ...natož mrazáky a přesto lidi nepomřeli. Není to tím, že byly ty potraviny kvalitnější-že lidé byli ohleduplnější?

(26. 12. 2017 11:17)

moiaza:To mě netrápí. Já nežiji proto, abych jedl. Já jím proto, abych žil. Nemám důvod svátky trávit v obchodech.

(23. 12. 2017 10:36)

prycsnima: V německu zavřeno 3 dny.A světe div se ,nikdo si nezatěžuje a dokonce ještě nikdo hlady nezemřel.

(18. 12. 2017 14:57)

pepen.:Za socíku se zavřelo v sobotu v poledne a otvíralo až v pondělí a pro změnu aby se to nepletlo, tak měly hospody zavíračku v pondělí a přežili to všichni.

(17. 11. 2017 12:07)

pepen.:Převrat je svátkem, bolesti, bezdomovců, chudiny, devastací národa a rozbitím společné země, Československa.

(17. 11. 2017 11:54)

brugal:Tak ono to je o schopnostech - kdo něco umí má se lépe,pro netahavé lemply to až tak skvělé není.

(18. 12. 2017 13:53)

jana999:já se mám dobře ale vidělala jsem si na to v německu, neumím krást a podvádět, tak bych se tu neuživila, váš názor na českou republiku nezdílím, tady se mají dobře jen podvodníci, zloději a politici s dědičným právem, jinak mi tu připadáte, že se pomalu přesouváte do feudálního společenství, jinak by takový dementi jako mareček bendů a dienstbier nemohli dědit poslanecká křesla, to nebylo ani za komoušů

(26. 12. 2017 12:24)

jardavozembouch:Tak markety otevřeno nejspíše mají. Což se nedá říct o pekárnách a menších obchodech (kromě vietnamských). Tak kde se stala chyba? Proč nemá třeba Inpeko či jiný obchod s pečivem řádnou pracovní dobu, když jsou do 200m2, tudíž se jich zákaz netýká? Nechce se jimm pracovat? Nebo zaměstnavatel nechce přispět penězmi navíc? Prostě buď budou zavřeny VŠECHNY bez rozdílu, nebo žádný. A fakt nechápu, odkud se vzalo, že podavači v kšeftech jsou nějaká nadřazená rasa.

(17. 11. 2017 09:39)

ijanij:asi tak nemám s tím problém,nežiju pro jídlo a proč ne,jsou tam taky lidi od rodin...ale co ti ostatní? dnes jdu na noční do práce a nepracuji ve zdravotnictví,což pochopím..nemám snad taky rodinu,pracuju na tři směny každý den,v létě včetně sobot,každý svátek musím nadělat ..taky mám právo na klidné a volné vánoce strávené s rodinou?Pamatuju si Vánoce s rodiči...Proč to dříve šlo a dnes ne???Všichni honí jen peníze a na člověka se prostě kašle ,tohle je vlaštovka,ale přijdou další??

(26. 12. 2017 10:01)

tgbg:http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/507097/rusko-nechce-vysetrovat-chemicke-utoky-v-syrii-podesat e-vetovalo-rezoluci-osn.html

(17. 11. 2017 07:46)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy