17. říjen 2017
Svátek slaví Hedvika, zítra Lukáš
DISKUSE K ČLÁNKU

alexdada: Proč tedy umírají i malé deti???

(19. 07. 2017 08:50)

hejpockej:Buh nic nedopustil, to zlo ma na svedomi dabel (v podobe lidskych zrud, ne Buh. Buh dobro cini, a Dabel to zakerne kazi. Tak to bylo a bude, nesvadejme zlo na Boha, ten za to nemuze. A Buh tu neni od toho aby za nas vsechno resil, mstil se, a bojoval se zlem. My lide se musime sami snazit. Bohuzel je mezi nami vic a vic zrud, ale na kazdou zrudu drive nebo pozdeji dojde. Pokud nemate viru v Boha, ceka Vas jen prazdnota.

(20. 06. 2017 06:54)

Rendyna:Petře doporučuji Vám protonové centrum v Praze 8, mají úžasné výsledky a jako druhou variantu Motol Praha, kde se mj. léčil i můj syn s velkým a těžkým nálezem a je fit (klepu na dřevo). Tak zlomte vaz a přeji brzké samé dobré zprávy.

(19. 06. 2017 09:52)

fromoutofnowhere:drzim palce,nech nieco zabere

(18. 06. 2017 23:37)

jany: proc mi tady smazali rozumnou radu,ze se ta zamilovana fanynka mizna treba muze na vec podivat take s rozumem a ne jen skrt zmet zdrobnelin,a ze by mu mohla pomoci spise kdyz by zila v realite?

(18. 06. 2017 23:08)

dosi:Jestli je to mířeno na mě (jiný zamilovaný komentář tu není), tak jsem se žádnou radu nestihla dočíst, každopádně..nejsem zamilovaná fanynka, ale jeho zamilovaná přítelkyně a drželi jsme se spolu jen díky tomuto pozitivnímu přístupu od samého začátku. Prvně, než budete něco komentovat, tak si zjistěte informace navíc jinde, než pouze z bulváru, protože ten zdaleka neví, která bije. )

(19. 06. 2017 10:47)

jany: sarka: to mi vas je lito

(18. 06. 2017 23:06)

Hellena:Petře, nevzdávej to, věda a alternativa nemusí jít vždy proti sobě. Nevím, jestli tyto příspěvky čteš. Kdyby ano, poslala jsem ti vzkaz na tvůj web nevzdavejto.eu Jestli chceš, můžeme se spojit e-mailem. Neztrácej naději

(18. 06. 2017 18:42)

nazca:Je to nespravedlivé. Například lhář a lump David Rath je zdravý jak ryba a tento príma kluk stůně.

Je mi to moc líto, ale dál všichni držíme palce a přejeme mnoho zdraví a zlepšení!

(18. 06. 2017 18:25)

Sarka114: Ty hruzy delaji lide, kteri se odvratili od Boha. Proc by tedy mel pomahat, tem kteri mu neveri a neduveruji. Vim o cem pisi. 7 let pekla na zemi, take mi nepomoh, ja nehledala pomoc u Boha ale vzdy jinde. Kdyby rekl a chudinka Sarinka pomuzu ji hned na zacatku at tolik netrpi..tak ja se nezmenim k lepsimu a v Boha stejne pak neuverim. Vsechno ma svuj duvod vse je v bybli, je to moudra kniha. Buh vi co dela. Ja prvne v zivote s nim poznala moudrost, pokoj, radost,atd. Nemenila bych. Buh je dokonaly. Ten mi neublizi,jenom mi pomaha, vztah z Bohem se buduje, tak jak s clovekem. Cti bibli at jsi kdokoli. Jezis je cesta, pravda i zivot. Pravda vysvobozuje. Amen Sarka

(18. 06. 2017 17:41)

teufel:Vy se jděte taky léčit, ale s mozkem.

(19. 06. 2017 09:11)

nazca:"Vsechno ma svuj duvod vse je v bybli, je to moudra kniha."

----------------- Ech, kniha možná ano...

(18. 06. 2017 18:44)

rentierskej:
das buch...

(19. 06. 2017 10:12)

Sarka114: Vzkaz pro Petra, samanstvi, carodejnictvi ma Buh v ohavnosti. Vlastni zkusenost,7 let jsem prozivala peklo na zemi i leky jsem brala. Hledala jak Petr stalo me to dost penez. Pak jsem rekla jedne doktorce ktera me chtela vzit jeste do pyramidy. Dost me muze pomoci jedine Buh a Jezis, hned na to jsem pocitila velky pokoj v srdci. Vyhledala jsem na internetu krestanskou misii spojila se s pastory. Vyznala se z hrichu, prijala Jezise do sveho zivota. Dnes jsem bez leku bez cigaret, Buh mi vzal na ne chut. Byla jsem belka ateistka, neverila, dnes vimze Buh je je uz konecne v mem zivote, chce to pokoru pokani. Ptej se boha on Ti da odpovedi na vsechno. Do kostela jsem chodila denne kdyz jsem hledala pomoc, nepomohlo to. V prikazani je, jedinemu Bohu svemu Hospodinu se budez klanet. V kostele si lide vyrobili modly jako jeMarie, ale ona neni Buh. Cti bibli je zive Bozi slovo. Budu se za Tebe modlit, rozhodnuti je na Tobe.pomoc u Boha je zdarma, on z Tebe nebude tahat penize. Reiki je zaky spatne. Lekar leci Buh uzdravuje. Zehnam Ti ve jmenu Jezise amen Sarka

(18. 06. 2017 17:17)

petrmetr: ano lékař léčí ale i uzdravuje... bůh není a nebyl!!!jinak by nedopustil co se děje za hrůzy ve světě!

(18. 06. 2017 17:25)

dosi:Doktor mu neřekl, že nemá smysl ho léčit! Doktor řekl, že nemá smysl, aby byl 12 000 km daleko od rodiny a svých přátel. Mnohem více mu psychicky pomůže naše podpora a láska, která mu takhle daleko bohužel chybí v cizím prostředí a mezi cizími lidmi.
Blesku tleskám, protože když zrovna nekopírujete celé texty, se kterými se Peťa podělí, tak si informace cucáte z prstu a vlastně o jeho příběhu víte úplně prd, jinak byste si nedovolili napsat polovinu z toho, co do těch článků píšete.
Peťa s sebou dostane na 10 měsíců přírodní séra, která bude brát a současně dodržovat striktní dietu, spolu s naší láskou a psychickou podporou se z toho dostane, pište a vymýšlejte si co chcete. Já VĚŘÍM, že to Peťa zvládne, věřím tomu od samého začátku a tu víru a naději mi nevezme nikdo a nikdy, natož nějaký bulvár. Budu věřit do poslední kapky naděje, která zůstane na dně studny, ze které se mu všichni okolo snaží tu naději "vypít". Peťko to zvládne, neušel tak dalekou a obtížnou cestu, proto aby z tohoto světa odešel, ale právě proto, aby tu zůstal a byl ještě silnější, aby dodával motivaci dalším pacientům se stejnou nebo podobnou nemocí. Howgh..domluvila jsem!
Těšilo mě s láskou a sluncem zalitým vesmírem zdraví
Simona Dočkalová!

(18. 06. 2017 14:01)

sores:To se dalo čekat a věděl to i doktor,ale naděje umírá poslední,že. Chudák kluk, opět mladý život, to snad není už možný!! Ach jo.

(18. 06. 2017 13:13)

rentierskej:čím mladší člověk s rakovinou, tím "zákeřnější" forma rakoviny obvykle bývá. (samosebou to neplatí ze 100%), aby tu zase někdo nepsal statistiku.

(18. 06. 2017 15:42)

mrdounberlusconi:sores

(18. 06. 2017 15:26)

nika70:A kvůli tomu jel až do Peru ;) :
"Zazil jsem s nim asi to nejdivnejsi vysetreni vubec, kdy se me vselijak dotykal az to vyvrcholilo tim, ze mi ho regulerne pohonil 😂. Po prohlidce jsem byl trosku zmatenej jestli je to normalni postup. Ve spitalech jsem uz zazil ledacos. Pak mi bylo receno, ze je gay a hned jsem to tak nejak lepe chapal.
Ten pocit, kdyz mas nador na krku a on te potrebuje videt pokazde nahyho jestli se nahodou neco nezmenilo."

(18. 06. 2017 11:31)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy