20. únor 2018
Svátek slaví Oldřich, zítra Lenka
DISKUSE K ČLÁNKU


salto:Velice si vážím pana profesora Pirka, ale má toto zapotřebí? jestli taky trochu neodjíždí na názorech pražské kavárny. Inu kdo se neotře o Zemana není IN

(12. 06. 2017 08:32)

cenda48:Pane doktore, naprosto nic proti vašim diagnostickým schopnostem, jenom malé doporučení. Neposílejte Zemana do invalidního důchodu, je to prakticky neproveditelné, prostě blbost. Invalidní důchod pro lidi, kteří dosáhli nároku na důchod starobní, neexistuje. Držte se, prosím, své profese.

(08. 06. 2017 15:59)

anna1234: .. pan profesor si pouze dovolil vyslovit názor, že člověk s diagnozou prezidenta by měl nárok na invalidní důchod. Jistě při své nezpochybnitelné inteligenci ví, že Zeman má nárok na důchod starobní. Je smutné, že na anonymních diskuzích si může vyslovit svůj názor kdokoli a když si dovolí vyslovit názor např. doktor Pirk, je to pomalu na pranýř.

(08. 06. 2017 21:50)

cenda48:madam, přečtěte si laskavě ještě jednou moji připomínku. v žádném případě jsem slůvkem nezpochybnil odborný lékařský význam pana doktora. jenom mi prostě vadí, když lidé mluví o věcech, kterým příliš nerozumí. a to se týká všech, mě, vás i pana doktora.

(09. 06. 2017 07:40)

jiriwas:Kalousek vidí, že Drahoš je down a do boje na Hrad vysílá politického turistu Jiřího Pospíšila, autora zmetku Občanského zákoníku, chráněnce soudní mafie, uklízeče na plzeňských právech a udavače v Bruselu.
Nelze opomenout jeho soukromé aktivity, kdy mecenášce Medkové spravuje majetek a napsala na něj závěť.

(08. 06. 2017 10:52)

Mirek-Kalousek:Ještě chvíli vysírej a budu kandidovat taky.

(08. 06. 2017 14:06)

666provas:Pan Zeman je velmi chytrý a soudný člověk, to jen banda kriplů zlodejskych intrikařskych si debilně myslí, že mu můžou ublížit lží a pomluvou, ale on vás má na háku lůzo od Sobotky a Kalouska.. Už se mezi lidma neříká kradeš, jsi zloděj, ale kradeš jako Kalousek

(08. 06. 2017 10:38)

hejhej:666provas:

(09. 06. 2017 09:15)

Mirek-Kalousek:Tak pozor na hubu, kobliho!

(08. 06. 2017 14:02)

joudajoudovy:pro provakateza v jedne osobe: zdenekk, partyzanka, ignotus, informatik, redo - podporovatel TOP, kalouska.
verim, ze nejaky odpad nebude rozporovat svetove uznavanou osobu, autora desitek publikací vcetne regionalnich tisku- docent Václav Ziegle:

Stačí se zaposlouchat třeba do zpravodajství či do dalších pořadů ČT a brzy zjistíte, komu se fandí. Nebo si snad myslíte, že ve zpravodajských relacích jsou vyváženě uváděny všechny strany? A všichni politici? Když pan prezident udělá „botu“, a on jich moc nedělá, je to nafouknuto a mluví se o tom týdny. Ovšem o tom, co udělá dobře, a toho je většina, se nemluví. Proč asi? Proč asi se dnes v televizi rozebírá zdravotní stav prezidentských kandidátů, když v minulosti – i té nedávné – jsme měli těžce nemocné představitele státu? Takže nejen pan Babiš, ale i ostatní politici ovlivňují média, ale o tom se cudně mlčí! Již jsem se zmínil i o tom, že neznáme spoustu faktů, které bychom znát měli.

(08. 06. 2017 10:38)

polakk:A znáte toto?

O lithiu se již rozpoutala diskuze-Lithium(k výrobě baterií),krádež století a je to třeba zastavit!!!
Celý příběh lithia začal před 30 lety.Komunisté nechali udělat průzkum v Krušných horách,kde zjistili velké množství wolframu a lithia,v hodně tří bilionů korun,tj. 3000 špičkových nemocnic do 14 krajů. 10-15 let by se nemuselo sahat do rozpočtů kvůli důchodovému systému. Podpora vědy, výzkumu, školství, možná i armády.
Lithium je kauza největšího podvodu a největší hlouposti politiků v této zemi. U politiků je stále ticho. Poslanec KSČM vznesl dotaz na premiéra Sobotku, bez reakce. Australská fy je dva kroky od těžby lithia a na burze má zisk 2 miliardy korun,potřebné na otevření těžby.Není to jenom australská fy, ale i Karel Janeček, který chce těžit z odkališť. Karel Janeček, známý bojovník proti korupci, má ve své dozorčí nebo správní radě člověka, který se jmenuje Martin Hausenblas. Člověk, který v Ústí zakládal hnutí Pro Ústí a následně Pro kraj. Člověk, který měl politickou moc ovlivnit kolotoč nebo ten byznys kolem lithia v Ústeckém kraji. A taky si pozval zástupce firmy Tesla a nabídl jí možnost postavení fabriky na výrobu elektroautomobilů Tesla.Takže ta provázanost Janeček, Hausenblas, Tesla, lithium, je jasná.V poslední době kolem lithia krouží Albright Groups, což je konglomerát firem okolo Madeleine Albrightové.
Ministerstvo průmyslu říká:"Šlo o volnou soutěž a kdo dřív přijde,ten dřív tzv. pere. Prý ČR nebude okradena,za tuny lithia získá 10.tis.Kč. Kolik stojí tuna lithia? 240.tis.Kč.Lze to zastavit pouze legislativou. V Chile má podíl 51 % pro stát.státu a drží kontrolu nad těžbou. Musí přijít politická strana, aby provedla změnu.
Že se o tuto problematiku zajímají komunisté,TOP, ČSSD je patrné a důvod k likvidaci Babiše i Zemana.
MYSLETE O CO GO!!!

(08. 06. 2017 12:30)

hejhej:Proč pan doktor neporadil tehdy Havlovi, který byl většinu své funkce v nemcnicích a na operacích?
Nelíbí se tato veřejná prohlášení lékařů a mnohdy i přihlouplých " umělců".
Pan prezident je svépravný, pod kontrolou lékařů ( asi ne u Pirka)a není urputný jako vítači muslimů Horáček s Drahošem.

(08. 06. 2017 10:10)

brugal:Zemanovi lékaři říkají to samé a Ovčáček na ně za to útočí stejně jako na Pirka.Přečti si vyjádření Nečase,který je v týmu Zemanových lékařů.

(08. 06. 2017 10:17)

zednik:Pirk se zas plete do politiky a přitom před 4 lety tvrdil že do politiky už nikdy ...
Tak nevím, buď má krátkou paměť, nebo prázdnou kapsu, nebo mu selhává paměť.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/194083/zklamany-doktor-pirk-prace-pro-fischer a-mi-zkazila-povest.html

(08. 06. 2017 09:55)

allahakbar: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 06. 2017 08:37)

sendrazak:Ano Zeman je naprostá jednička,protože se politika nedělá nohama .ale hlavou a tu má pan prezident Zeman v naprostém pořádku Pirk se zase ukecnul a nebo ho někdo z TOP 09 a ODS zaplatil ???????

(08. 06. 2017 21:44)

zdenekk_informatik:Jedničky jsou buzeranti, víš to?

(08. 06. 2017 14:01)

ignotus:allahkráva stejně tak ví celý svět co jsi za magora.

(08. 06. 2017 09:07)

zdenekk_informatik:ignotus jen allahkráva to neví

(08. 06. 2017 14:08)

peryndedek:lupinek:A kdo ve vládě má sedět? TOP 09,Lidovci-STAN a na Hradě Drahoš?
Nedá si nevšimnout,že média o Kalouskově klanu nic kritického nepíší,jeho přehmaty se nezdůrazňují,o jeho úsporném balíčku,kterým zlikvidovat 3/4 občanů i mnoho živnostníků v ČR,ani čárka,na soud s Parkanovou,každý zapomněl.
I když se Kalousek od roku 1990 pohybuje ve vysoké politice jako šedá eminence,nikdy nebyl u ničeho přistižený,ze všeho se vylhal,vina se neprokázala,nebyli potrestaní jeho podržtašky,po celý rok v médiích rozdává modra,kritizuje,ale v době předvolební,včetně volby Schwarzenberga prezidentem,stáhne se do ústraní.
Jako jidášský stratég,s ďáblem pod kabátem,koukající za rohem,tahající za nitky, aby vše rozvířil,rozdmýchal,politické konkurenty zlikvidoval,občany za pomoci primitivního nástroje-závisti,rozeštval proti sobě i proti jeho konkurenci,kdy se nestydí potopit své spojence a s pravidelností ve volebních kampaních se kriticky vyjadřuje o ODS a národu sděluje,že veškeré zlodějny provádí ODS s ČSSD,a pak,po volbách vylézá jako vítěz s čistým štítem.
Nelze si nevšimnout,která média mu jdou na ruku,na politickou konkurenci házejí špínu,pravidelně jí diskreditují,opakují kauzy,aniž by orgány něco vyšetřili,soudy potrestali,a tím zinscenovanými příběhy,do hlav občanů,tlučou nenávist a ovlivňují jejich mínění.
Aby Babišova média Kalousek umlčel a nemohly vyjít s problémovými kauzami,které několik let kolují mezi obyvatelstvem,Kalousek za pomoci médií i zahraničního,používají prostředky nejhrubšího zrna a s provokatérskými kauzami se nestydí obtěžovat i Brusel.
Tyto metody již v minulosti používal Hitler,Stalin,Gottwald,ale i Amerika.
Občan K je největším nebezpečím české demokracie,největším nebezpečím pro občany ČR,největším nebezpečím pro budoucnost našich dětí a vnuků.
Pokud mocenské choutky a ego občana K nebude ukojeno,v ČR klid nikdy nebude.
Pokud mocenské choutky a ego občana K bude ukojeno,ČR zahyne.
Začněte myslet!Pakt TOP 09,Lidovci-STAN,Drahoš nevolit!
pol

(08. 06. 2017 08:02)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy