25. listopad 2017
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
DISKUSE K ČLÁNKU

dokola:Všichni novináři jsou prodejní a tendenční. Dnes je IN kopat do Zemana, tak přeci nebude Klíma Zemana za milost pro Kájínka chválit. To by neobstál u kavárny. Prostě novináři vždy činí tak, jak se říká "kam vítr, tam plášť".

(02. 06. 2017 17:48)

repelos:Ty starej hňupe Klímo,ty myslíš že lidem nedojde, že tě kavárna zúkolovala,že jsi po 17 letech tak náhle otočil? potřebují pohanět amnestii prezidenta.sebemenší ho.vno překroutí,každá špinavost je jim dobrá.
ale že ty se propůjčíš.no a ten dopis tě vykreslil dokonale.
Škoda,všichni ti věřili,že jsi čestný člověk,ale bohužel,zemřeš jako podrazák a ubohá podplacená lidská špína.

(02. 06. 2017 09:14)

666provas:To je zvláštní.. Naprosto VŽDY když někoho prokleju,nenávidím, tak do roka ty lidi jsou v absolutních sraččkách a je jedno o koho jde. Dokonce se i změnil režim v roce 89..Pred 11.zarim New York se mi o tom zdálo ve snu.. Teď jsem proklel Blesk, Top 09 a Sobotku a Klimu....a diskutující zde..a mnoho dalších... Raduji se z toho

(02. 06. 2017 08:48)

Rvservis: Klíma je tipickej rys zavistiveho a zhrzeneho Čecha .Jeho příběhy jsou ukázkou chamtivosti a ne lidských osudů ať jde do ku.rev!

(01. 06. 2017 22:27)

Rvservis:Jirka je borec a každý ho se.re že je momentálně sledovanější jak Karel Gott (a to bez Slavíků 😂😂)a všichni zhrzení a hlavně dementní Češi ať vám pukne pr.del zavistí!

(01. 06. 2017 22:21)

Hidden-object:Důležitá a aktuální informace :zdenekk je pedofilni pederast. Babiš a Zeman jsou na 1.miste v oblíbenosti normálních občanů ČR. Kalousek a Sobotka jsou celoživotní zloději a lhaři. Top 09 a ČSSD jsou mrtvé strany. Babiš příštím premiérem ČR. Zeman opět prezidentem VYHLÁŠENÍ CENY TOP-VIP Mega KRIPLA ROKU za NEJZVRÁCENĚJŠÍ,nejuchylnejší,nejlživější reportáž a práci roku 2017 získává ZASLOUŽENĚ postkomunistický pravičácký debil, práskač,udavač a uchyl-hulibrk a parazit radobyreporter:Josef Klíma =Pepa hulibrk Tento ňouma se celý život živí udávánim,pomluvama, je to prvotřídní práskač a udavač! Pro korunu by udal i svou swini matku co ho vyvrhla! Krom toho je to slizká homokláda

(01. 06. 2017 20:35)

sichlhamr:Podle meho nazoru je Kajin druhym nejvetsim Cechem historie.Hned po Kajovi IV. Tim padem je nejlepsim kandidatem na noveho,jeste lepsiho prezidenta! Kajinek for president! Kajinek the best!

(01. 06. 2017 19:54)

bleeesk:tyhle typy mají jasnou definici - PARAZIT

(01. 06. 2017 19:11)

jonn:Ahoj Klimouši , to je počteníčko .

(01. 06. 2017 17:41)

pravda-pravda:VYHLÁŠENÍ CENY TOP-VIP Mega KRIPLA ROKU za NEJZVRÁCENĚJŠÍ,nejuchylnejší,nejlživější reportáž a práci roku 2017 získává ZASLOUŽENĚ postkomunistický pravičácký debil, práskač,udavač a uchyl-hulibrk a parazit radobyreporter:Josef Klíma =Pepa hulibrk Tento ňouma se celý život živí udávánim,pomluvama, je to prvotřídní práskač a udavač! Pro korunu by udal i svou swini matku co ho vyvrhla! Krom toho je to slizká homokláda

(01. 06. 2017 17:10)

modern:A takhle se vyrábějí celebrity. Jen Kradínka trochu nechápu, měl by být rád, že je z lochu venku, držet krok a moc nevystrkovat rohy - moc inteligence v lochu nepobral a ani předtím to asi nebylo nic moc. Nějak rychle mu otrnulo, když si vezmu, že zrovna Klíma byl jedním z těch, díky kterému se na jeho černou duši nezapomnělo (a to, že bude hledat důkazy ne jen v jeho prospěch je dáno jeho profesí a je tomu tak naprosto správně - kdyby vše bylo okay a tak jak Kradínek tvrdí, tolik by se Kradínek nebál. Ale takhle? ... Uzavřel jsem jistou sázku o malé pivo, ve které tvrdím, že Kradínek se do deseti let do lochu zase vrátí - zcela upřímně doufám, že prohraju, ale to se uvidí ...

(01. 06. 2017 16:37)

sichlhamr:Ja jsem presvedcen,ze ho nekdo krouhne.A jeste driv.

(01. 06. 2017 19:57)

ivoadler:Nevím proč, ale vůči Klímovi jsem měl vždycky averzi. Teď už vím proč. Je to hajzl.

(01. 06. 2017 16:31)

bleeesk:jsem na tom stejně. nevím proč, ale nikdy jsem se nepřinutil na jeho pořad se jen podívat, tenhle jeho úlisnej dopis je to první co jsem od něj čet.

(01. 06. 2017 19:05)

jen-pro-mne:to bude tím pedofilním výrazem Klímofičova ksichtu

(01. 06. 2017 16:37)

xander:otevřít případ? někdo si spočítal že už nemá kloudně kdo dosvědčit vraha, to bude ždímačka státu na odškodné za justiční omyl jeednoho svatouška s plan průsery za zadkem

(01. 06. 2017 16:17)

jen-pro-mne:kdyby byl JFK skutečně vrah, tak je celoživotní podrazákcký parazit Jozefofič Klímofič dávno mrtvola

(01. 06. 2017 15:52)

Hela1: krakonos500: pravý vrah by už asi potrestany nebyl, případ je promlčeny, akorát by snad vyšla pravda.
Takhle to vypadá jak jedna drbna povidala.

(01. 06. 2017 15:44)

yourhero:Podrazil te vrahu Kajinku?? tak fajn, zabi ho!! Beztak je to to jedine, co umis ty lidsky odpade!!!!!!!

(01. 06. 2017 15:41)

dokola:Ty jsi u toho byl? že to tvrdíš tak jistě?

(02. 06. 2017 17:50)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy