20. září 2017
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
DISKUSE K ČLÁNKU

plebejec:Lézt a ukazovat se světu v takové debilitě, jak je Výměna manželek dokáží jen blbci,...lidská zoologická zahrada. Ale, největší kretén je ten, kdo tuhletu zvrácenost vymyslel. Další pičuz je ten, kdo to dovolil dát na obrazovky. Kapitalisto-kýčový hnus rozbíjení rodin!!!

(18. 05. 2017 19:10)

Libusestastna:Nevim, kde vzali, že "bohata Helena". Pokud vim, tak se topi v dluzich a od te doby co vyhnala sveho manzela z bytu, tak to s ni jde od 10 k 5. Zkuste ji navstivit v jejim salonu. Chodi tam sporadicky. Dokonce se dala na drahu pinklice v hospode 4. cenove skupiny, kde musi hlidat sveho posledniho milence, ktery ji zahyba kde jen muze.

(18. 05. 2017 18:25)

jastana:Ona ta Mili byla taky dobrá krá-va. Nechat si upíchnout od takového starého zadluženého dementa dítě chce ducha mdlého. A to ona měla.

(18. 05. 2017 17:05)

Pavelkule: 4moiaza ty bl*be kdyby to byla pravda co píšeš nemáš ani potřebu o tom číst a reagovat na to ty ubožáku s IQ

(18. 05. 2017 16:21)

1pravda1:Tak to jsem ráda, že se rozvedla s tím dementem, co s ní třeba jen tak 4 dny nemluvil, a k malé se choval jako k odpadu, ďůro jí říkal, s malým se mazlil a na ní měl jen nadávky, očividně se ho bála, taková malá čtyřletá holčička a starý nenávistný chlap, snad to na ní nezanechá následky.

(18. 05. 2017 13:54)

moiaza:Tomu já nerozumím. Moje IQ mi nedovoluje se na tento skvostný pořada dívat.
Nikdy jsem neviděl a netoužím vidět jediný díl této moudrosti. Proto mi jsou nějaké rodiny šumafuk.

(18. 05. 2017 13:52)

amgal:takové reality jen rozbíjí manželství a nikomu nic dobrého nepřinesou. Blbci , kteří se toho účastní.

(18. 05. 2017 13:41)

1pravda1:Nemáte pravdu, hodně dětem bylo pomoženo, vzpomínám, jak žila s dětma a starým chlapem s dluhy, on ji týral a ona nedokázala odejít, měla z něho strach, a náhradní mamina i s kamarádkami ji pomohly zařídit pronájem bytu včetně staršího vybavení.... jak byla ta maminka s malými dětmi šťastná a kluk, úplně nadšený z každé věci a hlavně, že už neuvidí toho tyrana. Myslím že předtím žili v jedné sklepní místnosti, plesnivé a vlhké, on zadlužený, a než by dal peníze exekutorům, tak raději nepracoval, celý den se jen válel a buzeroval.

(18. 05. 2017 13:57)

Bublinaa: Peníze nejsou všechno ale bez nich to taky nejde.....

(18. 05. 2017 12:28)

Dnešní horoskopy