18. listopad 2017
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

007as:a druha vec kazma dava smlouvu kde podepisuji ze nesmi nikdo o akci nikde ryct a mluvit nez seto natoci jinakje visoka pokuta zato disto nekdo porusi mu muze dat kazma zaplatit celou akci takze bez kecat ti tvi namysleni manzelce a neotravuj lidi a bez se zviditelnit jinam ne do mediji jo a kolik vam, nabidla prima abysteto rekli a zachranilije

(29. 05. 2017 05:29)

007as:toje zajimavi ze uti tehotni namysleni pani a utoho viktora bila prima asijim nabidla nakou castku aby kazmu potopila ze otom udajne vedeli zaprvi kazma si lidi dotimu vibira nebere jen tak nekoho a pani co ceka dite je moc namyslena a pro penize od primi rekne cokoliv lituju to dite cose narodi takovi rodice co schanej medialni slavu viktor je blbec a ta jeho namislena furije zaprvi prostreno prima porusila pravidla do poradu se prihlasila ona neten jeji manzel co neumi varit

(29. 05. 2017 05:22)

eRPee:To jsou kecy a ten hnusák Victor, který si myslí kdo ví co, jak správně nazval nastrčený Karel "egoistický hovado" jen neví, jak to okecat, že tam byl za totálního dementa, který si myslel že ta jeho šlapka vyhraje když bude dávat málo bodů ubožák a nepozná ani kvalitní jídlo od michelinského kuchaře, je to pro mě sráč, potkat ho, tak by něco viděl, nesnáším dementní arogantní jedince jako je on... Jsem rád, že Kazma ukázal všem, jak se štáb prima tv chová jako namyšlený prase a že ukázala i Viktora, jaký je to arogantní dement.

(26. 05. 2017 01:15)

andreas:Soutěžící Viktor??? Ten ať raději mlčí - být ním i tou jeho - lezu kanálem.... morální špína Viktor i ta jeho mega blbka.... ať raději přízná buran, že s ním někdo vydrbal... No myslím, že ten dementní tady byl Viktor a ani to nemusel předstírat...
A největší gól byl - jak si oba přišli pro výhru, kterou si mysleli, že díky svému taktickému bodování dostanou!!! Z takovejch se mi chce zvracet - podlost, přetvářka, neupřímnost, sobectví a hlavně mistr světa....

(24. 05. 2017 13:26)

trangac:Šlapka s pasákem nevěděli vůbec nic...

(23. 05. 2017 21:40)

Mar.tin: Tak je to pravda, vážně je to dement... Věděl akorát tak velký h0vn0, největší vtip je hláška, že věděl, že jídla vaří michelinský kuchař...

(21. 05. 2017 22:24)

edar:hahaha ty jsi směšný Bošino až půjdu kolem tvého auta rozmažu ti na přední okno svoje hovna abys věděl co jsi... HAJZL!!! a věděl si akorát hovno!!! a teď si myslíš že tady nabliješ tohle a všechno se zachrání? hahaha

(20. 05. 2017 23:40)

Asgard:Víte co je zajímavý, že jeho žena dělala rozhovor s DJ Roxstarem který dělal Kazmův falešný "Casting". Že by Kazma protlačil jednoho svého člověka do prostřeno tomu bych ještě uvěřil ale že protlačí dva najednou to už je jak vyhrát v loterii(leda že by mu pomohla ta co ladila VV). Je fakt že kazma potřeboval pořádný díl po zpackaný cestě kolem světa, falešném castingu, neuvěřitelném hokeji, nemastný brusli a falešný bitce s Biebrem. Laciný trika(za ty prachy to mělo mit alespoň pořádnou gramáž) s vysokohorskou přirážkou to nezachrání na věky. Kdy asi vytahne video s Blitzerianem

(20. 05. 2017 21:32)

Joska2018:Jo ty si dobře zachraňuješ *** zmetku
Z lidí jako je von se mi dělá na blití

(19. 05. 2017 07:52)

simeon:to je slaboch , místo aby přiznal jak ho napálili, tak vymyslí tuhle ani omylem uvěřitelnou historku. To je vidět na jeho reakcích jak moc je o všem předem informovaný (nebo že by to byl oskarový herec?)

(19. 05. 2017 07:25)

tomik007:Proc ma v kleci soudruha Babise jsem nepochopil

(18. 05. 2017 23:03)

TraNeW:Chlapec to asi nedokázal pobrat že s ním někdo vyjebal ... Chudáčku malinkej No co zapírat,zapírat a zapírat.

(18. 05. 2017 19:59)

modern:Sorry, ale kdo tyhle a podobné průjmy z cárů bulvárních novin sleduje, měl by zauvažovat o svém duševním zdraví, životě a vůbec ... a nebo je to ten pravý odraz trávení času a života těch spodních několika milionů? Otázky, na které raději ani neznat odpověď ...

(18. 05. 2017 16:15)

Johny89: Teď bude říkat jak všechno věděl. To určitě . Jenom zjistil jaka je z něho velká trubka a jak uboze se choval. Prostě napálili všechny včetně jeho a ono vlastni ego to nedokáže zkousnout. Hold potrefená husa se vždycky ozve .

(18. 05. 2017 15:54)

OlivaOlivova: Tohle Viktorovi nežere nikdo. Moooozna, kdyby mlčel, ale rozhodně ne poté, co do toho hamtnul a ještě to rozslapal. Prostě buran

(18. 05. 2017 15:51)

vilda696: Ten mega.ču.rák s tím kur.višt.ětem,to jsou tupouni

(18. 05. 2017 15:05)

wildcat:Každý kdo viděl chování Viktora s tou svojí hlupaňou mu to nežere. Dva hnusní zákeřní jedinci. Morální špína žijící v luxusu. No my se z nich nepos....Teď si budou hrát na chytráky kteří vše věděli? Ha ha ha

(18. 05. 2017 13:47)

Brnooo:Viktorem již dříve smazané video, kde říká něco úplně jiného:
https://www.facebook.com/335404969808865/videos/1704390709576944/

(18. 05. 2017 13:30)

brusinkah:Jsem rozumná žena,ale ten den,kdy do prostřena vstoupil arogantní,sebestředný Viktor,jsem chtěla vyhodit televizi z okna,udělalo se mi špatně od žaludku a kdykoli se o něm někde píše,trauma se vrací
Viděla jsem celý Kazmuv plán,přípravy,natáčení,kulinářské umění šéfkuchaře.......takže at proboha Viktor netvrdí,že mu jídlo nechutnalo,když vůbec nevěděl,odkud je.Každopádně každý soudný člověk se musel Viktorovi a jeho blonďaté trubce smát.Ještě že výhru nedostali- spravedlnost existuje!!!

(18. 05. 2017 13:01)

balcarova3:

(18. 05. 2017 14:03)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy