20. září 2017
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
DISKUSE K ČLÁNKU

petrmetr:a ceska blbBkabarbie utrati desetitisice za mesic kde na to bere ..asi dela po vecerech když se umyje pro..stitutku jsou hnus všechny!

(22. 05. 2017 19:27)

krist.ina:Tak to je humus, ta vypadá hnusně i bez make upu. Ta umělá hmota nejspíš nemá moc vysoké sebevědomí, když ze sebe nechala udělat zrůdu, na které není nic přirozené, a těžko si lze myslet, že je chytrá

(22. 05. 2017 11:43)

janka69:neviem.....zastavil sa mi rozum , pri tomto dievčati......toto urobí zo seba človek len s veľmi , ale veľmi nízkym sebavedomím........svojím spôsobom je to chudera , ktorá nikdy nebude spokojná s tým , ako vyzerá ......

(19. 05. 2017 22:53)

spania:Je fakt,že Valeria Lukyanova je panence Barbie nejpodobnější ze všech nejvícViděla jsem už spoustu fotek dívek a žen,které se do ní stylizují,ale některé jsou spíš trapné a té podoby nikdy nedosáhnou.Ta naše česká jí taky nesahá ani po kotníky.Připomíná spíš striptérku z baru-a to nechci urážet striptérky...

(19. 05. 2017 12:15)

zdenekk-:Čím to je,že jsem jen takové primitivní,prasečí,pedofilní, autistické hovado.....?Jo už vím,jsem zdenekk,ignotus,rego,informatik,socan68,partizanka_michell,atd...Všichni mame jednu postiženou matku čubbku,to je tím

(19. 05. 2017 08:50)

y1xcvbnm:ty jsou vypatlané, jen co je pravda

(18. 05. 2017 22:08)

Dnešní horoskopy