23. květen 2018
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
DISKUSE K ČLÁNKU


homednes:prosím, čtěte:
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svinska-lez-dezinformacni-incest-Petr-Zantovs ky-podrobne-rozebral-jak-media-vytvorila-kauzu-Babisovych-nahravek-Novinarska-parta-se-pry-uz-zcela- utrhla-ze-retezu-487582

(16. 05. 2017 11:30)

jen-pro-mne:tradiční parazit, podrazák a zloděj Blbosrav Sralbotka touží opět krást na ministerstvu financí aby si tradičně zlodějská podrazácká mafie SOCANI se stamiliónovými dluhy, před volbami dostatečně nakradla

s6d5.turboimg.net/sp/45196711356b3af847845d145752482c/KaSo.jpg

(16. 05. 2017 09:24)

1kago1:Lidi, vam to nedochazi???
Kalous usaty opet ovlivnuje media!!!
Dnes je soud s Parkanovou - zlodejska akce CASA.
Parkanovou dosadila TOP 09 a Kalous usaty za ni orodoval v PS, v mediich ale i vyhrozoval policii.
Vse je na youtebe, staci vyhledat.
Pardon, vam media predhodi Babise, aby se o TOP 09 nemluvilo. Skoda pres 800.000.000,-Kc.
Pro kalouse usateho je blizici se bilionek malickosti!
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2120412-exministryne-parkanova-jde-k-soudu-kauz u-casa-zacne-rozpletat-po-peti-letech-od
Tradicni politicke strany jsou NEVOLITELNE!!!

(16. 05. 2017 09:19)

zaka:Co můžete čekat od plešatýho technokrata který nezná nic jiného než podvod a zlodějnu Podívejte co socanů je a bylo vyšetřováno.Oni mu to radí ti poradci ale on půjde stejně do p....e

(16. 05. 2017 09:12)

zada:z diskuze přecopy :
Sobotko a jemu věrní, rozlučte se ve volbách s hlasy žen tohoto národa., jasnázpráva, 16. 5. 2017 8:48:37
... za to co jste provedli s pí. Schilerovou vám slušná žena hlas nedá!!! To je urážka všech pracovitých a slušných žen této společnosti!!!! Ženy, ukažte těm mužským , kdo má v této republice taky slovo!!!! Tohle nám tady Sobotko, Kalousku, Bělobrádku a další noshledi zavádět nebudete. Demokracie je věcí lidu a také žen!!! Urážet nás za práci pro tuhle zem nikdo nebude!! "Vlasta z pověstí českých " by se svámi nemazlila!!!!! Kalousku a Bělobrádku ty k těm jeho věrným patříš taky, mlátit lidi na ulici a znevažovat práci žen, protože chcete vykrást našetřené peníze na MF!!!! nehjcdte tam pí. Schilerovou, protože ona by vám tyhle peníze nerozpustila!! Urážíte nás všechny pracovité ženy!!!!! Jste jen křupani, mor a líseň politiky!!!! A ještě jste nevychovaní. Ženy, při volbách těmhle řupanům hlas nedávejte!!! nebo nám udělají život ještě těžší než doposud!!!!! je jim jedno jak žijeme s malými dětmi, jak se staráme o své staré rodiče, invalidy a nemocné. Jen si to svoje hovínko politický mažou kudy mohou!! Ženy urážet nebudete. Volby jsou v našich rukách, milé ženy tohoto národa!!

(16. 05. 2017 08:51)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 05. 2017 08:34)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 05. 2017 08:32)

reditelzeme:je to úplně jasné , politici a jejich lobisti a náměstci jsou odříznuti o tok peněz do svých kapes přes zajišťování peněz pro firmy atd. Proto kopou. Dostali nůž na krk od svých "sponzorů"... tady to už hraničí i s odříznutím peněz pro politické strany a to je průser. Podotýkám černých a propraných peněz. Proto musí Babiš a jeho navrhovaní nástupci z kola ven. Vsaďte se, že kdyby Babiš nabídl svého nástupce Kalouska, tak Sobotka souhlasí.

(16. 05. 2017 07:34)

balika:Sobotka odmítl paní Šillerovou,odmítl i pana Brabce, odmítne každého, kdo ho "nepustí ke státní kase". Hraje si tu demokraticky na diktátora, je třeba ho neprodleně vyhodit z vlády.

(16. 05. 2017 06:04)

bac-bum-bac:blbé je, že ne prezident, ale premiér má neomezenou moc, a nic ho vlastně nemůže zastavit....přece ministři tam nejsou proto aby se líbili premiérovi a už vůbec ne opozici. Nakonec hlavu začíná zdvihat i ta kráááá--a Němcová. To jsou ty důkazy o co tu jde a co se děje. Sobotka by se měl jít oběsit, do jaké perde-- to dostal. Doufám že to lidi vidí a hlavně že u půjdou k volbám a nezapomenou.

(16. 05. 2017 08:20)

ivopatta:Náměstkyně musela držet ústa a krok, jinak by byla dávno Babišem vyhozena (sociologie.netstranky.cz/dite-a-ministerstvo-strachu.html). Paní náměstkyně má ale pravdu v jedné věci. Babiš nemá odborníky. Dokonce je to ještě horší, protože A. Babiš nemá ani základní znalosti o tocích peněz u 2/3 státního rozpočtu! Konkrétně u kapitol MPSV ČR a MZ ČR. Důkaz? Tady je: A. Babiš v rozhovoru pro Lidové noviny dne 14. 5. 2014, řekl: ...„Akceptovali jsme zrušení poplatků ve zdravotnictví – blbě. Akceptovali jsme snížení DPH pro léky - taky asi blbě. Zrušení druhého pilíře – možná taky blbě." Závěr je jasný: Andrej Babiš sám sebe definujete jako úspěšného byznysmena, který by chtěl styl řízení firmy přenést i na stát. Přitom A. Babiš ekonom netuší co z vládních opatření je skutečně špatně, co nikoliv a proč. K tomu mohu dodat: Žádný ekonom neumí řídit stát. A. Babiš jako ministr financí nemá ani minimum vědomostí o financování starobních důchodů a zdravotnictví!

(16. 05. 2017 00:10)

maara666:Neměla se neEestébákem spolčovat. Po volbách půjde na pracák, možná do vězení, tak jako její guru...

(16. 05. 2017 00:03)

zaka:a kdyby byl tak kdo za bolševismu nespolupracoval 99% národa běhala na první máj do průvodu a pod.Dívejte se na něj jako na člověka který podporuje charitu a pracuje pro česko

(16. 05. 2017 09:17)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 05. 2017 08:37)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 05. 2017 23:30)

lesnismes:"Nezavislej" v babisove spolku logicky neni nikdo a ty uz vubec ne devecko silerova ci kdo.Sobotka rozhodne srab neni a ukazuje se ,ze babis je jenom sprostej zlodej a jeho obdivovatele hlupaci.

(15. 05. 2017 23:25)

zdenek43:Schillerová je pro Babiše důležitá.
Bude zajišťovat bezproblémovou účinnost EET, z níž Babiš udělal téma tohoto volebního období. Výběrem loajálního státního tajemníka si Babiš zajistil volné ruce při obsazování důležitých postů do budoucna. Právě v případu Aleny Schillerové se to projevilo.
1,5 milionu Kč daroval David Rusňák, zeť Aleny Schillerové, v době komunálních voleb brněnskému ANO, což z něj udělalo největšího sponzora. Jeho manželka Petra Rusňáková věnovala celostátnímu hnutí 200 tisíc.
+++++Alena Schillerová se stala novou náměstkyní ministra financí pro daně a cla na začátku roku 2016 poté, co z ministerstva odešla její předchůdkyně Simona Hornochová. Funkce tohoto náměstka je odborná, nikoli politická. Schillerová tedy musela nejprve projít výběrovým řízením a posléze být jmenována přesně podle zákona o státní službě. Tato norma měla podle svých tvůrců zajistit nezávislost státních úředníků a izolovat je od politiky. Ale praxe ukazuje, že dochází k naprostému opaku.
--------Někdejší ředitelka finančního úřadu pro Brno-venkov a bývalá ředitelka odboru právního a daňového procesu Generálního finančního ředitelství se na konci roku 2015 přihlásila spolu s dalšími čtyřmi zaměstnanci ministerstva financí do výběrového řízení na funkci nového náměstka pro daně. Tento post je v Babišově administrativě klíčový kvůli novým zákonům, které zpřísňují státní kontrolu nad podnikateli.
+++++Ačkoli by pozice měla být oficiálně přísně úřednická, okolnosti z ní udělaly vysoce politicky exponované místo. Výběrová k o m i s e , na jejíž s l o ž e n í měl Andrej B a b i š obrovský vliv, vybrala vloni v listopadu tři úspěšné uchazeče „dle jejich výkonu u pohovoru“.
Následně byla z těchto tří zájemců pouhou d o h o d o u mezi Andrejem B a b i š e m a státním tajemníkem ministerstva financí Janem S i x t o u vybrána Alena S ch i l l e r o v á . Jaké důvody vedly oba muže k tomuto rozhodnutí, se veřejnost nedozví.

(15. 05. 2017 23:24)

zdenek43:Jsem úplně obyčejná ženská, nikdo si na mně nic nevezme, řekla odmítnutá Schillerová
Náměstkyně ministra financí pro daně a cla Alena Schillerová.............. TAKOVA HEZKA SLOVA pro LUZU v CR ...... ale ono to tak neni?? ze?????

++++Schillerová je zcela jiný případ. Kádrový profil má téměř bezchybný.


Její nejbližší rodina patří mezi důležité členy hnutí ANO. Dcera Petra Rusňáková je za ANO brněnskou radní pro cestovní ruch a mimo jiné členkou dozorčí rady bohatého městského podniku Teplárny Brno. Celostátnímu hnutí věnovala před komunálními volbami 200 tisíc korun. Její manžel, taktéž člen hnutí ANO, je dnes jedním z nejvlivnějších lidí na jižní Moravě.
Osmatřicetiletý David Rusňák vlastní dynamicky se rozvíjející brněnskou finanční skupinu DRFG (David Rusňák Family Group), která podniká v nemovitostech, telekomunikacích i teplárenství. Sám Rusňák daroval v době předloňských komunálních voleb brněnskému ANO 1,5 milionu korun, a stal se tak jeho největším sponzorem. Podle informací týdeníku Euro má v brněnském hnutí významný vliv. S městem ovládaným právě hnutím ANO chce jako podnikatel spolupracovat na dvou projektech: využití areálu brněnského výstaviště a stavbě nové hokejové haly.
V kontextu tohoto rodinného zázemí už snad nikoho nepřekvapí, že odborná náměstkyně Alena Schillerová také využívá ve své funkci stranický aparát hnutí ANO a na konci ledna vystoupila v Poslanecké sněmovně na stranické tiskové konferenci k elektronické evidenci tržeb. I když šéf státní služby Josef Postránecký veřejně zkritizoval koketování Schillerové s politikou, nejedná se podle něj o kárné provinění proti služebnímu zákonu. „Posouzení této otázky náleží primárně státnímu tajemníkovi na ministerstvu financí,“ nechce to dále komentovat Postránecký. „Superúředník“, který by měl bdít nad nezávislostí státních zaměstnanců, tak může jen kritizovat. Jeho bezmocný post připomíná reprezentativní roli prezidenta.

(15. 05. 2017 23:21)

bac-bum-bac:ty lžeš jako Zaorálek jinak která strana má odborníky a naco??? podle toho ten náš stát vypadá rozkradený, rozdaný v kapsách podvodníků... jdi do riti

(16. 05. 2017 08:28)

noacojezase:Na jejím místě bych na Sobotku podal trestní oznámení.

(15. 05. 2017 21:54)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy