24. srpen 2017
Svátek slaví Bartoloměj, zítra Radim
DISKUSE K ČLÁNKU

zdenekk-:Čím to je,že jsem jen takové primitivní,prasečí,pedofilní, autistické hovado.....?Jo už vím,jsem zdenekk,ignotus,rego,informatik,socan68,partizanka_michell,atd...Všichni mame jednu postiženou matku čubbku,to je tím

(19. 05. 2017 12:33)

vendulinek:Vy minzaci,vase starosti bych chtel mit ....Kajinek je Kajinek a ten vam bude chyndit do naku ....to je chlap kterej se o sebe bude umet postarat ...a ze tenkrat nejakej mobil a pocitac ,to neni zadnej duvod ze vas s tim nepochyndi .Jse vsichni hnupove a budete porad ....Vy mu nebudete ani ke kotnikum sahat ... Uplne nad vama zasnu jaky jsou omezeny Ceske nektere lidi ,to je zavist a s tim vy se nikdy uz nevyporadate . Kajinku hlavu vzhuru a GOD WILL BE ALWAYS WITH YOU !!! I wish you the best in your live .....byl jsi a jsi u me nevyny a verim ze vse bude takove pro tebe jen jak si ty budes prat !!! Mej hezky prvni vikend na svobode.

(19. 05. 2017 06:18)

Limone: Vaše příspěvky jsou názory vážně stupidních jedinců, kteří své komplexy méněcennosti kompenzují na úkor člověka, kterému s vaší inteligencí, nesaháte ani po kotníky !!!

(18. 05. 2017 19:11)

ejvm1712:No tak budeme život o jednoho vězně méně. Však stát to zná s vytahá na jiný věci

(18. 05. 2017 13:22)

rentierskej:hrušky a jablka...
za kriminál si řádně ODSOUZENÝ DVOJNÁSOBNÝ VRAH vše zaplatí sám, pochopitelně.

(18. 05. 2017 13:31)

rentierskej:a tak jsem se dozvěděli, že kajínek ve škole PROPADL:
"...jen o rok starší než náš syn. Chodili spolu do školy..."

(18. 05. 2017 12:51)

ejvm1712:Co to meleš? Paní píše:Chodili spolu do školy,ale ne do třídy. Je možné,že tím myslela cestu do školy a ne to,že setrvávali v jedné třídě. Navíc je možné,že syn paní šel do školy o rok později z důvodu,že se narodil v září či v jiném pozdějším měsíci. Také mohl onemocnět či jet do ozdravovny a v tom případě je lepší dát dítěti odklad.

(18. 05. 2017 13:14)

rentierskej:ano, už vladimír menšík říkával: "kdybych nebyl rok nemocný, mohl jsem být o rok mladší!"

(18. 05. 2017 13:23)

zacotomame:brugal, má opravdu hodně peněz a další mu jdou a půjdou zřejmě stále. Jsou to peníze, které mu jdou za film, který o něm byl natočen a autorská práva za poskytnuté rozhovory s médii. (autorská práva má i vězeň)

(18. 05. 2017 11:18)

rentierskej:viz tisk - cca 2,5 mega NENÍ "opravdu hodně peněz!"
a film už asi nic moc nevynese; (kdo chtěl, tak už ho viděl a další diváci se hned tak "nenarodí"); stejně tak s knihou.
máš zkreslené představy, ale naivitu ti vyčítat nemohu.

(18. 05. 2017 12:54)

brugal:Promiň,já jsem technik takže rád vycházím z konkrétních čísel - a ta nikdo nezná.Pár lidí tu mluví o "hodně" penězích,ale víme že soudy a kriminál také stojí "hodně" peněz a když odečteme hodně od hodně vyjde nám kolik?

(18. 05. 2017 11:29)

rentierskej:v tisku už zaznělo cca 2,5 mega. což je královský peníz v base, ale na svobodě opravdu "nic moc," když musí poplatit dluhy + PENÁLE, nemá byt, vybavení, oblečení... a je de facto NEZMĚSTNATELNÝ (= nemá čistý trestní rejstřík, dnes NUTNOST u každé profese) a NIC NEUMÍ = nikdy nepracoval, jen kradl.
nebude dlouho trvat a v base bude zpět.

(18. 05. 2017 12:49)

saldo:Čtu o něm samou chválu. Ale jak to bylo před tou aférou se střílením?

(18. 05. 2017 11:10)

kristinn:mám naozaj radosť, že tento muž bude konečne na slobode, lebo som presvedčená, že sedel za to, čo neurobil, len potrebovali vinníka.Želám mu, aby sa rýchle adaptoval a bol zdravý.
Pán prezident, vďaka, že používate vlastný rozum a že Vám záleží na obyčajných ľuďoch...

(18. 05. 2017 10:14)

brugal:Na Slovensku jste vysmátí,ale nám tady pustí na svobodu recidivistu,který si libuje ve zbraních - až mu dojdou peníze půjde zase krást ... a půjde krást ozbrojený.Ty bys snad chtěla v bytě nebo domě narazit na ozbrojeného zloděje?

(18. 05. 2017 10:39)

kristinn:brugal, nemaj obavy. Má peňazí dosť a som presvedčená, že si bude vedieť vážiť slobodu a nič zlého neurobí. Toľko bojoval za slobodu, tak si to iste nejakou blbinou nepokazí. Nie je všetko čierne, aj keď sa to také javí...

(18. 05. 2017 10:47)

pepen.:Husák taky bojoval za svobodu. Mašínové též bojovali za svobodu. Je to dvojnásobný vrah a měl viset.

(18. 05. 2017 11:15)

kristinn:pepene, bol si pri tom, keď vraždil? A nie je zaujímavé, že aj manželka jedného zo zavraždených je presvedčená, že on nevraždil???

(18. 05. 2017 13:34)

rentierskej:je řádně ODSOUZENÝM dvojnásobným vrahem.
a amnestie ho NEZBAVUJE viny (a ani předchozího rozsudku). amnestie ho pouze OSVOBOZUJE = pouští na svobodu; nic víc. zůstává tedy DVOJNÁSOBNÝM VRAHEM, i když na svobodě...

(18. 05. 2017 13:38)

brugal:Kolik má peněz? Má oficiální příjmy,takže musí zaplatit 23 let kriminálu,soudy,právníka,soudní znalce,atd.. Kdyby si vážil svobody tak se nenechá zavírat podruhé a potřetí - vždyť i když se střílelo v Plzni tak byl 4 měsíce na útěku a správně měl sedět.Snít o tom,že se z recidivisty vycepovaného kriminálem stane romantik je fakt hodně naivní.
Chápu,že ho Jákl v očích žen zidealizoval,ale kdyby Jákl chtěl tak by dokázal udělat sexsymboly i z orlických vrahů.

(18. 05. 2017 10:56)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy