24. červen 2017
svatek = Jan
svatek URL = http://www.blesk.cz/24-cerven-svatek-ma-jan
zitra = Ivan
svatek URL = http://www.blesk.cz/25-cerven-svatek-ma-ivan
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

jen-pro-mne:ČR je jediný stát na světě, který si v parlamentu pěstuje notorické ožralce

s5d1.turboimg.net/sp/561f225743f32af43627b9e08659cc13/Test_o_stavu_Demokracie.jpg

(13. 05. 2017 10:44)

Jakub_96:TOP09 vládu věřím podrží, alternativa vložit moc do rukou Zemana je ještě horší, ale Sobotka musí jednat tak, aby MF nebylo v rukou ANO

(13. 05. 2017 01:21)

gbrgbr:Komunisté a jejich "inteligentní" nápady. Ideální je varianta, kterou podporuje Kalousek, tudíž odvolat Babiše, ale vládu nechat už dovládnout popřípadě předčasné volby. Komunisti by svými kroky akorát nahráli do karet mocenskému paktu Zeman - Babiš.

(12. 05. 2017 23:04)

jen-pro-mne:kupodivu se vyzdechávající komouši chovají oproti ostatním tradičně zlodějským politickým mafiím docela rozumně minimálně se neprojevují tak debilně jako zlodějští SOCANI , ODĚSANI, BLBOVCI, či ožralec Kraďousek a jeho TUPANI

(12. 05. 2017 22:55)

ondra.dos:Komunisté opět ukazují svou chuť destabilizovat zemi. Tentokrát v podobě, které jsme byli naposledy svědky v roce 2009. Jediný rozumný termín předčasných voleb byl červen, ale teď už je nejlepší variantou ponechat řádný termín.

(12. 05. 2017 22:43)

aleksandra:Tak mi přijde, že ANO už podporují jenom jejich placení trollové Kalousek má pravdu, že po tom všem, co předvedl a předvádí Zeman, nesmíme dovolit, aby o vládě jakkoli rozhodoval! Je ale potřeba urychleně odvolat Babiše, aby neměl na ministerstvo financí jakýkoli vliv, ohrožuje a zneužívá tuto republiku, jak jen může jako celé ANO!

(12. 05. 2017 18:50)

jen-pro-mne:tradičně zlodějská ožralecká politická mafie TUPANI a její notorický ožral Mrchoslav Kraďosek jsou nevolitený odpad, který patří zbavit nakreadeného majetku a pozavírat do klecí

(12. 05. 2017 21:20)

LubomirB:Komunisté nahrávají Babišovi a Zemanovi, což nepřekvapuje. Je stále jasnější, že česká politika občas vypadá jakoby řízená z ruské ambasády. Stále je čas komunistickou stranu zrušit a komunisty usvědčené ze nepromlčitelných zločinů proti lidskosti postavit před soud.
Na druhé straně postoj TOP 09 je naprosto konzistentní.

(12. 05. 2017 18:05)

jen-pro-mne:notorický ožralec a zloděj Kraďosek chce opět konzistentně krást

s4d4.turboimg.net/sp/7b6ce9ad7d3906e6cd23d1a71c946f81/PetersStones.jpg

(12. 05. 2017 18:31)

jen-pro-mne:drtivá většina lidí v ČR má jasno a budou volit státu prospěšné ANO jen tradičně parazitní, zlodějské politické mafie ODĚS, SOCANI, TUPANI, BLBOVCI, GAYZDÍKOVCI, KOMOUŠI a zkorumpováná novinářská lůza to stále nedokáže pochopit

(12. 05. 2017 10:50)

SimonH:Tak to je opravdu zbytečná past, když stejně vědí, že to neprojde. Vtipné bude, jestli ANO bude hlasovat proti vlastní vládě, a bude ji držet pravice. Ale za dané situace by pád vlády opravdu situaci jen zhoršil. TOP 09 se chová rozumně, když teď nechce vládu shodit. Já budu rozhodně volit TOP 09.

(12. 05. 2017 10:31)

zdenek43:++Bilion je přitom suma blízká tomu, kolik činí schválené příjmy státního rozpočtu na rok 2015 - 1,119 bilionu korun.
Vláda odborníků, úředníků či nadstranická vláda, je jedno, jak se tomu plodu neschopnosti politické scény říká, je mýtus. Předně není nepolitická, protože o jejím vzniku a složení a možnostech rozhodují politici, v zásadě přesně ti samí, kteří nějak přispěli k pádu vlády dosavadní. V politice ale platí, jak věci vypadají. O této úřednické-odbornické vládě by rozhodoval Miloš Zeman, o jehož nepolitičnosti lze pochybovat.
Úřednické vlády nejsou žádné terno. Ve vládě Josefa Tošovského (1998) byla většina ministrů straníky a vládla necelých sedm měsíců. Dovedla zemi k předčasným volbám, po kterých nastoupila vláda Miloše Zemana podpořená takzvanou opoziční smlouvou. Déle bohužel vydržela vláda lidem velmi oblíbeného premiéra Jana Fischera.
K jejím černým momentům patří, že nedokázala zastavit fotovoltaický boom. Všechno sice původně zpackali poslanci, ale k nápravě stačilo, aby Fischerova vláda do konce roku 2009 předložila a parlamentem protlačila novelu, ve které stačilo změnit jedno číslo. Fischer sice novelu do parlamentu 18. listopadu předložil, ale neudělal nic proto, aby byla projednána ve zkráceném řízení ve stavu legislativní nouze.
Byla tak přijata až 17. března 2010 a nastalo sluneční třeštění. A to byl Fischer nestranický odborník, že.
Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) spočetl účet za podporu výroby elektřiny z obnovitelných zdrojů - souhrnné náklady do roku 2030 podle něj budou tvořit bilion korun.
Hlavní chybu vidí v tom, že se včas nezohlednily klesající ceny solárních panelů a energie z nich vyrobená byla nadále vykupována za vysoké dotované ceny.
Kvůli problémovému nastavení dotací nařídila Evropská komise kompenzovat i dovozy elektřiny. Jen loni to podle NKÚ stálo až 2,5 miliardy korun.
podstatnou část zaplatí tuzemští odběratelé na příplatcích ke spotřebované elektřině. NKÚ to uvedl ve zprávě

(12. 05. 2017 08:36)

zdenek43:Česká úchylka? Vláda odborníků......
Miloš Zeman umí zaútočit na city prostého lidu a nabízí mu opět sladkost v podobě takzvané vlády odborníků. Můžeme se těšit na něco, co nikdy n e f u n g o v a l o.
Prostá mysl se samozřejmě nad ideou vlády odborníků musí zaradovat, protože slovo odborník zní českému uchu o dost lépe než označení politik. Politik je přece čachrář, co ničemu nerozumí a pouze parazituje na pracujících. K odborníkovi se vzhlíží jako k božstvu, viz česká úctu k lékařům a posedlost tituly.
Nabízí se samozřejmě otázka, proč Miloš Zeman, když byl premiérem, svou vládu sestavil výlučně z politiků a odborníky nechal stranou. Možná to bylo kvůli tomu, že své vládě dal hrdinské označení „vláda sebevrahů“ a nechtěl vlast o odborníky připravit. Jinak měl ale premiér Zeman smysl pro politické talenty.
Ministrem vnitra byl za něj Stanislav Gross, kterého netřeba komentovat. Ministrem zahraničí Jan Kavan, který ještě stihnul stát se předsedou Valného shromáždění OSN a letos byl viděn na komunistické manifestaci, kde se nechal pro media slyšet, že je bez peněz. Pak se kolem vynořila řada podivných kauz, ke kterým lze jen dodat obligátní: „nic mu nedokázali“.
Zemanovým ministrem financí byl Ivo Svoboda, který byl první a poslední obětí Zemanem před volbami hlasitě vyhlašované „akce čisté ruce“. Skončil ve vězení za tunelování. Ministrem obrany byl Jaroslav Tvrdík, který, když se mu konečně povedlo rezignovat, dostal jako trafiku vedení Českých aerolinií.
Aeroliniím dokázal odborník Tvrdík finančně pustit žilou stejně úspěšně, jako se mu to povedlo, když vedl volební kampaň ČSSD. Na co byl odborníkem ministr Karel Březina, který se ministrem bez portfeje stal v sedmadvaceti letech, se můžeme jen domýšlet. Možná vynikal ve schopnosti přežít.

(12. 05. 2017 08:30)

poblion:Kalousek je největší slizoun a podrazák v parlamentu. Kde vítr, tam plášť. Politický turista. Každý den u koryta je dobrý, no ne? A takoví tady stále žvení a žvaní. Podělal celou republiku co by totální nýmand a ješitný cocot a teď to nemůže přežít, ze si s ním Babiš vytřel řiť.

(11. 05. 2017 22:49)

flesch2z:Kalousku, Ty se paktuješ se Sobotkou rok proti a Bišovi a Zemanovi a budeš tu teď opilecky papouškovat Sobotkovo slova o paktu?
Já si naopak myslím, že ty podpisy komouši sehnat můžou, co takhle ODS a SPD, kteří jsou pro předčasné volby, a možná i ANO.

(11. 05. 2017 21:12)

jen-pro-mne:tradičně promiskujtní politický zloděj Mrchoslav Kraďousek si nevybírá, krade s každým kdo si řekne

(12. 05. 2017 00:49)

jen-pro-mne:a dnes už zlodější socani nesvážejí své debily na náměsí ?

(11. 05. 2017 19:02)

jen-pro-mne:a kdo by ještě věřil totálné prolhanému vyšinutému debilovi a zloději Blbušovi Sralbotkovi bude pro všechny lépe, když zloděj Blbuš Sralbotka skončí a sním i rozkrádání ministerstva školství zlodějskou SOCANSKOU kreaturou Valachovičnou

(11. 05. 2017 18:58)

kalina107:Komunisti čím dál víc kamarádí s Kalouskem . Před několika dny dokonce spolu s ním útočili nechutně na prezidenta . Pomalu ale jistě se stávají opravdu nevolitelnou stranou .

(11. 05. 2017 17:55)

provokaterka:Kalousku,běž si už vyhledat místo na smetišti dějin.

(11. 05. 2017 16:36)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy