19. duben 2018
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
DISKUSE K ČLÁNKU


11karel11:Těsně před volbami. Jsou to zklur...psi. Rozkrádaní 28 let, a najednou se někdo najde , kdo jim to chce zatrhnout. Staří psi tam vysedávají 28 let, zahnízdili se tam na doživotí a naše země nezkvétá, ale silně upadá. Dokonce lidé se modlí, nevídané, poblblé, zmanipulované. Za 28 let je hůře pro většinu než bylo před 89. Plně souhlasím s panem Klausem ml., kdyby nebyl v té sprofanované ODS, tak ho budeme volit.

(14. 08. 2017 12:59)

bublina55: 
Ministr Babiš se vám líbit může, nebo nemusí, to je každého osobní věc. Že se proti němu povede, tvrdá předvolební kampaň se očekávalo. Ale nyní zažíváme přímo hysterickou lavinu nepodložených obvinění, které ale autoři, (politici i tisk) nemají čím doložit. Proti Babišovi totiž není jediný důkaz pro podání jakékoli trestní žaloby, to by ji mnozí dávno podali. Tak, že se proti němu aspoň používají lži, nepodložené domněnky, nebo argumenty - že sice zákon neporušil, ale jeho podnikání a vydělávání peněz bylo nemorální.

Proč to všechno? Proto, že je dnes nesporné, že Babiš, ať je jaký je, udělal v ČS financích pořádek, tím mnohým znemožnil další rozkrádání a ejhle, najednou máme ve státní kase přebytek, jako nikdy před tím. Mnozí politici se B O J Í a mají čeho. V případě, kdyby se Babiš stal premiérem, mnozí z nich by zřejmě přišli nejen o sladký život ve svém vyhřátém křesle a královské honoráře, ale za zpronevěry, úplatky a rozkrádání státního majetku, by jim hrozil kriminál.

Rovnice je překvapivě jednoduchá - kdo z politiků dnes víc řve, ten má na svědomí víc lumpáren, - jednoduché co?

p.s. je tom bohužel tvrdá realita--on odkrývá jejich zlodějiny za které nebyl nikdo z nich potrestán....tak musí do voleb jít mimo aby to nebylo horší.!!!

(18. 05. 2017 03:36)

jen-pro-mne:nač impotentně trapně exhibovat na náměstích ti co mají rozum v hlavě, půjdou k volbám a 100% nebudou volit tradičně zlodějské politické mafie ODĚS, SOCANI, BLBOVCI, TUPANI, GAYZDÍKOVCI, KOMOUŠI

(12. 05. 2017 01:16)

kkkastr: Ve skutečnosti je to demonstrace socek co nemaj z čeho platit daně. To je celej důvod tohoto veletoče

(11. 05. 2017 14:33)

DAFENEK:Lidi vzpamatujte se a zamyslete. Kolik jste za Kalouska a spol. dostali přidáno k důchodu a kolik byla minimální mzda. Pan Babiš jako ministr financí nepodporuje zbytečné a megalomanské projekty, kde většina financí skončí v rukou různých šíbrů (viz Rittig, Janoušek a další )ale přidal nejpotřebnější skupině, kde třeba matka samoživitelka seděla v pokladně supermarketu celý den za minimální mzdu a důchodce váhal mezi nákupem léků a jogurtem. Na obojí mu důchod za celoživotní práci bohužel nestačil.Ty nynější demonstrace jsou organizovány sluníčkáři, kteří by sem nejraději natahali svoloč z celého světa. Ať si jdou sednout do pražské kavárny a tam ty svoje rádoby intelektuální názory hlásají. Lidi zapojte zdravý selský rozum a ukažte ve volbách že nejsme tupé a zmanipulované stádo.

(11. 05. 2017 13:27)

kkkastr:Ovcím to nevysvětlíš

(11. 05. 2017 14:36)

kalina107: Jsem z Moravy a žiju nedaleko Brna . Do včerejška jsem byl přesvědčen , že na Moravě a i v Brně žijí lidi chytřejší , s vlastním rozumen a vlastními názory . To co ukazovali v televizi a co ukazují i tady je nejhorší a nejhnusnější co na Moravě žije . To jsou lidi , kteří si přejí válku , vraždění , podvody a zlodějiny . Jim nedochází , že protestují proti sobě . Že protestují proto aby se měli hůř . Stydím se za ně . Doufám , že brzo prohlídnou a nenechají se manipulovat darebáky .

(11. 05. 2017 10:59)

tramping:

(11. 05. 2017 14:53)

hejhej:Kde vystupují chartisté, tam je to předem organizované. Ta chartistka, co vystupova mlela o to, že si nedáme vzít republiku. Musí to bý hodně hloupá slepice- je to především Sobotka, co tahá muslimy do republiky , jde proti vlastním lidem a naopak Zeman chrání tuto zem.
Proti Babišovi nikdo z nepodal trestní oznámení, je to špinavá politika darebáka a kariéristy Sobotky, jeho přisluhovačl a pochopitelné zlodějské ODS, TOP09 a podrázaků z KDUČSL.
Je s podivem, že kdysi nejsilnější část republiky, kde všechny volby ( až na letošní komunální) vyhrávála ČSSD se k té šaškárně nepřidala. Konečně jsou ještě někde rozumně uvažující lidé.

(11. 05. 2017 10:33)

panda82:Kdo to platí, bylo to řádně nahlášno, ti co tam protestují, spláčou nad ssebou samými, doložte jeden platný dokument, kterým se ohání Sobotka, že je pravdivý, jak to že není na Babiše podáno trestní oznámení, že něco dloží nezaplatil, proč Kakousek vymyslel dluhopisy, kde jsou ty peníze z dluhopisů, snížil se jimi státní dluh, nikdy nikde se o tom nezmínil, nepřesunul si je třeba na Kajmany a proto nemluvil ani o zdanění

(11. 05. 2017 09:11)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 05. 2017 09:01)

oltec: repelos

(11. 05. 2017 17:42)

zdenek43:no, ono vlastne je uplne fuk - jak to dopadne - tedy nedopadne
TED VAM - VOLICUM PREDVADEJI soudruzi - soudruzi-pratele z CSSD + soudruzi-StBaci ANO2011 a /hadi/ KDU-CSL TIATR . . . . kam se hrabou predvolebni OBLBOVAKY - tady volic vidi .....
volby do Poslanecké sněmovny proběhnou 20. a 21. října 2017
KVETEN 2017 - to uz mame 11.5.2017 takze konec mesice,
CERVEN 2017 - to utece taky jako voda,
CERVENEC 2017 + SRPEN 2017 - to jsou p r a z d n i n y - to skutecne Cecha zajima uplne neco jineho, nez politikareni CR,
ZARI 2017 - nase deti jdou do skol,
no a slavny RIJEN 2017 - volby .
TAKZE LUZA V CR si snad bude pamatovat co predvadi SOUDRUZI - ten tiatr trva mesice ......... 2. února 2017
„Příjmové a majetkové poměry jsou problémem Andreje Babiše. Musí je dostatečně věrohodně a transparentně vysvětlit. To za něj nemůže udělat vláda, ani to za něj nemůže vyřešit sociální demokracie, ani premiér to za něj nemůže vyřešit,“ prohlásil předseda vlády.
++++Babiš žádá, ať Sobotka doloží, jak koupil byt a kolik vydělal u Pokorného --- Ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš musí podle premiéra Bohuslava Sobotky vysvětlit své příjmy a majetek. Dosavadní vysvětlování mu nestačí. Ať naopak on doloží, jak si kupoval byt a kolik si vydělal u právníka Radka Pokorného, reagoval ministr financí. Předseda vlády dříve tvrdil, že peníze na koupi bytu si ušetřil z poslaneckých náhrad.
TAKZE AZ PUJDETE K VOLBAM 2017 - rozhodne tyto politicke strany konecne uz poslete DO PROPADLISTE DEJIN ............
// a ze nemate koho volit - ale mate - taky nikoho v roce 1989 nenapadlo , ze nejsou jine politicke strany ne KOMUNISTICKA STRANA Ceskoslovenska + Výjimkou byly formálně povolené čtyři politické strany, ve kterých komunisti nebyli. KSČ ovšem určovala, které kandidáty tyto strany dodají.
Byly to strany:
V českých zemích:
Československá strana lidová
Československý strana socialistická
Na Slovensku:
Strana slobody
Strana slovenskej obrody - to bylo pred rokem 1989 //

(11. 05. 2017 08:53)

123123:Z to.p.ky někdo vynesl informace o minulosti i plánované budoucnosti.
Minulost: ST.AN byl Kalo.us.kem založen jako jeho 2.kolona, tj. fiktivní strana. Občané z obcí, měst, krajích volili starosty, ale kde šlo o velké peníze tam se posadil T.O.P. Málo honorovaná a mravenčí práce starosty v obci pro ně nebyla zajímavá, lede až výše. Pouze Gaz.díka za odměnu instalovali do PS.
Současnost: Díky Babi.šovi, preference všech stran šly dolů. T.O.P je na chvostu a Kalo.us.ek vymyslel ďábelský plán. Fiktivní strana ST.AN (nazveme ji Červ) opustí T.O.P, sloučí se s jeho matkou Li.dov.ci a preference poletí nahoru. Důkazem je obrat Li.dov.ců, kteří po volbách chtějí zrušit mnoho zákonů, s kterými souhlasili a nyní papouškují názory Kalo.us.ka. Dnešní stav je obyčejný politický převrat i za cenu, že se lidé mezi sebou poperou a krutě zasáhne policie. To vše za podpory uplacených médiích, umělců, pracovníků ve školství (ovlivnit studenty), provokatérů na ne.tu, stávkujících v ulicích, kterému předcházelo hromadění ko.mp.ro.mi.tu.jí.cí.ch ma.te.riá.lů na likvidaci Bab.iše. Sám Kalo.us.ek objíždí školy a všem sděluje, že on je jediný, který je čistý a mlaďoši mu věří a podporují.
Akce Ze.man má jiné pozadí k jeho svržení. Když Babi.še neodvolá, dají ho k soudu. Když Babi.še odvolá, ztratí Babi.šovi vol.iče a volby nevyhraje.
Budoucnost: Nebude-li mít Bab.iš většinu aby sestavil jednobarevnou vládu, PS neprojde a Zem.an musí zvolit jiného pre.mié.ra. KS.ČM to nebude a nastoupí Li.dov.ci/ST.AN a ti si vyberou koa.lici: Kalo.us.ka, přisluhovači z OD.S a zbytek ČS.SD. Cho.va.ne.c má místo jisté a Sob.ot.ka trafika v zahraničí. KS.ČM stačí křesla v PS jako vždy, peníze bez zodpovědnosti. Kalo.us.kovi stačí 101 hlasů a bude opět králem. Odepsaného Zem.ana nahradí Dr.aho.š (podpora mlaďochů), který podepíše jejich zákony, amn.es.tie atd.
Kalo.us.ek plánuje: stop potrestání ma.fií, zdravotní popl., přísnější kritéria pro dávky a invalid.důchody, soukromé fondy i školy, zrušení EET, o

(11. 05. 2017 08:06)

1kago1:zrušení EET, obnovení hazardu, výhody korpo.racím, příjem up.rc.hlí.ků, více na zb.ra.ně po.li.cii, zavedení Eu.ra, uložiště radio.odpadu (Drá.bo.vá), radar, základna NA.TO, rozšíření těžeb.limitů, prodej nerostů (Ka.rel Ja.ne.ček, který Kalo.us.ka nyní pod.por.uje)) a to vše za peněžní podp.ory Am.cí.ků a dotací z E.U, které se rozpustí vybraným, na.stol.ení omezujících zák.onů z E.U a přísné dodržování náhubkového zá.kona na ne.tu aby si li.dé nemohli předávat in.fo a poli.cej.ní i sou.dní dohled.
A kde jsou ob.ča.né, odvádějící da.ně? Nikde, budou mít práce nad hlavu aby se sami o sebe postarali, sníží se počet inteligence, vstoupne zadluženost a odprodej majetků. Půjd.ou-li do ul.ic, Chov.anec dle zá.ko.nů zakr.očí. Řítí se na nás sodo.ma go.mora.
Nebude-li mít Bab.iš 60-70% jdeme do ke.lu. Proč asi b.lesk témata sloučil pod jednu diskuzi? 200-500 pří.spě.vků nebude číst. MYS.LE.TE….

(11. 05. 2017 08:08)

ARMAGEDON2017:Trapný brzmozci uplaceny a zmanipulovany a Brnaci k tomu....

(11. 05. 2017 06:45)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 05. 2017 00:16)

jen-pro-mne:je zajímavé, z jakých nakradených peněz je Sralbotka platí, když mají tradičně zlodějští socani nesplacený 300 miliónový dluh amíci nikdy neškodí zadarmo

(11. 05. 2017 01:39)

platykodon:Hlavně, že se pomodlili, to bylo strašně důležité. Panna Marie měla 5 nemanželských dětí, dnes se takovým ženským říká ku..

(10. 05. 2017 23:46)

jen-pro-mne:motlitba tradičně začínala Sralbotko ty nepokradeš, Kraďousku ty nepokradeš, Ch-jvanče ty nepokradeš, Za-Orálku ty vyhulíš

(11. 05. 2017 01:42)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy