24. červen 2017
svatek = Jan
svatek URL = http://www.blesk.cz/24-cerven-svatek-ma-jan
zitra = Ivan
svatek URL = http://www.blesk.cz/25-cerven-svatek-ma-ivan
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

jen-pro-mne:pouze na základě nepřijatelných nezákonných nahrávek, které byly nezákonně upravedné, by měli zakázat činnost celé zlodějské politické mafie BLBOVCI a zlodějského debila Čurečku odsoudit k trestu smrti

(12. 05. 2017 18:38)

1kago1:Z to.p.ky někdo vynesl informace o minulosti i plánované budoucnosti.
Minulost: ST.AN byl Kalo.us.kem založen jako jeho 2.kolona, tj. fiktivní strana. Občané z obcí, měst, krajích volili starosty, ale kde šlo o velké peníze tam se posadil T.O.P. Málo honorovaná a mravenčí práce starosty v obci pro ně nebyla zajímavá, lede až výše. Pouze Gaz.díka za odměnu instalovali do PS.
Současnost: Díky Babi.šovi, preference všech stran šly dolů. T.O.P je na chvostu a Kalo.us.ek vymyslel ďábelský plán. Fiktivní strana ST.AN (nazveme ji Červ) opustí T.O.P, sloučí se s jeho matkou Li.dov.ci a preference poletí nahoru. Důkazem je obrat Li.dov.ců, kteří po volbách chtějí zrušit mnoho zákonů, s kterými souhlasili a nyní papouškují názory Kalo.us.ka. Dnešní stav je obyčejný politický převrat i za cenu, že se lidé mezi sebou poperou a krutě zasáhne policie. To vše za podpory uplacených médiích, umělců, pracovníků ve školství (ovlivnit studenty), provokatérů na ne.tu, stávkujících v ulicích, kterému předcházelo hromadění ko.mp.ro.mi.tu.jí.cí.ch ma.te.riá.lů na likvidaci Bab.iše. Sám Kalo.us.ek objíždí školy a všem sděluje, že on je jediný, který je čistý a mlaďoši mu věří a podporují.
Akce Ze.man má jiné pozadí k jeho svržení. Dnes má mezinárodní ostudu a po.li.tic.kou sm.rt.. Když Babi.še neodvolá, dají ho k soudu. Když Babi.še odvolá, ztratí Babi.šovi vol.iče a volby nevyhraje.
Budoucnost: Nebude-li mít Bab.iš většinu aby sestavil jednobarevnou vládu, PS neprojde a Zem.an musí zvolit jiného pre.mié.ra. KS.ČM to nebude a nastoupí Li.dov.ci/ST.AN a ti si vyberou koa.lici: Kalo.us.ka, přisluhovači z OD.S a zbytek ČS.SD. Cho.va.ne.c má místo jisté a Sob.ot.ka trafika v zahraničí. KS.ČM stačí křesla v PS jako vždy, peníze bez zodpovědnosti. Kalo.us.kovi stačí 101 hlasů a bude opět králem. Odepsaného Zem.ana nahradí Dr.aho.š (podpora mlaďochů), který podepíše jejich zákony, amn.es.tie atd.
Kalo.us.ek plánuje: stop potrestání ma.fií, zdravotní popl., přísnější kritéria pro dávky a inva

(11. 05. 2017 08:13)

123123:a invalid.důchody, soukromé fondy i školy, zrušení EET, obnovení hazardu, výhody korpo.racím, příjem up.rc.hlí.ků, více na zb.ra.ně po.li.cii, zavedení Eu.ra, uložiště radio.odpadu (Drá.bo.vá), radar, základna NA.TO, rozšíření těžeb.limitů, prodej nerostů (Ka.rel Ja.ne.ček, který Kalo.us.ka nyní pod.por.uje)) a to vše za peněžní podp.ory Am.cí.ků a dotací z E.U, které se rozpustí vybraným, na.stol.ení omezujících zák.onů z E.U a přísné dodržování náhubkového zá.kona na ne.tu aby si li.dé nemohli předávat in.fo a poli.cej.ní i sou.dní dohled.
A kde jsou ob.ča.né, odvádějící da.ně? Nikde, budou mít práce nad hlavu aby se sami o sebe postarali, sníží se počet inteligence, vstoupne zadluženost a odprodej majetků. Půjd.ou-li do ul.ic, Chov.anec dle zá.ko.nů zakr.očí. Řítí se na nás sodo.ma go.mora.
Nebude-li mít Bab.iš 60-70% jdeme do ke.lu. Proč asi b.lesk témata sloučil pod jednu diskuzi? 200-500 pří.spě.vků nebude číst. MYS.LE.TE….

(11. 05. 2017 08:17)

panda82:Chystejte si vidle a gumáky, po volbáh vám to sedne, správný konec ale váš, taky nepřijatelný

(06. 05. 2017 03:56)

repelos:debilní kavárenská masmédia budou neustále předvádět toho neskutečného blba Sobotku s jeho ubožáckými frázemi.proboha.lidi už vám na to ,vy hovada se.rou.

jiná věc: při snímku pár motorkářů u pomníku padlých mě bylo neskutečně hanba.co jsme to za otřesný pronárod.tisíce ruských vojáků za nás položili životy.
A toto je náš vděk?? 9.května 45 jste se vy pražské ku.rvy mohli pos.rat a teď po hadráku oslavujete- v Plzni,už týden,jezdí džípy "osvoboditelů"
a vy kreténi,vy nevíte že nám US pár dní před kapitulací rozbombardovali Škodovku-640 mrtvých,Kralupy a moře dalších měst.jen ze zištných důvodů?
teď ty vrahy oslavujete??

brzy jsme i s těmi blbými poláky zapomněli,kdo zahasil osvětimské pece,který národ přišel o nejvíce synů,otců.
stydím se,za tento pronárod,za tu neůctu k padlým.

(05. 05. 2017 23:05)

panda82:no jim nikdo nevysvětlil, že to jejich osvobození upekli v Londýně a Plzeň jim velkoryse nechali,

(06. 05. 2017 03:51)

ivan604:Mám jen jednu otázku - proč nikdo navyšetřuje Sobotku, který okradl stát o čtyři miliardy při privatizaci OKD ???????

(05. 05. 2017 22:43)

repelos:novináři se ptali,ale ta krysa ani necekne.

(05. 05. 2017 23:08)

repelos:a co kriple Bohouši Hácho bude s dluhem Altnerovi ml.???hov.no?seš hluchej viď??

(05. 05. 2017 23:10)

zdenekk:Babiš -to odmítám je to pseudokauza, protože on mi tam hentý oný novinár volačo podsůval, lebo so naozaj něpamatujem čo som vravel tak podám trestní oznámení. Jak toho idiotského fízla může někdo volit .

(05. 05. 2017 22:21)

poblion:Já si myslím, že to způsobili ruští hekři a Putin o tom musel vědět. Jurečka ví prd.

(05. 05. 2017 21:41)

tomik007:ANO - meli by se oba chytit za ploutve a odebrat se na smetiste dejin

(05. 05. 2017 20:50)

Nezadat:Podle odborníka na odposlechy který to dělal 20 roků prohlásil,že podle různých pozadí to bylo účelově sestříháno.Vysílala to tv Prima!!!Tak opět nějaká špína od Chovance a ČSSD.

(05. 05. 2017 20:49)

tomik007:Jako odbornik na odposlech 30 let, mohu potvrdit ze to bylo autenticke

(05. 05. 2017 20:53)

js2017:Právě jsem porušil koaliční smlouvu a je mi to fuk, stejně fuk jako když jsem se neřídil pravomocnýmm rozhodnutímm soudu o zaplacení dluhu p. Altnerovi. Mám imunitu a můžu si dělat co chci, většinou se při tom usmívám do kamer. Ale pokud na tobě visí moje domělé podezdření, to musíš kamaráde ven.

(05. 05. 2017 20:11)

tonulenka:A který z imitátoru si zahral na Babiše?Jablonský nebo Martinak?

(05. 05. 2017 19:51)

Dnešní horoskopy