20. červen 2018
Svátek slaví Květa, zítra Alois
DISKUSE K ČLÁNKU


homednes:prosím, čtěte
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Svinska-lez-dezinformacni-incest-Petr-Zantovsk y-podrobne-rozebral-jak-media-vytvorila-kauzu-Babisovych-nahravek-Novinarska-parta-se-pry-uz-zcela-u trhla-ze-retezu-487582

(16. 05. 2017 10:05)

1kago1:Z to.p.ky někdo vynesl informace o minulosti i plánované budoucnosti.
Minulost: ST.AN byl Kalo.us.kem založen jako jeho 2.kolona, tj. fiktivní strana. Občané z obcí, měst, krajích volili starosty, ale kde šlo o velké peníze tam se posadil T.O.P. Málo honorovaná a mravenčí práce starosty v obci pro ně nebyla zajímavá, lede až výše. Pouze Gaz.díka za odměnu instalovali do PS.
Současnost: Díky Babi.šovi, preference všech stran šly dolů. T.O.P je na chvostu a Kalo.us.ek vymyslel ďábelský plán. Fiktivní strana ST.AN (nazveme ji Červ) opustí T.O.P, sloučí se s jeho matkou Li.dov.ci a preference poletí nahoru. Důkazem je obrat Li.dov.ců, kteří po volbách chtějí zrušit mnoho zákonů, s kterými souhlasili a nyní papouškují názory Kalo.us.ka. Dnešní stav je obyčejný politický převrat i za cenu, že se lidé mezi sebou poperou a krutě zasáhne policie. To vše za podpory uplacených médiích, umělců, pracovníků ve školství (ovlivnit studenty), provokatérů na ne.tu, stávkujících v ulicích, kterému předcházelo hromadění ko.mp.ro.mi.tu.jí.cí.ch ma.te.riá.lů na likvidaci Bab.iše. Sám Kalo.us.ek objíždí školy a všem sděluje, že on je jediný, který je čistý a mlaďoši mu věří a podporují.
Akce Ze.man má jiné pozadí k jeho svržení. Dnes má mezinárodní ostudu a po.li.tic.kou sm.rt.. Když Babi.še neodvolá, dají ho k soudu. Když Babi.še odvolá, ztratí Babi.šovi vol.iče a volby nevyhraje.
Budoucnost: Nebude-li mít Bab.iš většinu aby sestavil jednobarevnou vládu, PS neprojde a Zem.an musí zvolit jiného pre.mié.ra. KS.ČM to nebude a nastoupí Li.dov.ci/ST.AN a ti si vyberou koa.lici: Kalo.us.ka, přisluhovači z OD.S a zbytek ČS.SD. Cho.va.ne.c má místo jisté a Sob.ot.ka trafika v zahraničí. KS.ČM stačí křesla v PS jako vždy, peníze bez zodpovědnosti. Kalo.us.kovi stačí 101 hlasů a bude opět králem. Odepsaného Zem.ana nahradí Dr.aho.š (podpora mlaďochů), který podepíše jejich zákony, amn.es.tie atd.
Kalo.us.ek plánuje: stop potrestání ma.fií, zdravotní popl., přísnější kritéria pro dávky a inva

(11. 05. 2017 08:14)

123123:a invalid.důchody, soukromé fondy i školy, zrušení EET, obnovení hazardu, výhody korpo.racím, příjem up.rc.hlí.ků, více na zb.ra.ně po.li.cii, zavedení Eu.ra, uložiště radio.odpadu (Drá.bo.vá), radar, základna NA.TO, rozšíření těžeb.limitů, prodej nerostů (Ka.rel Ja.ne.ček, který Kalo.us.ka nyní pod.por.uje)) a to vše za peněžní podp.ory Am.cí.ků a dotací z E.U, které se rozpustí vybraným, na.stol.ení omezujících zák.onů z E.U a přísné dodržování náhubkového zá.kona na ne.tu aby si li.dé nemohli předávat in.fo a poli.cej.ní i sou.dní dohled.
A kde jsou ob.ča.né, odvádějící da.ně? Nikde, budou mít práce nad hlavu aby se sami o sebe postarali, sníží se počet inteligence, vstoupne zadluženost a odprodej majetků. Půjd.ou-li do ul.ic, Chov.anec dle zá.ko.nů zakr.očí. Řítí se na nás sodo.ma go.mora.
Nebude-li mít Bab.iš 60-70% jdeme do ke.lu. Proč asi b.lesk témata sloučil pod jednu diskuzi? 200-500 pří.spě.vků nebude číst. MYS.LE.TE….

(11. 05. 2017 08:17)

Jakub_96:Ano, lidsky je možné Sobotku chápat, ale politicky se správně zachoval až nyní, když se rozhodl odvolat jen Babiše. TOP09 se chová jako odpovědná opozice, což cením

(05. 05. 2017 22:32)

Stanislav_Jancik:Jsem rád, že TOP 09 premiéra Sobotku podpořila v jeho rozhodnutí místo demise odvolat Babiše. Zeman aspoň pochopí, že si nemůže dělat co chce.

(05. 05. 2017 17:20)

ondra.dos:Podstata celé špatnosti té situace je v dlouhodobém mlčení k podnikatelským nejasnostem ministra financí. Kdyby Sobotka jednal dříve, nemusel teď Zemanovi takový politický prostor poskytnout.

(05. 05. 2017 16:39)

aleksandra:Kalousek se v situaci zorientoval naprosto přesně a jako opoziční poslanec odvádí skvělou práci. Možná než za Zemanem, mohl jít Sobotka na konzultaci za Kalouskem. Ten od začátku říkal, že předat rozhodování o vládě Zemanovi je nezodpovědné a včera jsme viděli jasný důkaz.

(05. 05. 2017 15:08)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 05. 2017 21:53)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 05. 2017 21:02)

Samo:A mně přijde nebezpečné, když lidem jako jsi ty dá někdo do ruky počítač aby ventilovali své hloupé názory na politiku a politiky. Zeman a Babiš jsou to nejhorší co nás mohlo potkat od 2. světové války. Kalousek pouze komentuje pravdivě to co se odehrálo na politické scéně.

(04. 05. 2017 20:22)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 05. 2017 20:44)

joudajoudovy:ted ti prvoku musim dat za pravdu!!!
kalous usaty je nejrozumnejsi z cele sebranky neb dobre vi kam ci jak, a za ci pomoci zaretusosovat penize i majetky aby na neho nic nebylo.
ale jednou dojde i na usaka, dnes ma jiz udy v bahne

(05. 05. 2017 08:40)

ivanak:Mě zase přijde nebezpečné,že stále Vaše strana a ODS,sedí ještě v poslanecké sněmovně.Vy jste napáchali takového zla,že tam nemáte co dělat už dávno.V této zemi už není koho volit.

(04. 05. 2017 20:15)

Dnešní horoskopy