24. červen 2017
svatek = Jan
svatek URL = http://www.blesk.cz/24-cerven-svatek-ma-jan
zitra = Ivan
svatek URL = http://www.blesk.cz/25-cerven-svatek-ma-ivan
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

panda82:Zoufalec Sobotka žije v přesvědčení, že všichni budou skákat jak on píská, i když by bylo na čase ty kreatury zrušit, nemají mozek a nežijí realitou

(05. 05. 2017 09:27)

velka_0: NeVážení poslanci, senátoři a spol.,

jsme bývalí voliči postupně OF, ODS, TOP, KDU, STAN. Budeme volit ANO, SPD a KSČM ! ODS, TOP, KDU = tzv. tuneláři. Sobotka podrazák Zemana (volby prezidenta, jako člen ČSSD dal hlas tzv. tuneláři Klausovi místo Zemanovi), lidu (církevní restituce) a nyní opět občanů demisí.

Instalujte staré, tj. zkušené VŠ do PSP, senátu, na posty st. a polostátních firem i do dozorčích rad, představenstev apod. Ne "cucáky" a zřejmé lháře, jaké si natahal Sobotka k sobě, jako je údajný plz. podvodnický rychlostudent práv Chovanec, kulišák Ludvík, nemožný Chvojka, norsko-fondová Marksová, kvůli prachům (prý nakradeným norskými fašouny za války od Židů) proto kašlající na české děti.

Puč na Babiše byl dávno připravovaný Sobotkou, TOP a ODS. Jste trapní a průhlední.

Zdraví stařešinové VŠ a SŠ : elektrotechnik, ekonom, stavaři, právník, filosof, zemědělec, bio/zoolog, pedagog, ročníky 1951, 1954, 1957, 1959, 1963, 1964, 1967

PS : Vše odvoláváme, pokud nás nějaký ubožák z adresátů chce za pravdu nechat kriminálkou vysledovat a poté udat.

(04. 05. 2017 13:08)

oltec:Kvuli tomu aby neztratil dobře placenou židlu pod zadkem udělá všechno možné i to že zničí celou ČSSD píši už pokolikáté je to zákeřný člověk mělo by se ho ČSSD zbavit

(03. 05. 2017 03:51)

zdenek43:Šéf kabi„Volím jediné možné řešení. Jsem připraven podat k rukám prezidenta demisi, a to ještě během tohoto týdne,” řekl premiér.netu Bohuslav Sobotka (ČSSD).....

nooooo - p r i p r a v e n NEZNAMENA, ze ji poda...........

soudruh pritel z CSSD uz nekolikrat Z O N G L O V A L se slovy.....
POVINNE UPRCHLIKY ... DOBROVOLNE UPRCHLIKY......
starost o duchodce . . . .pak jim prida 40 korun .........

(02. 05. 2017 23:27)

drakulina:Zkrátka Sobotka je neschoný vůl a trpí tím celý národ. Opravdu se nehodí na nic jiného, než je vybírání poplatků za pejsky. Je jen háček, jestli na K.ú. v Brně, už není člověk daleko schopnější. Myslím, že půjde za mrchou Merkelovou, které přitakával, třeba mu nějaký kšeftík sežene v E.U...

(02. 05. 2017 21:54)

panda82:No Sobotka něco vymyslel, nikomu nic neřekl, hráje si s národem, poškodil jméno Česka a te´d se bojí, že se to vezme vážně a Zaorálek bude premiér, jaksi se přepočítal, je to srab

(02. 05. 2017 20:20)

Okolojdouci:Sobotka opět potvrdil, že je nejen nejhorším premiérem od roku 1918 ale také i nejhloupějším

(02. 05. 2017 20:17)

sukin.se.vraci:Mě pan Sobotka nepřekvapil- je to dlouhodobě náš nejlepší premier

(02. 05. 2017 19:34)

moiaza:Z Babiše bude mučedník a ze Sobotky je zoufalec.

(02. 05. 2017 19:05)

zdenekk:moiaza Z Babiše bude akorát ničemník a ze sobotky blbec.

(02. 05. 2017 19:24)

krakonos500:Z tebe uz se blbec stal davno,kozomrde.

(02. 05. 2017 22:05)

jajas:Sobotka se podle mně nepochlapil, ale sám sobě i své straně to pohnojil. Zbaběle "utekl", místo aby Babiše z vlády vyhodil. Tímto svým výrokem a rozhodnutím dal voličům na výběr, buď ANO a Babiš nebo ČSSD a on. Nějak moc si věří. Já osobně bych volil ANO a Babiše, přestože jsem vždy volil ČSSD. Nelíbí se mi toto "gesto", které znejistilo jak občany tak Česko a dal opět najevo nestabilitu Česka celému světu. Sobotko, budeš litovat, to jsi nedomyslel.

(02. 05. 2017 18:56)

Dnešní horoskopy