21. listopad 2017
Svátek slaví Albert, zítra Cecílie
DISKUSE K ČLÁNKU

Kalo: Tenhle ,,madam''Sabelové nevěřte ani slovo.Je to prolhaná osoba,která tím žije.Mimo jiné,což je velmi podstatné,je to velká podvodnice.Okrádá lidí na fb a údajně sepisovala insolvenční návrhy,které byly jeden velký podvod.Paní Sabelová,běž te se léčit,tohle je už do nebe volající.Každý den se někdo na fb objeví,že jsou vámi podvedení a teď chcete být zajímavá tady.Nestačila vám ostuda ve Výměna manželek?No jak vidím,tak ne.

(03. 07. 2017 19:05)

Bublinaa: Můj syn může na pc pouze o víkendu a to tam nemá internet.připojení. O hře jsme spolu mluvili v případě, že by se k tomu dostal třeba u kamaráda.....

(25. 04. 2017 14:49)

lluciinkaa: Jsem autorkou článku... Jsem Lucie!!!
Podle některých z vás jsem pí** já měla strach o svého syna nad kterým nemám kontrolu jelikož žije s otcem. Otec o něj moc zájem nejeví co se týká zájmu na internetu. Jelikož na smysleny profíl se ozvalo i několik nezletilých co chtěli hrát tuto hru volala jsem i na policii. Tento článek byl publikován na základě všech screenu a žádný FAKE to rozhodně není. Myslete si o mě co chcete ale pokud tato akce zachranila byť jednu 12ti letou holčinu z Trutnova tato akce mi za to stala!!! Až začnou hrát vaše děti pocjybnou hru se svým životem chci vidět vaše reakce. A TEĎ DO ME

(25. 04. 2017 10:29)

copy:ty si zrejme jednoduchšia osoba.
Keď začne tej dvanásťročnej holčine písať cez net (alebo SMSky) niekto o chove napr. ježkov (alebo čo ju v jej veku zaujíma), a po týždni písania jej ponúkne, že jej prinesie ukázať svojho ježa/škrečka/zajaca, že ho prinesie večer na trávnik za sídliskom? Tak urobíš čo? Veď to jej mohol písať 50 ročný úchylák, uniesť ju, znásilniť?!

A ty si akože odhalila toho "kurátora"? Áno? A kto to je? Kde býva a koľko má rokov? Smiešne sú tieto články.

(25. 04. 2017 19:56)

lukaspetrjosefovsky: Hele, nemluvte tu sprostě. A ona není blbá. Co kdyby to hrály vaše děti ? To byste se pak už nesmáli.😀

(22. 04. 2017 10:50)

modern:Sice někdo z milé Lucie udělal totální blbku, ale to neva. Opravdu otřesné je to, že Lucie komunikovala dál. Celá takhle špekárna bude mít jediný výsledek - bude použita jako záminka k budoucím pokusům o cenzuru internetu, o ničem jiném to není, dle okřídleného hesla "kdyby to mělo zachránit jen jediný lidský život ... " Prostě klasika všech regulátorů a omezovačů. Počkejte si ...

(21. 04. 2017 13:27)

sarka.q:Ha, Lucie chtěla tak rychle odhalit podvodníka, že ani nesplnila první úkol. Je tak zblblá z jedněch starých pravidel, co kolují po netu, že si vůbec neuvědomuje, že právě změna úkolu ukazuje "záruku" pravosti. Kdyby všichni kurátoři požadovali F57, posílají všichni cizí fotky stažené z netu..... Když on dá jiný úkol, ona nemůže posílat F57 a trvat na pravidlech, která platila pro někoho jiného....

(21. 04. 2017 12:28)

Simmie1994:To tu vážně musíte všichni tak nadávat? Jsem nevěděla, že mít strach o vlastní děti je něco špatného.

(21. 04. 2017 11:58)

mrdounberlusconi:tak tam nemá nechavat ty svoje haranty na pc a nemusela by mit strach úpíííí...Č---aaaaaa

(21. 04. 2017 14:19)

wooligan:mladá maminka je prostě pí*ča když si píše s uchylákama na netu, dáva jim svojí adresu, telefón... co k tomu dodat

(21. 04. 2017 11:20)

laskavaxantipa:...oprava - pokud ty děti neměla ve svých třinácti

(21. 04. 2017 11:07)

lluciinkaa:Asi vás sklamu právě onoho syna jsem mela až v 19

(25. 04. 2017 10:33)

laskavaxantipa:Takže vašemu synovi je SEDM? Tedy tak 1.-2. třída? Chcete tvrdit, že tohle dítě má profil na FB (oficiálně povolený od třinácti), otec mu to dovolí a vy, místo abyste to řešila, testujete nebezpečnost případných úchyláků na vlastní kůži? Lucie...... a tímhle se veřejně chlubíte?

(25. 04. 2017 11:00)

lluciinkaa:MUJ syn žije s dalšími 4 kluky kdy tito kluci mají až 12 let takže k této hře můžou přístup mít. A vůbec. Ja svým konáním zachranila 2 dnešním dnem 3 lidské životy a to je pro mě nejdůležitější......

(25. 04. 2017 20:00)

copy:ty si zachránila státisíce detí po celom svete

(25. 04. 2017 20:07)

pajato73:jako nezlobte se na mne, ale ktery normalni clovek plni takove ukoly? z jakeho duvodu? Bud jsem normalni a uzivam Zivota nebo jsem labilni a hodim si ti hned ne?? fakt nechapu...

(21. 04. 2017 11:06)

laskavaxantipa:A teď ještě tu O perníkové chaloupce, pane redaktore ;-) Případně vyřiďte "Lucii", že se o bezpečenost svých dětí bát nemusí (pokud je ovšem neměla v šestnácti) a nebo dodržuje pravidla, FB je od třinácti let...

(21. 04. 2017 11:05)

putnam:Blábol.

(21. 04. 2017 10:10)

hulimihoukolen:že na to "naletí" 12ti letá peetcha, to ještě člověk bere... ale tahle koza už je dost stará, aby měla rozum, má asi málo práce.

(21. 04. 2017 10:08)

brezovak:Mladé mamince je potřeba skrátit řetěz u plotny aby neměla čas na blbosti

(21. 04. 2017 09:36)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy