24. duben 2017
svatek = Jiří
svatek URL =
zitra = Marek
svatek URL =
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
DISKUSE K ČLÁNKU

tomik007:Uz sem se lekl ze POSPICZIL

(21. 04. 2017 17:43)

tonny44:Emmmmmmm, Emmmmm, Ale to je opravdůůůů, ale opravdůůůů FAlešná zprávičkááá, já přece miluji úúúúplněěěě, ale úúúplně jinééé, ale opravdu JInééé bytosti...A ženská??? no FŮůůůůj. Opravte si ty informacéééé. Láska není černobíláááá... Proč si vy naivkové myslíte, že moje Lívie pracuje na Slovenskůůů?

(21. 04. 2017 16:38)

mescalin:má ptáka od howen tak jaká milenka

(21. 04. 2017 15:19)

nanometr:Klaus je nepřiznaný homosexuál. Nikdy neměl muže. Celý život předstírá heterosexuála. Tak jako spousta mužů jeho generace. Dneska je jiná doba a mladí gayové už nemusejí žít cizí život, ale mohou svobodně žít ten svůj. Anální sex neznamená ušpiněný penis. Pasivní partner se předem připraví, vyčistí a vše proběhne bez toho, co se stalo tobě. A anální sex dělají i heterosexuálové. Poděkuj mi za to, že tě zdarma vzdělávám.

(21. 04. 2017 18:05)

flesch2z:nanometr Nějak mi nesedí slovo pasivní. Ta příprava asi moc pasivní nebude.

(21. 04. 2017 19:55)

klara23_:už tehdy všichni s mozkem věděli, že předstíraná...médii na oko načapaná milenka je fake news pro hloupější část veřejnosti. Blesk by si mel zjistit a dopatrat skutecny informace,treba co delala kikina s Ochvatem.....proc porad kryje a haji buznu Forejta? neco vi? u neceho asistoval? neco dohazoval? Kikina je dost vychcana aby vse dobre maskovala (krome sve reci). Muj tip scenare takovy hradni party: Forejt s partickou kamosu doveze gay slapky, pak je zfeti aby si nemohli nic pamatovat, zpívat ....no a pak jako dobry sluzebnik pozve sveho pána k lozi, zathne zavesy, zavre dvere.......a kdyz je po vsem, svincik pekne uklidí.Co je blize pravde, milenka nebo spis podobny pripad?....konecne v identickem pribehu Forejt dojel??

(21. 04. 2017 14:46)

dfghjk:Původně jsem chtěl napsat Blesku, Blesku, ty jsi ale exvůl, ale to by nebylo přesné, správně je vůl !!!

(21. 04. 2017 12:25)

hadraplan:Veřejné tajemství,kikina je na kluky

(21. 04. 2017 11:26)

choseeeee:Houby jste vypatrali ubožáci z Blesku. Pokud by Vám nějaké ho.... nedalo echo tak nemáte o čem psát. Hold svi... jsu všude a prachy jsu prachy. Vy z Blesku jste kre...

(21. 04. 2017 10:56)

1pravda1:Spolupracovník STB Klaus, jeho spis byl zničen dle USTR v prosinci 89, se vetřel v roce 89 mezi disidenty, a zatím co oni popíjeli a slavili, tak tato falešná krysa nechala se zhasnutým světlem rozkrást majetek ČR!!! To, že chrápal s letuškami, je ještě to nejmenší.... ostuda, zloděj na zahraniční návštěvě, přítel zlodějů a amnestie zlodějů.... fuj, ať táhne do toho Institutu, který mu koupil Kellner a dělají si tam hrátky s přihřátým Forejtem a Hájkem, kikina jedna, čert nám ji byl dlužen!!!!

(21. 04. 2017 10:49)

drakulina:Tomuto zlodějskému haj%zlovi ještě nikdo neukopl makovici? To je škody...

(21. 04. 2017 10:39)

choseeeee:jsi ale pak... tobě mi měli ukopnout palici za to co jsi dokázal

(21. 04. 2017 11:01)

drakulina:Ale copak, že by se potrefená husa ozvala??? Ano, je to hnusný zloděj, který jako ministr financí dovedl tento stát na buben! Rozkradli co se dalo, tak to je...Klaus, Havel, Šwancenberg, Kočárník, Ježek, íčko, Dalík, Topolánek, Nečas, Kalousek a celá řada dalších lumpů, kteří patří okamžitě za katr...

(21. 04. 2017 11:31)

choseeeee:chudáčku ty jsi ukradl cukrátko z obchodu jak si poctivý bl blbe

(21. 04. 2017 12:25)

drakulina:Ještě jednou si to po sobě přečti, jaký jsi napsal primitivní blábol...Jsi zřejmě chdák, bez slovní zásoby, tak se to běž doučit...

(21. 04. 2017 12:40)

sores:Dědek má z ostudy kabát, a tohle nám vládlo. Vždy se považoval za nadčlověka, zatím to byl špína namyšlená, arogantní. Tací u nás vládnou tak jak to má u nás vypadat, prostě jako u cikánů.

(21. 04. 2017 09:36)

pepen.:Milenka? Tento prostatický chcípák je tak maximálně mohl pro+chcat jak sněhuláka.

(21. 04. 2017 08:46)

kochan: Jussuf, každej nějak vypadá. Chtěl bych vidět ten tvůj rypák, ale v hlavě máš nasrááno určitě

(21. 04. 2017 08:45)

jussuf:Starý baran - tvrdý roh ! Ale niet sa mu čo diviť podľa toho panoptika, čo má doma

(21. 04. 2017 08:04)

moiaza:Svatebním darem dostane od dědy tunela některou ukradenou propisku.

(21. 04. 2017 07:51)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy