24. květen 2017
svatek = Jana
svatek URL = http://www.blesk.cz/24-kveten-svatek-ma-jana
zitra = Viola
svatek URL = http://www.blesk.cz/25-kveten-svatek-ma-viola
Svátek slaví Jana, zítra Viola
DISKUSE K ČLÁNKU

sukin.se.vraci:Moravcový to sluší...

(25. 04. 2017 09:01)

ellenic:Já nevím, jak to cítí tyhle všechny "hvězdy", ale já ať už jdu kamkoliv a do společnosti zvlášť, tak musím vědět a hlavně v zrcadle vidět, že jsem se oblékla dobře a že mi to i sluší . Kam se dívají tyto účastníci panoptika, to nevím. Dáša Vokatá je od kdy celebritou? Měla by se v tom případě konečně pořádně upravit a obléknout . Je věc Kaisera, s kým žije, ale tohle by si měl ošéfovat .

(17. 04. 2017 10:31)

adalberta:To je panoptikum, s takovými umělci bych nerada někde v hledišti, myslela bych, že jsem v blázinci.

(16. 04. 2017 16:36)

ellenic:adalberta Většina z nich by potřebovala vizážistu, stylistu, kadeřníka a jedna i Havlíčka s Kynychovou. Takhle vymóděná jít mezi lidi, to je děs a běs .

(24. 04. 2017 09:47)

pepen.: Francko to jak kdo chodí oblékaný, je jeho osobní věc a tobě to nedává právo hodnotit dotyčného zdali je oblečen vkusně nebo je to hrůza.Mě se nelíbí anorektičky a přesto o tobě nehovořím jako o vyžilé k r á v ě. Tak si strč ty svoje soudy do p r d e l e.

(16. 04. 2017 10:11)

y1xcvbnm:Zcela výstižné hodnocení!!!! Musím s pí. Františkou jen souhlasit, peníze a vkus občas nejdou dohromady

(16. 04. 2017 09:26)

1_2_3:Chybí Monika Babišová s dlouhou sukní a koženou bundičkou, to byl taky zážitek.

(16. 04. 2017 09:17)

mesalina:jako vždy od Františky výstižné hodnocení kreací a kreatur

(16. 04. 2017 08:39)

6010:Já jen čekám, kdy se sebou udělá něco paní Čížková.Druhé v kritice nešetří, ale na ní se nedá koukat.

(16. 04. 2017 08:25)

bursik:pi.Cizkova by mela radeji v kazdem prispevku vysvetlit jak udelat z dane prisernosti Pekny model A bohuzel i kdyz saty boty sedi neumi se chovat "modely" vybrane Frantiskou slusne spolecensky - narcisove a to je horsi nez nevkus!Velmi smesne jak kocour v botach beha s velkou hlavou slavice,slavik ktery kdysi urcoval styl, Chytil zvlastni paskvil A dalsi nelze jmenovat z duvodu ze je jich moc.Vlastne ty ikony se neumi oblect ani v civilu ani na Podium o zarizeni bytu domu zahrad pomlcime

(16. 04. 2017 06:26)

Dnešní horoskopy