28. duben 2017
svatek = Vlastislav
svatek URL =
zitra = Robert
svatek URL =
Svátek slaví Vlastislav, zítra Robert
DISKUSE K ČLÁNKU

animator:Ja nesnasim zbrane v rukach zen.

(11. 04. 2017 16:34)

kvik.kvak.:Jen si zvykej.

(11. 04. 2017 16:41)

wandzi:1Nejzchytralejší ze vší polní zvěře, kterou Hospodin Bůh učinil, byl had. Řekl ženě: „Jakže, Bůh vám zakázal jíst ze všech stromů v zahradě?“
2Žena hadovi odvětila: „Plody ze stromů v zahradě jíst smíme.
3Jen o plodech ze stromu, který je uprostřed zahrady, Bůh řekl: ‚Nejezte z něho, ani se ho nedotkněte, abyste nezemřeli.‘“
4Had ženu ujišťoval: „Nikoli, nepropadnete smrti.
5Bůh však ví, že v den, kdy z něho pojíte, otevřou se vám oči a budete jako Bůh znát dobré i zlé.“
6Žena viděla, že je to strom s plody dobrými k jídlu, lákavý pro oči, strom slibující vševědoucnost. Vzala tedy z jeho plodů a jedla, dala také svému muži, který byl s ní, a on též jedl.
7Oběma se otevřely oči: poznali, že jsou nazí. Spletli tedy fíkové listy a přepásali se jimi.
8Tu uslyšeli hlas Hospodina Boha procházejícího se po zahradě za denního vánku. I ukryli se člověk a jeho žena před Hospodinem Bohem uprostřed stromoví v zahradě.
9Hospodin Bůh zavolal na člověka: „Kde jsi?“
10On odpověděl: „Uslyšel jsem v zahradě tvůj hlas a bál jsem se. A protože jsem nahý, ukryl jsem se.“
11Bůh mu řekl: „Kdo ti pověděl, že jsi nahý? Nejedl jsi z toho stromu, z něhož jsem ti zakázal jíst?“
12Člověk odpověděl: „Žena, kterou jsi mi dal, aby při mně stála, ta mi dala z toho stromu a já jsem jedl.“
13Proto řekl Hospodin Bůh ženě: „Cos to učinila?“ Žena odpověděla: „Had mě podvedl a já jsem jedla.“
14I řekl Hospodin Bůh hadovi: „Protožes to učinil, budeš proklet, odvržen ode všech zvířat a ode vší polní zvěře. Polezeš po břiše, po všechny dny svého života žrát budeš prach.
15Mezi tebe a ženu položím nepřátelství, i mezi símě tvé a símě její. Ono ti rozdrtí hlavu a ty jemu rozdrtíš patu.“
16Ženě řekl: „Velice rozmnožím tvé trápení i bolesti těhotenství, syny budeš rodit v utrpení, budeš dychtit po svém muži, ale on nad tebou bude vládnout.“
17Adamovi řekl: „Uposlechl jsi hlasu své ženy a jedl jsi ze stromu, z něhož jsem ti zakázal jíst. Kvůli tobě nechť je země prokleta; po celý svůj život z ní

(11. 04. 2017 16:31)

wandzi:18Vydá ti jenom trní a hloží a budeš jíst polní byliny.
19V potu své tváře budeš jíst chléb, dokud se nenavrátíš do země, z níž jsi byl vzat. Prach jsi a v prach se navrátíš.“
20Člověk svou ženu pojmenoval Eva (to je Živa) , protože se stala matkou všech živých.
21Hospodin Bůh udělal Adamovi a jeho ženě kožené suknice a přioděl je.
22I řekl Hospodin Bůh: „Teď je člověk jako jeden z nás, zná dobré i zlé. Nepřipustím, aby vztáhl ruku po stromu života, jedl a byl živ navěky.“
23Proto jej Hospodin Bůh vyhnal ze zahrady v Edenu, aby obdělával zemi, z níž byl vzat.
24Tak člověka zapudil. Východně od zahrady v Edenu usadil cheruby s míhajícím se plamenným mečem, aby střežili cestu ke stromu života.

(11. 04. 2017 16:34)

kvik.kvak.:bt961 to musíš takhle . . . Ivana Zemanová . . . Ivana Zemanová . . . Ivana Zemanová . . . . . Ivana Zemanová . . . . . Ivana Zemanová . . . . . Ivana Zemanová . . . . . . Ivana Zemanová . . . . . . .Ivana Zemanová . . .

(11. 04. 2017 16:28)

bt961:Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová
Ivana Zemanová

(11. 04. 2017 16:25)

animator:Prosim tohle okamzite vyhodte.!!!

(11. 04. 2017 16:36)

kvik.kvak.:Jiná nemá šanci. Paní Ivana je vzdělaná a je z ní perfektní první dáma, proč měnit za horší. Horáčková to nebude i kdyby ses podělala. Na podvodníky a zlatokopky nemáme náladu.

(11. 04. 2017 17:05)

animator:Krehka Horackova je dama, ktera daleko predstihne ty dve valecnice.
Ona nema duvod bojovat, sectelosti ci zbrani, je to normalni krasna pani s uspesnym manzelem a jim oboum fandim.

(11. 04. 2017 16:25)

melindala:Kdyby byla normalni, nechrape s takovym dedkem pro penize. V zivote by si o nej neoprela ani kolo, kdyby nemel tucne konto.

(11. 04. 2017 16:38)

kvik.kvak.:Sečtělá je ale Drahošová Jdi někam s těma narcisama, zlatokopka a nakradsikdemohl, zasaď si je na zahradu.

(11. 04. 2017 16:33)

animator:Fuj, Pani Horackova ma svoje zamestnani a nepotrebuje "zlatokopovat". Navic je v tom zamestnani uspesna. Pan Horacek ma vsecno pravo byt na ni hrdy.

KNIHY STOJI PENIZE, ZROVNA TAK JAKO ZBRANE, KTERE ONA NEPOTREBUJE A V TOM JE TEN NEJVETSI ROZDIL.

(11. 04. 2017 16:42)

animator:Ja doufam v krehkou Horackovou.

(11. 04. 2017 16:17)

tesarl: křehká s basem v hlase!

(11. 04. 2017 16:22)

sendresak:Leda, že by se vdala za Zemana.

(11. 04. 2017 16:20)

Iunatic:Kdyby měl Zeman na kontě tolik co ten její vyzubený vekslák, tak by to určitě dokázala.

(11. 04. 2017 16:23)

mazd:Paní Zemanová je ozbrojená?

(11. 04. 2017 16:00)

drakulina:Každý máme doma nějakou, která se nám líbí, že ano. Z těch tří se mně jeví, jako nejpřirozenější paní Zemanová. Ta Horáčková, by mohla být jeho vnučka, ne manželka, inu peníze nesmrdí, že.. Ale všímáte si toho chudáka zdenka, partyzánku, rega? Ten neumí nic jiného, než nadávat a to tady anonymně, kdyby to měl říci někomu do očí, to by bylo facek...

(11. 04. 2017 15:46)

krutazbimbo:Ale jak to dementní hov.ado vždycky hned zareaguje. Diskuse Blesku je jeho životní náplň. Toho nic jiného nezajímá.

(11. 04. 2017 16:14)

rego:Manželka prezidenta republiky s granátometem v ruce se líbí chcípajícím zemanoidním důchodcům, takže její reakce bude, postřílet všechny její protivnice? Nebo snad že by svými prsy chrabře bránila Česko?

(11. 04. 2017 16:02)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy