25. září 2018
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
DISKUSE K ČLÁNKU

MARTIN Halama Most: Jake pejsky doporuciji k malem detem ? Budete se divit jsou mirumilovni pitbul a staford nebezpecni jsou jezevcik kokrspanel a lovecky psi maji to v krvi vzdy za to muze vychova panicka pes za to nemuze

(22. 04. 2018 20:51)

openha:PEJSKAŘI SE NAVZÁJEM ZMRZAČÍ A VYVRAŽDÍ SAMI,DŮVOD JE PROSTÝ,NEPOUŽÍVAJÍ PRO PSY NÁHUBKY ANI VODÍTKA,NIKDO JE ZA TO NETRESTÁ !!! PÁR DNŮ JSEM CHODIL ZE PSEM OD TCHYNĚ NA PROCHÁZKY A NA ROZDÍL ODE MNĚ,PSA OD TCHYNĚ, SÍDLIŠTNÍ PSY MĚLI BUĎ TO VODÍTKO BEZ NÁHUBKU,NEBO ANI JEDNO !!! PŘITOM NA SÍDLIŠTÍCH KDYŽ JDETE NA PROCHÁZKU ZE PSEM NIKDY NEVÍTE CO VÁS ZA ROHEM DOMU,ULICE ČEKÁ.A PSY MAJÍ VŽDY NĚJAKÝ DŮVOD PROČ SE JIM TEN DRUHÝ LÍBÍ ČI NELÍBÍ A UŽ JSOU V SOBĚ !!!

(19. 03. 2017 12:04)

nika70:Jsou lidi, co si pořizují psa jako svou image. Moje známá, bez jakýchkoliv zkušeností, si pořídila rotvajlera. Holka potetovaná, tak chtěla i psa, co bude budit respekt. Jenže ho nějak nevychovávala. Nakonec se ho sama tak bála, že ho nechala utratit. Takové lidi bych trestně stíhala. Pes není věc! Je to živý tvor a podle toho by se k němu mělo přistupovat!

(18. 03. 2017 23:41)

paja33:Taky máme psa je velký (křížený vlčák s labradorem), od mala jsme ho učili , že všecko je kámoš a malý jsou miminka , nikočemu živému neublíží ani slepicím u sousedů. Jednou se nám to vymstilo jeho dobráctví když ho malý jorkšír pokousal do krve a on se nebránil, myslím že to je na výchově , toho chlapa trestat co nechal volně psa a ještě se díval jak jeho pes útočí a nic neudělal a paní nepomohl.

(18. 03. 2017 19:29)

Hela1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 03. 2017 17:37)

luppe:Nám se dva chrti, které majitelka nezvládla podělili o našeho pesana před našima očima. Majitelka také zdrhla a později vše zapřela! Na ulici si všímám, že měšťáci babky s voříšky buzerují, ale mlaďochy co nechají bojová plemena bez košíku a na volno raději nevidí a otočí se jinam. Je to v ***i!!! Bojový pes je odjištěná zbraň!

(18. 03. 2017 17:31)

308win:Který pes je bojový? Doma mám Staforda a 3teriéry mezi něma dvouletá holčička. Na dcerku se neodváží škaredě podívat ani manželka jinak by ji pesani automaticky upozornili že se to nesmí.

(18. 03. 2017 19:07)

honzazchaIoupky:v tom má prsty asiat zdenekk

(18. 03. 2017 17:21)

sezame_sem: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 03. 2017 16:25)

308win:Pes za to nemůže vinen je jenom páníček a jeho nezvládnutí základního výcviku.

(18. 03. 2017 19:10)

ivanak:Po pravdě, většina majitelů velkých plemen nechá psa volně pobíhat.Taky mám psa,ale malé plemeno a na procházce koukám po okolí,zda někde nějaký nepobíhá.Svého psa mám na vodítku a přesně se bojím napadení.Už nosím v kapse i pepřák.U nás na sídlišti také napadl bojový pes malou fenku a majitel klidně nadále psa pouští volně,bez košíku i po této příhodě.To se teď i ten pejsek i panička budou bát venku chodit.

(18. 03. 2017 16:17)

Rakosnick: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 03. 2017 16:08)

naidka:Majitel útočícího psa nemohl být při smyslech, takový pes jednou sejme i jeho a bude si za to moct sám.

(18. 03. 2017 16:06)

Dnešní horoskopy