17. prosinec 2017
Svátek slaví Daniel, zítra Miloslav
DISKUSE K ČLÁNKU

sabartnok:sporty kuk!

(27. 11. 2017 19:10)

sportak:Martino Jeden den mě napadlo, když satan odpověděl "já bych vraždil", že Otu jel vzteky zavěsit.

(15. 03. 2017 20:23)

martina.k:No ja jsem to necetla od Satana, no je to nekdo z kumpanu a Ota je č. 1s tim Satanem, to snad vsechno sledovali, no na howno to je VSECHNO A jak pise Kapsič....to by poznali

(19. 03. 2017 13:13)

kapsa72:Jsem presvedcen,ze by nalezli stopy po boji.Budto DNA za nehty te jeho jedne ruky, nebo i jine stopy. Poznaji sebevrazdu od vrazdy obesenim.

(15. 03. 2017 21:18)

sabartnok:na novém článku nejsou ti stejní diskutující, tak se ještě vracím k tomu mobilu sem: Je několik možností: pokud je pravda že spolu večeřely (operátor mohl prokázat hovor Evy s Míšou v úterý večer) přes noc byl na nabíječce. Ve středu ráno cestou si uvědomila že ho nechala doma, v tom momentě 1/ buď jí unesl kdokoli 2/ nebo Ota a zrealizoval hrůzný úmysl pokud se neprokázalo, do kolika kde jezdil a byl-li v ten moment v Ústí. 3/Do školy vůbec nešla, napochodovala i s batohem do cizího auta s úmyslem se ztratit do jiného života kde mobil není problém už v úterý po večeři 4/ Ota napochodoval do bytu v úterý večer a řešili výpovědi všech u soudu... kde spal z úterka na středu? kde bylo auto? nikdo si ho nevšiml?

(15. 03. 2017 07:05)

kapsa72:Nemohla vyjit ve stredu rano z domu do skoly.Mela uterni ucivo v batohu tudis se nestratila ve stredu cestou do skoly.Kdyby tomu tak bylo schazelo by uceni stredecni.

(15. 03. 2017 09:43)

sabartnok:to jsem právě hledala a nenašla kde se píše jaké učivo zbylo doma protože batoh doma nebyl

(15. 03. 2017 19:27)

fromoutofnowhere:ak sa nemylim, ja som to nasla na stranke policie cz, v tej casti, kde o nej pisu, dite v ohrozeni alebo take nieco

(17. 03. 2017 17:44)

kapsa72:Doma zbylo vse krome knizek na utery.Z toho poznali co mela v batohu i kdyz batoh nenasli.

(15. 03. 2017 20:44)

jirsbe:jeste me napada podle toho ze o otovy vypovedi neco vime a taky jak dopadl na dl ze neprosel jenze ten je mrtvej a tak se mu nemuze nic stat ale eve ano kdyby se dostala jeji vypoved na verejnost ta by mohla vyvolat spoustu krytyky vuci jeji osobe a moznemu napadeni ani nevime jak dopadla ona na dl to bude tim ale nebude v te vypovedi asi neco v poradku

(14. 03. 2017 16:34)

fromoutofnowhere:evika mozno nebrali na detektor, nevieme, a keby aj, aj tak nie je spolahlivy

(14. 03. 2017 17:02)

martina.k:Matka na DL byla, ale nevime jak pochodila, to znamena, ze ji policie neveri

(14. 03. 2017 17:29)

osol:ako som si aj ja dnes presla nejake starsie clanky, tak tam je ze ota nemel dobry pocit z detektoru. Oni sa len domnievaju a deduju, ze nepresiel, to nie je fakt.

(14. 03. 2017 16:59)

jirsbe:to by mohlo odpovidat jenze zase je tu ten telefon ze by si ho ani rano nezapla kdyz vstavala a podle toho ze se doba rozsirila az na 14 hod uterniho dne tak asi policie nevi v kolik hod mohl do usti jet a kdyz si jeste vezmu ze jak se ji ztratil ten kralik a k vanocum si ho prala oni ji ho ale nekoupili proc vzdyt to stoji par korun jako kdyby se vedelo ze ho nebude potrebovat jinak si to neumim vysvetlit a navic ota k nim jezdil pravidelne rok na vykendy pokud ale zmizela misa s uternim ucenim pak by eva lhala to je jasny a podle te pozdejsi babky reakce mi prijde ze jestli neco s otou nemely dohodli a jestli se jim to nejak nevymklo a ota udelal co nemel kdyz ze zacatku to nevypadalo jako ze by jim neco chybelo a to byly dny kdy jeste byla nejaka sance ze by se jeste mozna nasla ale babka posledne bulela proste jestli neco taji tak asi vedej proc proc uz babka neco tvrdi o uterku a pak jen to co ji rekla eva s tou veceri a vic nic ze by to ani babku nezajimalo pokud o nicem nevi me tu furt nesedi ta evy vypoved kterou jeste potom upresnila a diky tomu se to cele komplikuje

(14. 03. 2017 15:45)

sabartnok:pročítala jsem články těsně po zmizení. Kvůli batohu a mobilu, ale nic moc. jak byl Ota na dl, neuměl popsat kdy kde byl v osudnou dobu, ale podle mobilu mu zjistili, že jel v osudný den /11/1/ z Plzně do Ústí déle než obvykle. Nevím jak si to vysvětlit. V úterý ona ve škole, on v Plzni. večer jí volala máma domu že se zdrží. To taky operátor zjistí a potvrdí. Takže musela být večer doma, blbla na mobilu až si ho vybila. Takže podle všeho fakt spala doma, ztratila se až ve středu. Jo a taky mi nesedí, proč do toho Ústí jezdil, když už bydlel s jinou a chodil pracovat do Plzně??? Že by ho volala Eva, že se jako Míša ztratila? Pak by to odpovídalo verzi, a to jeho obavu, že by mu to osahávaní Míšiny sousedky přišili a tak jí jel raději najít.... fakt už nevím, je to informační džungle

(14. 03. 2017 12:09)

martina.k:On prece jezdil do Usti na vikendy, takze jestli tam byl v utery, tak je to vice nez podivne

(14. 03. 2017 15:56)

fromoutofnowhere:ktovie, na co tam isiel, ci uz nemal pocit, ze musi misku nejako spracovat kvoli tomu sudu, ci uz nemal nervy z toho.

(14. 03. 2017 17:07)

martina.k: jj

(14. 03. 2017 17:26)

osol:"Dále se policii podařilo zjistit, že mu osudný den trvala cesta z Plzně do Ústí mnohem déle, než obvykle. Kde tedy byl?" - tiez nikde neuviedli, ci myslia utorok al. stredu

(14. 03. 2017 13:50)

zajem:No Otuv syn: táta to udělat nemohl, neboť byl v Plzni a do Ul.jel až po Evy telefonu o Míši zmizení... Jenže Ota aliby jistě neměl a to jak policie pátrá je zřejmé že v Ústí v inkriminovanou dobu byl.

(14. 03. 2017 13:48)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy