17. prosinec 2017
Svátek slaví Daniel, zítra Miloslav
DISKUSE K ČLÁNKU

matno:Souhlas, (v naší rodině jsou navíc ještě Poláci a Maďaři). Myslím, že "lex Babiš" už teď vyhrál Babišovi volby a Sobotkovi zatloukl poslední hřebík do politické rakve. Někomu se moc nehodí do krámu, že se Babišovi daří a dalším zřejmě začíná téct do bot. Ostatně, všichni ještě máme v paměti, jak ve věci kvót a ochrany státních hranic Sobotka a spol. neříkali tak, ani tak a jen opatrně čekali, který stát začne protestovat jako první, v tomto případě Maďaři. Pak se z nich teprve stali zásadoví bojovníci proti ilegálům.

(11. 01. 2017 15:59)

kiwi65: Babiš je Babiš.Kdo ho volil ať se zamyslí.A jen tak bokem,když se slováci odtrhli,pálili na těch jejich vatrách státní vlajky a řvali dosť bolo čehůnů,co tady teda všichni dělají?Dojdu do banky,mluví na mě slovensky,jdo na pivo mluví na mě slovensky,jdu na úřad (jakýkoli) mluví na mě slovensky.Moje děcka mají problém se dostat na školu(průměr 1,2 )protože to mají zaplacený slováci.A na konec Babiš nebo snad Bureš je snad Čech?Je mi z toho na bli.tí.Když už nejsme doma ve vlastní zemi,je to v prd.e.li.Takže zbývá mladým to co za komára,kdo uteče vyhraje.Než se nechat ovládat čobolama,radši pryč.

(11. 01. 2017 15:15)

deep_ass_flsting:Tak emigruj, když se ti tady nelíbí!

(11. 01. 2017 15:19)

balika:Uteč na Slovenko

(11. 01. 2017 15:18)

cenda48:v šedesátých a sedmdesátých letech toho byly plné zdi na veřejných záchodcích, takže nepatrně změněné píši : "skoro všichni jste volové ! Servít"

(11. 01. 2017 15:02)

cenda48:tak jsem to původně směroval na diskusi "pode mnou", ale když teď čtu celou tuhle diskusi, tak to platí i pro moudra "nahoře".

(11. 01. 2017 17:29)

balika:Intrikář Kalous zase nastrčil za sebe de bila Sralbotku na Babiše, čímž Sralbotka projede ČSSD příští volby.

(11. 01. 2017 15:00)

mamlas:Tak teď už snad Babiš nebude moci na iDNES mazat příspěvky, které jsou vůči němu politicky nekorektni.

(11. 01. 2017 14:54)

pepsl:Máš příhodný nick.

(11. 01. 2017 15:03)

zindula: Kmotr Sobotka si právě vykopal svůj vlastní hrob i mafie ČSSD, ale ještě to neví, je to neskutečný blb! Chtěl se zalíbit kmotrům z ODS a TOPky, ale ti se mu budou nejvíc smát. Babiše nevolím, ale nebudu se divit, když jim stoupnou preference a to o hodně, budou mít co chtějí!

(11. 01. 2017 14:53)

zaka:Sobotka a jeho strana je banda podrazáků a jak hovoří policie i zlodějů je potřeba je nevolit

(11. 01. 2017 14:36)

hajne:Podrazáky z koalice volit nikdy nebudu volím ANO a Zemana.

(11. 01. 2017 14:34)

karcsil:Babiš má viac rozumu ako celá CSSD dokopy!!!!!Sobotka je obyčajný podrazák a zbabelec,ktorý nepatrí do vysokej politiky,v živote ešte nič nerobil len politizoval a parazitoval na druhých.Je mu hanba a voliči by ho mali ignorovať!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(11. 01. 2017 14:30)

carmin:je to jen komedie, státní dotace miliardářům a podnikatelským zlodějům přidělují všechny havlofašistické mafie loutky CIa ,USA ,Bruselnácků od puče zla 1989

je pravda ,že vláda čssd ano, kdu rozhazuje jako o závod, neustále zvyšují platy zdravotníků, učitelům, úředníkům, hasičům, atd.

což je podstatný rozdíl oproti hrůzovládám zlodějů mafie ods, topstan,kdu,zel které škrtily ekonomiku,rekordně zadlužovali zemi, zadusili ekonomický růst,neustále zvyšovali daně nám občanům a snižovali je podnikatelským zlodějům ,vysokopříjmovým ,

ano i čssd jsou pravicové havloidní strany také loutky USA a Bruselnácka,nezrušili církevní tunel, posílají armádu čr válčit za teroristické režimy USA ,podporují kyjevské nácky,

ods, topstan,kdu,zel vv,lidem ,oda, deu,svobodní , atd...to jsou už čistě jen zločinecké organizace samozřejmě aktivní kuřbuřti USA a Bruselnácka

(11. 01. 2017 14:29)

1pravda1:Také mohli dát přílepek, že s platností do 14 dní nesmí být ve sněmovně strana, které majetek je její vlastní vinou v exekuci to jsem zvědavá, jak by se ČSSD tvářila!

(11. 01. 2017 14:25)

marmat:DNES SI DALA POSLANECKÁ SNĚMOVNA VLASTNÍ GÓL...JEŠTĚ TO NEVÍ !!!?

(11. 01. 2017 14:24)

vavrjan:ANO jsem nevolil. Po dnešním dnu ho volit budu. Sobotka, Kalousek, Bělohrádek, ten za ODS a Filip dnes ukázali, že jsou pouze podrazáci. Po volbách je tato parta schopna se dát dohromady jenom proto, aby Oddělali Babiše. Doufám, že národ jim to spočítá.

(11. 01. 2017 14:22)

marmat:NA NIKOHO NENÍ VÍC VIDĚT....než na AB ! OVŠEM ÚSPĚCH SE NEODPOUŠTÍ...ale intriky taky ne ! A to lidmi, co TOHLE PANOPTIKUM pouze sledovali ...JSOU TO "JENOM" VOLIČI

(11. 01. 2017 14:22)

klimap:Volím ANO Babiše a Zemana.

(11. 01. 2017 14:18)

zednik:Před třemi lety to u Babiše nikomu nevadilo. Teď se zjistilo, že jako ministr financí umí hospodařit,dokáže iasi dobře hlídat ostatní. Nikdo si asi moc nenahrabal, tak se vymyslela pomsta jménem Lex Babiš.
Vyjímečně má p. Holec pravdu,tohle všechno Babišovi za 10 měsíců velmi pomůže.

(11. 01. 2017 14:14)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy