22. září 2018
Svátek slaví Darina, zítra Berta
DISKUSE K ČLÁNKU

jees: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(22. 03. 2016 12:44)

ivoadler:Z Modrých stínů jsem viděl 1. díl. Zápletka se mi zdála dobrá, ale to zpracování... Za co nás pán bůh trestá?

(22. 03. 2016 10:14)

venda27:obraz a zvuk je tak tragickej že to odradí spousty lidí je to o 20 let dozadu

(21. 03. 2016 18:45)

moiaza:Z kriminálek se stává Dallas. Nekonečné detektivky pořád dokola se stejnými herci. Viděl jsem jeden díl nějaké detektivky a to mi na 5 let stačí. Nekonečné seriály svědčí o ubohosti a nedostatku peněz v českém filmu. Když na nic nemáme, nebo nic nás nenapadne, koupíme stupidní Americké seriály, nebo natočíme vlastní. 200 dílů o ničem si vždy své posluchače najde. Ještě lépe, když má dílů 1000. Pak má ČT vystaráno. Naštěstí díky svým koníčkům a zálibám nejsem na tyto blivajzy vázán.

(21. 03. 2016 13:05)

takytaky:No jasně že lepší jsou Korejs a spol. Modré stíny jsem sledovala pak už hlavně proto, že jsem z Olomouce a knihu mám doma. Myslím že předchozí Exorcista byl lepší a doufám, že se můžu těšit že i třetí sérii je od Hřebejka a ne od tady toho umělce. Nic proti gustu pana režizéra, ale tak já raději budu rozumět řeči herců než si domýšlet co asi řekli a radovat se z velkého umění. Asi Dziga Vertov...

(21. 03. 2016 12:50)

petcim:Modré stíny měli zvláštní natočení, ale děj se mi líbil. Lepší, ale byly předchozí serie. Pokud mám proti sobě postavit Případy 1. oddělení a Modré stíny, dám přednost Případům 1. oddělení.

(21. 03. 2016 11:58)

ingmarie: Uměleckým zpracováním a excelentním herectvím je to pro lidi s trochu vyšším IQ . A jak prezident Zeman pravil , v zemi je cca 2 třetiny hloupých a každý sedmý je debil - to je spíš na ty VIP vraždy, Ordinaci, Přístav, Na vodě, Ulici a tak.

(21. 03. 2016 11:55)

anamora:Ano správně, jakmile se někdo vyjádří, že to byl plebs, okamžitě napadneme jeho IQ. Co na tom, že to byl šlendrián, který zkazil třebas dobrý scénář...Bohužel, poblít se během filmu jen proto, že někdo schválně mává ,,umělecky" kamerou není v mých prioritách...

(21. 03. 2016 16:06)

sores: Stupidní české seriály jedině ukazují jak na tom Česko je!!! Bída a žebrota, nedá se to srovnat s filmem nebo seriálem vyspělého státu!!! U nás je vše natočené v jedné místnosti nebo venku kde je to zadarmo, filmaři si myslí že to lidé nepoznají,pcha.A to by české VIP chtěli plat jako mají herci v USA to snad néééé.

(21. 03. 2016 11:45)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(21. 03. 2016 11:35)

starypes:Souhlasí s tvým hodnocením Modrých stínů a V.I.P vražd.

(21. 03. 2016 16:38)

anamora:Nedalo se na Modré stíny koukat, jinak bych se dívala, ale v polovině prvního dílu jsem měla mořskou nemoc, bolely mne oči od toho, jak se kameraman rádoby umělecky neustále stavěl proti světlu a slyšela jsem každé páté slovo. Prostě to ti dva pos...kameraman a zvukař. Nebýt toho rádoby uměleckého novátorství, za co tu otřesně odvedenou práci schovávají, asi to mohlo být dobrý, ale toto ??? Nic jiného v tom není. Konkurenci by asi jinak těžko měli. Přetočte to a budete se divit!

(21. 03. 2016 11:12)

Dnešní horoskopy