25. září 2018
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
DISKUSE K ČLÁNKU

nick55:Arne 127 - tenhle seriál dávala ČT1 ! Modrava, Atentát - nesahají Případům 1. oddělení obrazně ani po kotníky. Bohužel p. Mareš s p. Malindou se rozhodli dál nepokračovat, ale připravují nový projekt, tak se necháme překvapit. Polívka tam měl dobrou roli a hrál výborně, vůbec celá ta parta a věřím, že by si herci rádi dál zahráli v tak výborně napsaném seriálu. Korejs a jeho hlášky no jenom místo Vetchého by do role Kozáka ( předobraze Mareše ) líp pasoval Blažek . Vetchý se jen prsí, ukazuje svaly a přitom neumí pořádně mluvit, jen drmolí, Blažek prostě typově odpovídá p. Marešovi. A Polívka schválně pojal svoji roli tak, že síly a tempo slábnou, ale hlavě to ještě pálí - a jeho loučení Velká škoda, že seriál skončil, ale musíme respektovat rozhodnutí tvůrců v nejlepším přestat.

(23. 02. 2016 17:24)

arne127:Ve filmech kde hraje opilec Polívka tak je nemusím vidět.Ostatně české detektivky z moc nestojí.Dobrý byl seriál Policie Modrava a Atentát.Ty ostatní
nestáli za nic.A Kde přišli na to že to byl rekord počet diváků ktří se na tu slátaninu s Polívkou dívali to ví jen Bůh a Tv Nova

(23. 02. 2016 17:00)

nyxx:Jestli je někdo opilec, je myslím fuk, podstatné je, jestli umí hrát a to on umí. Někdo je opilec a druhej má třeba hemoroidy, ale pokud to neukazuje na obrazovce, tak je mě to fuk. Atentát je naprostej blábol a šílenost, to se s Případy 1. oddělení vůbec nedá srovnávat.

(23. 02. 2016 18:17)

nick55:Přesně ! Jo a na Modravě se mi líbila akorát příroda z VIP vražd jsme viděli 1 díl - taky děs běs, to se prostě nedá

(23. 02. 2016 18:54)

kuberpidy: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 02. 2016 15:54)

dandova:Škoda, že to končí.

(23. 02. 2016 14:24)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 02. 2016 14:16)

dakl: Točí se seriály, s nekonečným množstvím dílů na který nikdo nekouká, protože jsou k zblití. Případy 1 . oddělení, který trhají rekordy sledovanosti pár dílů. Neměli by se nad tim v TV zamyslet. Na ty rádoby vtipný pořady se může dívat snad jen dement. Proč se cpe do televize neustále něčí představa o vtipu?

(23. 02. 2016 13:13)

drakulina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 02. 2016 13:08)

mikimaus321:ano škoda,že seriál končí konečně se jim něco povedlo doufám,že místo 1 oddělělení nebudou pokračovat v natáčení SUPERMÁMY II. ani bych se nedivil

(23. 02. 2016 12:56)

hadaja:Líbilo se mi to a škoda, že to končí.Žádná zbytečná krev, střílačky, rozhodně lepší než ty americký sračky.Zajímalo by mě kdo to vybírá a kupuje, v podstatě co program tak americké drama, je to děs, je to děs.

(23. 02. 2016 12:42)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 02. 2016 12:21)

Dnešní horoskopy