reklama
reklama
Blesk.cz

Má sto "melounů" a mlčí jako hrob

05.08.2005  05:01Výherce, který 10. července rozbil jackpot sportky a vyhrál neuvěřitelných 106 034 128 korun, se zřejmě bojí závisti! Neprozradil totiž o sobě ani "slovo".

Závisti se patrně bojí výherce, který 10. července rozbil jackpot sportky a vyhrál neuvěřitelných 106 034 128 korun! Neprozradil o sobě ani "Ň". Paní Štěstěna si asi sedla na tajnůstkáře. To druhý výherce, jenž o sedm dní později získal 38 093 004 korun, byl sdílnější. Svá čísla sází už 14 let a tentokrát byla opravdu zlatá! O majiteli více než stovky miliónů zatím společnost Sazka, která číselnou hru Sportka provozuje, nezveřejnila skoro nic. Jen to, že se o výhru přihlásil a že si vsadil na terminále Sazka náhodným tipem pět sloupců spolu s doplňkovou hrou Šance. Více než stomiliónovou výhru tak získal za vložených 90 korun! A co si tedy za takovou výhru může pořídit? Třeba 474 fabií, 172 superbů, nebo být 44 let nonstop na cestě kolem světa! Druhý šťastlivec, který má v kapse přes 38 "melounů" byl sdílnější. Sportku sází pravidelně a své kombinaci čísel věří už 14 let. Jako obvykle si podal plný tiket. O mnohamiliónové výhře se dozvěděl až při kontrole tiketu ve sběrně Sazky. "Paní, která terminál obsluhuje, tiket nechala prověřit a potom mi nabídla židli, abych se prý raději posadil," popsal "zlaté" chvíle. Komu vrtá hlavou, co s tolika "prachama" udělá, tady je odpověď: Výhru chce použít na finanční zajištění rodiny, především dětí, jejich studia a bydlení.

Autor:
reklama
|

reklama


Reklama

Speciály

Reklama

Servisní speciály

Další speciály

Lepší práce
 
více z rubriky »
více z rubriky »
více z rubriky »
více z rubriky »
více z rubriky »
více z rubriky »
více z rubriky »
A.L.I.A.S.

A.L.I.A.S.

Převezmi velení BIO-Mechanického hrdiny a znič zlé stroje... Ovládání: Stiskem A,D do stran, skok…

více her »
 
 
Ringier a.s.SIUX
© 2001 - 2010 Copyright - Ringier ČR, a. s. a dodavatelé obsahu. ISSN 1213-8991 Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru Blesk.cz jsou bez písemného souhlasu Ringier ČR, a. s., zakázány.
* Blesk.cz využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
Připomínky a tipy pište na
Inzerce