To musíte vidět! Kateřina Zemanová paroduje svého otce!

Kateřina Zemanová umí dokonale napodobit svého otce
Autor: šim - 
31. 1. 2013
05:00

VIDEO: Kateřina Zemanová (19) má svého otce dokonale nastudovaného. Kromě jiného s ním sdílí také smysl pro humor a nadhled. Dnes je mu velkou oporou a pomohla mu do křesla prezidenta, před pár lety si z něj dělala milou legraci a parodovala ho.

Na internetu se objevilo video, na kterém tehdy patnáctiletá Kateřina v obležení kamarádek mluví jako její otec. Hlavu má u toho zemanovsky typicky nakřivo, hluboký hlas a dikce je přesná.

„Jmenuji se Miloš Zeman a pocházím z hezkého kraje na Vysočině. Mám mladou dcerušku, jmenuje se Kačenka a její 15 let. Mám i staršího syna, kterému je 37 a je to doktor,“ popisuje Kateřina na videu rodinu.

„Mám rád přírodu. Sám si vyjedu na rybníku nebo na kole. V zimě i běžkuju. A mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce. Na rozdíl ode mě, který celý den sedím doma a válím si prdel. Mám rád uzeniny a doutníky a moji rodinu. To je všechno,“ je možné odposlechnout z videa.


Je vidět, že Kateřina, která byla po celou dobu prezidentské kampaně otcovou tajnou zbraní a o které Zeman prohlásil, že díky ní volby vyhrál, má svého otce dokonale přečteného.

„Slečna Zemanová očividně umí dobře napodobit svého otce a vzhledem k věku, kdy bylo video pořízeno, nás to vůbec nepřekvapuje,“ řekla k videu mluvčí prezidentské kampaně Miloše Zemana Hana Burianová.

VELKÝ ROZHOVOR S KATEŘINOU ZEMANOVOU

ČTĚTE V PÁTEČNÍM BLESK MAGAZÍNU

Rozhovor s dcerou prezidenta čtěte v pátečním Blesk MagazínuRozhovor s dcerou prezidenta čtěte v pátečním Blesk Magazínu | 

Doporučujeme
lkulikova ( 28. března 2013 10:09 )

A mě se naopak mladá slečna Zemanová líbí, prostořeká je po tatínkovi a není to žádná blbka

marais ( 5. února 2013 09:50 )

Kačenka je prostořeká, já bych nikdy o svém tatínkovi neřekla , že si válí p.del.Nevím, kdo to video dal do éteru, kdyby bylo bezvadné, tak tady určitě není. Zdravím příznivce Zemana.

lukreciaborgia ( 2. února 2013 15:32 )

Anka-co to meleš?On neodešel ani od první manželky Blanky,ale ona si našla jiného a jemu sbalila kufry.Zakázala mu styk se synem a syn za nim přišel sám,když měl 18 let a od té doby jsou ve stálém spojení.Nová rodina funguje perfektně.Že o tom neví čmáralové v Blesku,na Novinkách cz. a v AHA,to je proto,že měli plné kecky podlézavosti Švýcara a mysleli si,že taky něco kápne,protože téměř veškerý tisk je v rukou Germánů !!Ti přece nebudou psát dobře o Česku!!Kde to žiješ??Ale nemel tu takové koniny o panu prezidentovi Zemanovi.A Milouš byl Jakeš,Zeman je Miloš.V tobě musí být zloby......

jity ( 2. února 2013 14:10 )

Závidí knéžecí titul, ten je přece na nic, správně se nesmí používat.

gamehoror ( 1. února 2013 09:13 )

Normální otec chce mít dceru a nejspíš i syna po svém boku. Syna nemám, ale myslím že je to podobné.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa