Na internetu se objevilo video, na kterém tehdy patnáctiletá Kateřina v obležení kamarádek mluví jako její otec. Hlavu má u toho zemanovsky typicky nakřivo, hluboký hlas a dikce je přesná.

„Jmenuji se Miloš Zeman a pocházím z hezkého kraje na Vysočině. Mám mladou dcerušku, jmenuje se Kačenka a její 15 let. Mám i staršího syna, kterému je 37 a je to doktor,“ popisuje Kateřina na videu rodinu.

„Mám rád přírodu. Sám si vyjedu na rybníku nebo na kole. V zimě i běžkuju. A mám manželku. Manželce je 44 let a chodí do práce. Na rozdíl ode mě, který celý den sedím doma a válím si prdel. Mám rád uzeniny a doutníky a moji rodinu. To je všechno,“ je možné odposlechnout z videa.


Je vidět, že Kateřina, která byla po celou dobu prezidentské kampaně otcovou tajnou zbraní a o které Zeman prohlásil, že díky ní volby vyhrál, má svého otce dokonale přečteného.

„Slečna Zemanová očividně umí dobře napodobit svého otce a vzhledem k věku, kdy bylo video pořízeno, nás to vůbec nepřekvapuje,“ řekla k videu mluvčí prezidentské kampaně Miloše Zemana Hana Burianová.

VELKÝ ROZHOVOR S KATEŘINOU ZEMANOVOU

ČTĚTE V PÁTEČNÍM BLESK MAGAZÍNU

Rozhovor s dcerou prezidenta čtěte v pátečním Blesk Magazínu
Rozhovor s dcerou prezidenta čtěte v pátečním Blesk Magazínu
Autor: Blesk Magazín