Prodejci zkusili „doběhnout“ zákazníky. Sedm kontrol ze sedmi zjistilo v Budějovicích chyby

Autor: Mii - 
7. 6. 2018
13:28

To se moc nepovedlo. Tak by se dala komentovat situace s prodejci při pořádání půlmaratonu v Českých Budějovicích. Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny (ČOI) na akci namátkově provedla sedm kontrol a u všech zjistila porušení zákona. Většinou šlo nedodržení zásad poctivosti prodeje. Mluvčí inspekce Jiří Fröhlich to ve čtvrtek uvedl v tiskové zprávě.

Kontrolovanou akcí byl 7. ročník Mattoni půlmataronu v Českých Budějovicích, který je spojen se zvýšeným počtem návštěvníků v centru města.

Obchodní inspekce se tak rozhodla provést několik náhodných kontrol, v rámci kterých zkoumala úroveň prodeje zboží a poskytování služeb. Kontrolovány byly zejména služby na předzahrádkách hotelů a v restauracích na náměstí Přemysla Otakara II.

Celkem ČOI provedla sedm inspekcí a ve všech sedmi případech zjistila určité pochybení. Nejčastěji šlo o nedodržení zásad poctivosti prodeje. „Zjištěné nedostatky byly řešeny pokutami na místě formou příkazů v celkové výši 20 500 Kč,“ komentoval situaci Fröhlich.

Video Kontrola výrobků od inspektorky České obchodní inspekce - Tadeáš Provazník
1080p 720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
tomik007 ( 7. června 2018 18:57 )

"VED VSECI KRADNU" mel zase pravdu

zacotomame ( 7. června 2018 16:49 )

Vyhledej odbornou psychiatrickou pomoc. Ber pravidelně antidepresiva, aby ti nepraskla další žilka. Anebo víš co? Jdi si to zrovna hodit, nebo se z těch svejch představ pomateš načisto, hňupe.

peterilank...@... ( 7. června 2018 16:31 )

co podnikatel to zloděj, směšné tresty , téměř nulová možnost kontrol,tak proč by vás neokrádali dál ? Nejčastěji šlo o nedodržení zásad poctivosti prodeje. „Zjištěné nedostatky byly řešeny pokutami na místě formou příkazů v celkové výši 20 500 Kč,“ komentoval situaci Fröhlich. sedm zlodějů pokuta 2900 kč jednomu to si vydělají trrojnásobek za den okrádáním zákazníků dokud se bude zločin vyplácet , nebude důvod neokrádat lidi proto mají tito zloději své politické strany havloidů ods,topstam,kdu, které přímo hlasovaly proti tomu aby přetáčení tachometrů bylo zločinem, zrušili pančování lihu jako trestný čin, hlasovaly proti protikorupčním balíčkům, zavedli lichvu,a provedli církevní tunel kdy majetek čr za stamiliardy darovali katolické sektě kolaborantů s nacisty osvč mafiáni neplatí ani 50 % zdravotního a sociálního pojištění které sami prožerou ,většina neplatila ani daně z příjmu ,před EET jde o čistě parazity a zlodějě

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa