Dovolená 2018: Jak dny volna zdvojnásobit! Podívejte se na přesný návod

 • Autor: Radka Růžičková,Adam Jaroš - 
  1. 1. 2018
  12:15

  Chcete si v příštím roce pořádně užít dovolenou? Tak si ji protáhněte na maximum! Jde to snadno. Stačí »vychytat« ty správné termíny státních svátků, propojit je s pouhými pár dny dovolené a ta pak nabude jak kaše v pohádce Hrnečku, vař! Z 22 dnů dovolené lze vykouzlit 55 dnů volna!

 • 1.Prosinec/leden: Pohodové Vánoce

  Vánoční svátky ale bohatě vynahradí dovolenkovým šetřílkům nepřející podzim. Štědrý den, Boží hod vánoční a Štěpán obsadí začátek pracovního týdne. Kdo si našetřil nějakou dovolenou, může si volna užívat naplno! Při propojení s Novým rokem si za pouhých 6 dní dovolené dopřeje 16 dní volna v kuse. A komu by to pořád nestačilo, tak při správném plánování a propojování si za 11 dní své dovolené bude vánočních krás i s víkendy užívat 23 dní! A to je dost i na nějakou exotickou cestu, nemyslíte?

  Rok 2018: Jak si natáhnout dovolenou?!

 • 2.Březen/duben: Veselé Velikonoce

  Užijte si pořádně dlouhé velikonoční svátky. S pomocí poměrně nového svátku – Velkého pátku – vám za 4 dny dovolené velikonoční volno pořádně nabobtná. Ať už si vezmete 4 dny dovolené před Velkým pátkem, nebo až po Velikonočním pondělí, získáte i s víkendy celkem 10 volných dní.

  Rok 2018: Jak si natáhnout dovolenou?!

 • 3.Duben/květen: Prolíbaný máj

  Příjemnou šanci, jak ušetřit dovolenou, nabízejí i májové svátky. Oba (1. i 8. květen) připadají na úterý. Prvomájový polibek tak nemusí trvat jen jeden den. Za čtyři dny dovolené můžete i s víkendy prolíbat celých 9 dní. A pokud si přihodíte ještě jeden den »dovči« a propojíte vše se Dnem vítězství (8. 5.), dostanete za 5 dní dovolené 11 volných dní.

  Rok 2018: Jak si natáhnout dovolenou?!

 • 4.Červen/červenec: Super začátek léta

  Léto předznamenávají hned dva státní svátky, které na sebe přímo navazují. Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje (5. července) a Den upálení mistra Jana Husa (6. července). Letos vycházejí všem milovníkům dovolené vstříc tak skvěle, že si stačí vzít tři dny dovolené a odpočívat i s víkendy 9 dní v kuse.

  Rok 2018: Jak si natáhnout dovolenou?!

 • 5.Září: Prodloužené babí léto

  Svatý Václav přináší svátek nazvaný Den české státnosti. Připadne na pátek, takže milovníci babího léta si za 4 dny dovolené užijí i s víkendy 9 krásných časných podzimních dnů. A kdo má rád padající listí, neměl by váhat. V říjnu totiž státní svátek (Den vzniku samostatného československého státu) připadne na neděli a v listopadu (Den boje za svobodu a demokracii) na sobotu, takže s těmi se nic ušetřit nedá.

  Rok 2018: Jak si natáhnout dovolenou?!

 • 6.Video: Žralok vyděsil turisty na španělské pláži

  Video Žralok vyděsil turisty na španělské pláži v Benidormu - Twitter shansky03
  720p 360p

Doporučujeme
kajman1 ( 1. ledna 2018 18:04 )

Noze co za blba tohle se skolilo!tedy u nás je fakt děláme jen muži. Ženy ano no v kanálu nebo dispečinku to jo .u zásahu není ani jedna !

kajman1 ( 1. ledna 2018 18:02 )

Haha to je pro mne ne představitele .My sloužící lidu táhněte nejkratší pracovně dobu 24 h.tak ze dovolena se plánuje mezi spolupracovníky u nás musí byť pokryto plnou osadou porad 24h

kajman1 ( 1. ledna 2018 17:59 )

Haha to je pro mne ne představitele .My sloužící lidu táhněte nejkratší pracovně dobu 24 h.tak ze dovolena se plánuje mezi spolupracovníky u nás musí byť pokryto plnou osadou porad 24h nebo když je moc zle tak i odvoláním z dovolene

rego ( 1. ledna 2018 17:28 )

Další volno? Až pojde hradní Eman, tak budou vyhlášeny 3 dny českého jásání.

zemekf ( 1. ledna 2018 16:08 )

nemáš záda

Zobrazit celou diskusi
Další videa