Krach svatby v Klatovech: Nevěra a rodiče? 5 důvodů, proč ženich řekl „NE!“

 • 8. 8. 2016
  10:49

  Noční můra každé nevěsty se v Klatovech 16. července stala skutečností. Na otázku oddávajícího, zda si ženich bere nevěstu, odpověděl muž NE. V tu chvíli všichni zkoprněli. Nevěsta Petra V. (24) se zmohla jen na tiché: „Vždyť jsi mi to slíbil.“ Podle některých svatebčanů však už před obřadem existovaly náznaky, že je vše špatně.

 • 1.Nevěra?

  Petřin nastávající jí prý měl podle sousedů v poslední době vyčítat, že chodí s jinými. „Ale to by ona nikdy neudělala, byla jenom s ním,“ tvrdí žena, která se s Petrou dobře zná. 

   

  Ženich nevěstě utekl od oltáře!

 • 2.Tomášovi rodiče se svatbou nesouhlasili

  Otec s matkou Tomáše M. do Klatov přijeli na návštěvu rodičů Petry V. jen jednou, asi dva měsíce před ohlášenou svatbou. „Ale k něčemu tam mezi nimi došlo, k čemu konkrétně, to nikdo neví, ale prý se rozešli hodně narychlo a ne v dobrém,“ prozradila rodinná známá. „Ženichovi rodiče sice zaplatili hostinu, ale na seznamu hostů nakonec nebyli,“ řekl jeden ze svatebčanů. „A jestli je to pravda s jeho rodiči, že se svatbou nesouhlasili, tak by to manželství budoucnost nemělo.“

  Ženich nevěstě utekl od oltáře!

 • 3.Charakter

  „Prosím vás, pět let se s holkou tahal, a nakonec ji s takovou ostudou odkopne? Ten člověk nemá charakter,“ prohlásila sousedka z vesničky, kam ke své babičce jezdila Petra pravidelně na prázdniny. V posledních letech i se svým vyvoleným, který se k ní nakonec zachoval víc než divně – nepochopitelně, a hlavně bezcitně.

   

  Ženich nevěstě utekl od oltáře!

 • 4.Krize po 5 letech

  „Vždyť oni spolu chodili pět let, snad měli i společný pokoj na té jejich koleji,“ svěřila sousedka. Trvili spolu mnoho času. „Petra mi řekla, že chce být jako ten její. A tak přestoupila na jeho fakultu,“ dodala. Za krachem svatby tak může stát i obyčejná krize.

   

  Ženich nevěstě utekl od oltáře!

  Fotogalerie Nejhorší svatební fotografie: Ty vám vyrazí dech! 21 fotografií

 • 5.Ženich útěk plánoval

  Ženich se svědkem přijeli na svatbu autem až z Brna, kde studují. Zaparkovali daleko od radnice. Už tehdy měli v hlavě bezcitný plán. „Svatebčané mohou zajet až ke vchodu, ale on postavil své auto hodně daleko od něj. Už to měl v hlavě spočítané a věděl, že se ženit nebude,“ je přesvědčen další z hostů pozvaných na svatbu.

  Ženich nevěstě utekl od oltáře!

Doporučujeme
ganzanie ( 9. srpna 2016 08:01 )

opravdu ascain? tak to nečti,apropó,normální člověk v dobu 00:27 už spí,dám nesmělou otázku:v kolik hodin tě vymetli z hospody?!?" "jediný cos vypotil v 00:27,tak se rozkmitej a flákni svůj názor k článku

Ascain ( 9. srpna 2016 00:27 )

Ty jsi snad ožralá nebo to co píšeš se nedá číst.

ganzanie ( 8. srpna 2016 17:59 )

týden je málo,to budu přejžvejkávat ještě po vánocích, a poztižení?!?ať si najdou viníka,dostane na budku

nick55 ( 8. srpna 2016 17:54 )

Holt si někdo z přítomných přišel na nějaké chechtáky tím, že to za tepla prodal do Plesku, ten se toho vděčně chytil, budou to přežvejkávat aspoň týden Ovšem pozor, ještě by toho práskače mohli " postižení " zažalovat

ganzanie ( 8. srpna 2016 17:46 )

 tomíku,agente OO7,vtipálku,pitomče

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa